هنر ثروتمند شدن

هنر ثروتمند شدن

هنر ثروتمند شدن
هنر ثروتمند شدن

ذهن ثروتمند نقطه آغاز ثروتمند شدن است. ذهن ثروتمند است که انسان پولدار می آفریند!

پولدار شدن قوانینی دارد. شما باید این قوانین ثروت را کشف کنید و در کسب و کار خود بکار بندید.

چگونه ثروتمند شدن رویای همه ی انسان ها ست. پولدار شدن هدف نهایی هر فردی است که به کسب و کاری می پردازد.

   هنر کسب ثروت را به کار بردن چند مرحله است:

۱-      ذهن ثروتمد ، انسان پولدار! :

برایان تریسی یکی از مهمترین کارشناسان فعال در زمینه موفقیت و کسب و کار می گوید: شما در هر طبقه اجتماعی هستید و یا هر سطحی از درآمد را دارا هستید نتیجه چیزی جز آنکه اندیشه اید و خواسته اید نیست. بنابراین اگر می خواهید موفقیت مالی بالایی بدست آورید و پول بسیاری داشته باشید و اگر می خواهید شیوه و میزان کسب در آمد خود را متحول کنید باید از نظر ذهنی تغییر کنید.

شما نیازمند ذهنی ثروتمند هستید تا ثروت و پول را برای شما به ارمغان بیاورد. ذهن ثروتمند نقطه آغاز پولدار شدن شماست.

۲-      کشف راه های کسب در آمد و پولدار شدن :

دومین مرحله ثروتمند شدن کشف نحوه پول درآوردن است. شما نمی توانید بدون پیدا کردن راه و شیوه درست پول دار شدن حرکتی انجام دهید و به موفقیت برسید. نقطه شروع را باید مشخص کنید و سپس راه را بشناسید تا به مقصد نهایی یعنی کسب ثروت برسید.

باید عمیقا درک کنید و بدانید که چه میخواهید . بدانید در چه زمینه ای میخواهید به استقلال مالی و کسب درآمد بالا دست پیدا کنید و چگونه رفتارهای خود را برای رسیدن به این هدف تنظیم کنید.

در هر زمینه ای قوانین ثابتی برای کسب ثروت و پولدار شدن وجود دارد. شما تنها باید این قوانین را آموخته و بکار ببندید.

۳-      برنامه ریزی:

پس از آنکه مشخص کردید از چه طریق میخواهید به ثروت برسید و راه های موفقیت در کسب و کار را آموختید باید برنامه ریزی کنید. با برنامه ریزی درست امکانات ، زمان و حرکت بعدی شما مشخص و هدایت شده خواهد بود و شما را در پیش برد اهدافتان یاری خواهند کرد ضمن اینکه با وجود برنامه ریزی بررسی میزان پیشرفت کار برای شما ساده تر و قابل پیگیری خواهد بود.

حتی اگر ذهن ثروتمند داشته باشید و راه های درست کسب و کار را هم بلد باشید بدون برنامه ریزی و مشخص کردن جدول زمانبندی به مقصد نهایی نخواهید رسید و هرگز ثروت رویایی خود را بدست نخواهید آورد.

۴-      تلاش و پشتکار مداوم:

تمامی مراحل ذکر شده برای ثروتمند شدن شرایط لازم هستند و نه شرایط کافی یعنی شما باید آنها را رعایت کنید تا قدم در راه کسب در آمد بگذارید اما برای نهایی کردن اقدامات خود و حقیقت بخشیدن به مراحل قبل باید تلاش و پشتکار مداوم را چاشنی فعالیت های روزمره تان کنید. آنهم تلاش تا جایی که دیگر کاری برای انجام نباشد. آنقدر سعی و تلاش کنید تا اگر در آینده به کار ها و فعالیت خود نگاه کردید به خود نگویید ” اگر یه کم بیشتر تلاش میکردم فلان میشد و بهمان می شد! ” اگر شما تلاش و پشتکار خوبی داشته باشید حتما به موفقیت و استقلال مالی خواهید رسید.

۵-      بررسی نتایج:

بررسی نتایج از مهمترین مراحل است و مانند این است که در راهی قدم گذاشته اید و مرتبا با قطب نما یا شاید هم جی پی اس! و نقشه ای که در دست دارید موقعیت کنونی خود و فاصله و جهت مقصد را می سنجید. ارزیابی و کنترل رفتارها و تعدیل افکار و اعمال برای رسیدن به ثروت و پولدار شدن بسیار اهمیت دارند. در این حالت شما میتوانید موقعیت های سخت و تهدیداتی که در سر راه موفقیت شما قرار دارند را از پیش ارزیابی کرده و عکس العمل مناسب را در زمان مناسب از خود نشان دهید تا در راه موفقیت و کسب درآمد عالی با شتاب به پیش روید.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • چیز هایی که همه انسان ها می دانند و دانستن آنها نیز فرقی به هالشان ندارد.
  راه حل این است که حواسمان به کاری که در آن لحظه انجامش می دهیم باشد نه این که هر کاری دلمان خواست انجام دهیم و بعد بشینیم و بگیم که چرا پول دار نشدیم.
  حق ما چه بخواهیم و چه نخواهیم آن است که در اختیار داریم .
  اگر نه وضع زندگیتان را از آن که در آیینه می بینید بپرسید.
  البته کار هرکسی نیست…

  پاسخ
 • به این نتیجه میرسم که هر انسان یک گنج دارد و گنج هر انسان در درون خودش میباشد

  پاسخ
 • یه سایتتتتت فوقولعاده دارید…واقعا ممنون…واقعا مچکرم.

  بنده لیدر شرکت نتورک (فروش مستقیم کالا) یا بعنوانی بازاریابی شبکه ای هستم که با این آموزش ها طی سه ماه به سود فوقالعاده بالای میلیونی رسیده ام.امید است با بهتر شدن اوضاع در دو ماه آینده یکی از گرداننده های اصلی این سایت باشم.

  و من الله توفیق

  پاسخ
 • دوست داری پولدار بشی و در وجودت این حس رو داری؟!
  بهترین راه ممکن برای کسانی که سرمایه ندارند ولی همت و پشتکار دارند.
  پس بیا به این وبلاگ و بدون نیاز به سرمایه اولیه با این شرکت همکاری کن
  تنها چیزی که از شما میخواد همت و پشتکاره
  اگه داری بسم الله…

  پاسخ
  • با عرض سلام و ادب خدمت دوستان محترم
   آیا جای بخصوصی هست که آموزش های لازم برای موفقیت وثروتمند شدن رو در اونجا گذروند.
   ممنون میشم راهنماییم کنید.

   پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *