راز ثروت

با پذیرش اصل اول ثروت می توانید از فرمول زیر برای ثروتمند شدن خود استفاده نمایید :

 قدم اول این فرمول می گوید :

 یک دهم از درآمد شما متعلق به خودتان است . آنرا پس انداز کنید و به هیچ وجه از آن برداشت نکنید . به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی . از این پس انداز فقط برای سرمایه گذاری در چند کار منطقی و صحیح استفاده کنید . برای سرمایه گذاری نیز حتماً با یک شخص امین و مورد اعتماد مشورت کنید . سود حاصل از این سرمایه گذاری تماماً متعلق به شماست . پس تمام آنرا دوباره به حساب پس انداز خود بازگردانید . بعد از رشد این سرمایه و اطمینان از سود دائمی آن می توانید از یک دهم این سود برای مخارج خود استفاده کنید .

قدم دوم

 دومین قدم برای افرادی تجویز شده است که بدهکارند . مقدار دو دهم از درآمد را صرف باز پرداخت بدهی های خود کنید . لیستی از تمام بدهیها یتان تهیه کنید و هر بار مقداری از بدهی خود را بپردازید ، حتی اگر این مقدار بسیار ناچیز است .

 قدم سوم :

هفت دهم باقی مانده درآمد را صرف زندگی و خرید مایحتاج خود کنید و در واقع سهم دیگران از درآمد خود را باز گردانید .

دو نکته نیز وجود دارد که باید در زمان استفاده از این فرمول به آنها توجه داشته باشید :

نکته اول :

اگر به کسی بدهکار نیستید ، در مورد قدم دوم می توانید دو کار انجام دهید . اول اینکه این مقدار را حساب قدم اول اضافه کنید ، این کار بهتر است و سرعت رشد سرمایه شما را بیشتر می کند . یا اینکه آنرا به حساب قدم سوم واریز نمایید . در این مورد انتخاب با شماست .

نکته دوم :

بخش دلخواه ولی ثابتی از هفت دهم باقی مانده را صرف صدقه و کمک به مستمندان کنید . این کار باعث ایجاد روحیه نشاط و اعتماد به نفس در شما می شود . قراموش نکنید که نشاط و اعتماد بنفس ارزشمندترین دارایی شما در راه پیشرفت است .

این فرمول در عصر ما برای اولین بار توسط متخصص خواننده این لوحها مورد استفاده قرار گرفت . جالب است بدانید که او توانست در مدت یک سال تمام بدهی خود را بپردازد و با سرمایه گذاری مناسب با حساب پس اندازش ، زندگی خود را دگرگون سازد .

هر کس همانرا ثابت میکند که به آن اعتقاد دارد.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *