همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش و بازاریابی اینترنتی

همکاری در فروش
همکاری در فروش

کسب درآمد از طریق اینترنت در ایران راه های زیادی دارد، یکی از این روشهای درآمد زا و پولساز که نیاز به سرمایه ندارد همکاری در فروش محصولات دیگران است. روش کلی کسب درآمد به روش همکاری در فروش به این شکل است که سایت یا شرکت مورد نظر محصولاتی برای فروش در اینترنت دارد و شما پس از عصویت در این سایت های همکاری در فروش لینک بازاریابی مخصوص خود را دریافت میکنید که میتوانید آنرا در هر کجای اینترنت که میتوانید قرار دهید. اگر سایت یا وبلاگ پر بازدید دارید و میخواهید از بازدید کنندگان آن در آمد داشته و سایت خود را پولساز کنید میتوانید با قرار دادن لینک این محصولات در صفحات مختلف وبلاگ و سایت خود ضمن معرفی این محصولات  به بازدید کنندگان خود توصیه کنید تا آنها را خریداری کنند و پس از انجام خرید و واریز مبلغ آن به شرکت پورسانت شما پرداخت میشود.

روش دیگر جهت کسب درآمد از سایت های برتر همکاری در فروش پخش کردن لینک در فروم ها و سایت هایی است که به کاربران خود اجازه انتشار لینک و نوشته را میدهند مثلا در قسمت امضا در فروم های مختلف شما میتوانید محصولات همکاری در فروش را تبلیغ کرده و با خرید دیگران پورسانت دریافت کنید که در این صورت نیازی به سایت یا وبلاگ پر بازدید ندارید.

همچنین میتوان از طریق انتشار لینک خرید محصولات در ایمیل ( مثلا در قسمت امضا ایمیل خودتان ) یا ارسال ایمیل های تبلیغاتی نسبت به فروش اقدام کرد. ممکن است شما مالک یک گروه اینترنتی پر طرفدار باشید که از این طریق میتوانید پول بیشتری از اینترنت بدست آورید.

این یعنی مشارکت در فروش شرکتهای دیگر (Affiliate Marketing) و دریافت پورسانت از فروش محصولات فروشگاه های دیگر تا سقف ۶۰ و یا ۷۰ درصد محصول بدون اینکه حتی یک ریال سرمایه  گذاری کرده باشید.

اگر زمان و ابزار لازم را برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی مستقل ندارید این روش بهترین گزینه می باشد زیرا در این روش شما احتیاج به سرمایه، تهیه محصول، لوازم بسته بندی و پرداخت حق عضویت سیستم پستی و یا حتی تهیه فروشگاه ندارید. شما فقط تبلیغ و بازاریابی می نمایید و محصولات دیگران را می فروشید و پور سانت دریافت می نمایید.

در بخش معرفی سایت های کسب درآمد میتوانید با چند نمونه از بهترین سایت های کسب درآمد از طریق همکاری در فروش آشنا شوید.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • ممنون میشم به شکل کامل پاسخ بدید.آیا برای داشتن فروشگاه اینترنتی حتما باید سایت یا وبلاگ داشته باشم؟؟چون من نمی خوام برای هر محصولی تبلیغ کنم یا هر چیزی رو بفروشم…می شه این طور برداشت کرد که من سایتی رو راه اندازی میکنم از محصولات شما محصولاتی رو انتخاب و تبلیغ می کنم..خریدار به من سفارش میده و در نهایت من به شما سفارش میدم و پورسانت میگیرم..ممنون

  پاسخ
 • با سلام
  متاسفانه بیشتر انجمن ها اجازه درج لینک سایت و وبلاگ و تبلیغ محصولات را به کاربران نمی دهند. آیا شما فروم ها و انجمن هایی را می شناسید که اجازه درج لینک سایت و وبلاگ و تبلیغ در امضا را بدهند یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
 • سلام ببخشید من میخوام از طریق اینترنت بازاریابی کنم چجوری میتونم تو این بخش فعالیت کنم..چون لینک ندادین.

  پاسخ
  • موفق شدید که بازاریابی اینترنتی کنید؟ اگه موفق نشدید من حاضرم راهنمایی کنم و البته همکاری کنیم در زمینه بازاریابی و فروش

   پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *