کسب درآمد از کوتاه کردن لینک

کسب درآمد از کوتاه کردن لینک

کسب درآمد از کوتاه کردن لینک ها
کسب درآمد از کوتاه کردن لینک ها

تقریبا تمام وبمستران و صاحبان وبلاگ یا وبسایت در فکر کسب درآمد از بازدید های روزانه خود برای پوشش هزینه های جاری سایت هایشان هستند یکی از روش های کسب درآمد از بازدید ها و پولساز کردن ترافیک سایت کوتاه کردن لینک هاست.

با استفاده از کوتاه کننده های لینک ایرانی یا خارجی می توانید بازدید هایی که از لینک های شما انجام می شود را تبدیل به درآمد کنید.
برای اینکار کافیست در یک از این سایت ها ثبت نام کنید و سپس لینک های تبدیل شده را جایگزین لینک های قبلی کنید.بدین طریق کاربران شما قبل از هدایت به لینک مورد نظر شما ابتدا تبلیغات سایت کوتاه کننده را میبینند.
البته در برخی سایت ها ابزارهایی برای راحتی کار شما در نظر گرفته شده است. که نیاز شما برای جایگزینی تک به تک لینک ها را برطرف میکند.

بازدید کنندگان لینک های شما ، بلافاصله بعد از باز کردن لینک های تبدیل شده شما ، تبلیغاتی را خواهند دید که بعد از چند ثانیه مشخص می توانند تبلیغات را رد کرده و به آدرس اصلی لینک هدایت شوند و به این طریق لینک های شما درآمد زا خواهند شد. نوع دیگری از تبلیغات هم تبلیغات بنری هستند که در این نوع بازدید کنندگان شما صفحه ارجاع شده را در یک فریم میبینند و در بالای این فریم تبلیغات سایت کوتاه کننده لینک قرار دارد که در آمد در این نوع تبلیغ پائینتر است اما بازدیدکنندگان شما نیازی به صبر کردن برای دیدن لینک مورد نظر ندارند.

مورد دیگری که باید مد نظر قرار دهید پرداخت ها ست. میزان مبلغی که باید کسب درآمد کنید تا پرداختی صورت بگیرد و همینطور زمان انجام واریزی ها ( هفتگی یا ماهانه و … )

شما میتوانید این لینک های کوتاه شده را در هر جایی از اینترنت قرار بدید یوتیوب ، فیسبوک ، چت روم ها، شبکه های اجتماعی و … و حتی ایمیل ها، اما این بازدید ها باید طبق قوانین سایت کوتاه کننده لینک باشند و بازدید غیر واقعی جزء تخلفات اصلی می باشد. بنابراین توصیبه همیشگی تقلب نکنید هم در اینجا صادق است.

نمونه های سایت های کوتاه کننده لینک که پرداخت دلاری یا ریالی دارند را میتوانید در بخش معرفی سایت های کسب درآمد ببینید.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • سلام
  کسب درامد از طریق کوتاه کردن لینک روش خوبی هست اما باید در شبکه های اجتماعی فعال باشی و یا سایت داشته باشی، من با چند تا از سایتها مثل اپیزو و یا ایران یو آر ال کار کردم بد نبودن پیشنهاد میدم اگه میخواید فعالیت کنید اول پشتیبانی سایت رو سنجش کنید…

  پاسخ
 • سلام
  این سایت های خارجی
  به ازای هر آی پی درامد مشخصی میدن یا با هر آی پی میشه نامحدود دارمد کسب کرد؟

  پاسخ
 • شما یک لینک پرطرفدار که بازدید کننده ی زیاد داشته باشی رو پیدا میکنی و در قسمت کوتاه کردن لینک اونرو به لینک کوتاه و اپیزو ک درامد داره تبدیل میکنی
  اینطور هرنفر که روی لینک کوتاه شده کلیک کنه ی مبلغی ب حساب تو واریز میشه
  دوستانی ک مایلند از این طریق درآمد داشته باشن خوشحال میشم ک باهم کار کنیم.البته من هم تازه واردم و درآمد انچنانی ندارم ولی خب میتونیم با هم فکرامون رو روی هم بزاریم تا درامدامون بیشتر بشه.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *