کارهای ساده – موفقیت های بزرگ

در زندگی کارهای زیادی هستند که بسیار ساده اند اما مردم براحتی از کنار آنها می گذرند چون در روزمرگی های زندگی خود غرق شده اند، درست مثل کسی که در بازپرداخت یک بدهی سنگین درمانده است. اغلب مردم در یافتن نقشه ی زندگی خود ناکام اند، در حالی که تصور می کنند بهترین طراح زندگی هستند.

روزها و سالها از عمرشان می گذرد و آنها تازه در کهنسالی در می یابند که فقط بخش ناچیزی از زندگی زا تصاحب کرده اند. البته نه به این سبب که آنها افراد کم هوشی هستند، بلکه فقط به این دلیلکه راه درست رسیدن به هدف خود را نمی دانند، بنابراین یا وارد عمل نمیشوند و یا با آزمودن راه های مختلف آتقدر انرژی خود را هدر میدهند که دیگر توان رسیدن به مقصد را نخواهند داشت! بسیاری از مردم قدرت تصمیم گیری درستی ندارند. البته گمان نمیکنم شما جزو این گروه باشید ، زیرا در غیر اینصورت هرگز به این سایت سر نمی زدید و این مطالب را نمیخواندید. البته ممکن است بعضی تا انتهای مطلب را مطالعه نکنند یا با وجود مطالعه آن پیش خود فرض کنند که آنچه را ما می خواهیم به آنها آموزش دهیم خود می دانند !  ( همان تصور که خود بهترین طراح زندگی هستند!) اما من از این افراد یک سوال دارم… پس چرا تا بحال هنوز به آنچه؛ می خواستید… آنچه در آرزوی آن بودید… آن درآمد رویایی که در سر می پروراندید و آن ثروتی که برای خود می خواستید نرسیده اید؟

بیائید با واقعیت روبرو شوید… شما همه چیز را نمی دانید… یا شاید راه درست بکار بستن آنرا نیاموخته اید… چرا سعی میکنید خود راه هایی ابداع کنید و تجربه و خطا را سر مشق خود قرار داده اید در حالی که قبلا کسانی این راه ها را رفته اند و می دانند کدامیک به مقصد می رسد؟ چرا وقت و هزینه بسیاری را صرف آزمودن آزموده ها میکنید؟! و دست آخر خسته و نا امید دست از تللاش میکشید به این تصور که من به جایی نمی رسم؟!

ما به شما کاملا رایگان خواهیم آموخت که کنترل درآمد و در نتیجه روش زندگی خود را کاملا در دست گیرید و آنچه را همیشه در آرزویش بودید، اینبار، واقعا داشته باشید. به یاد داشته باشید این آموزش مجانی است!

اگر می خواهید در زندگی فرد موفقی باشید باید از این قانون ساده پیروی کنید:

پا جای پای افراد موفق بگذارید، آنها که قبلا به مقصد رسیده اند، راه درست را می دانند.

اگر در گذشته شکست خورده اید هیچ گاه تصور نکنید در آینده نیز چنین خواهد شد. در معادله ی زندگی، آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • این هدف من ات که از کارهای کوچک برای درآمدزایی استفاده کنم چرا که یم دانم کارهای کوچکی هستند که به چشم نمی آیند ولی بسیار پردرآمد هستند . دوست دارم در این رابطه از راهنمایی های شما استفاده کنم .

  پاسخ
 • چه جوری می تونم در زمینه این گونه فعالیت ها اطلاعات بیشتری کسب کنم.متشکر میشوم راهنماییم کنید

  پاسخ
 • سلام
  درمورد فعالیت های غیر نفتی (کسب وکاری مثل رستوران یا احیا نمودن زمین های بایر..واینکه ایا ایالت تگزاس علاقه ای به احیا این زمینها دارد.در صورت سکونت در شهر هیستون ویا هر فعالیت دیگر ارایه فرمایید.
  باتشکر.

  پاسخ
 • با سلام من خیلی دوست دارم از طریق اینترنت کار پر در امدی داشته باشم اگه میشه کمکم کنید راستی رشته من هم کامپیوتره
  اگه کمکم کن

  پاسخ
 • با سلام و عرض ادب خدمت مدیر محترم
  بسیار متشکرم از سایت بسیار خوبتون.انصافا این یکی از بهترین سایت هایی هست که بنده تاکنون دیده ام امیدوارم که در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز و پولساز باشید.

  پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *