درآمد

درآمد

در آمد چیست؟ درامد به پول یا مزدی که شما در مقابل ارائه خدمات یا فروش کالا دریافت میکنید گفته میشود. درآمد مسلما سود خالص برای شما نیست بلکه مجموعه هزینه ها و سود شما از ارائه جنس یا خدمات در آمد شما رو تشکیل میدهد که شامل موارد زیادی از جمله هزینه تولید ، خرید مواد اولیه حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران و بسیاری موارد دیگر میشود که پس از کسر این موارد از در امد شما سود خالص شما نمایان میشود.

مثلا در مورد کسب درآمد از طریق اینترنت هزینه برق مصرفی هزینه استهلاک کامپوتر هزینه اشتراک adsl یا کارت اینترنت شما باید از درآمد حاصله کسر گردد تا سود واقعی شما نمایان شود. در حال حاضر با بالا رفتن قیمت ارز های مختلف درآمد افراد در زمینه کسب و کار اینترنتی هم افزایش پیدا کرده است و بیش از پیش کار کردن در اینترنت را سود آور کرده است شما میتوانید با استفاده از این فرصت که به افزایش درآمد خود از اینترنت کمک کنید.

همانطور که ر مقاله ای به عنوان دلار یا ریال اشاره کردم توجه به این نکته که درآمد حاصله شما به صورت ریال باشده یا ارزهای دیگر بیشتر حائز اهمیت شده است زیرا اگر برای یک ساعت کار شما مبلغی دستمزد به ریال دریافت میکنید میتوانید با استفاده از توانمدی های گوناگون خود و استفاده از زبان های دیگر این درآمد را به ارزهای دیگری بدست آورید همانطور که قبلا گفتم : وقت خود را ارزان نفروشید.

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • با سلام
  همانطور که گفتید اگر بشود کاری را پیش گرفت که با درامد دلار باشه و بعد تبدیل ان به ریال خیلی به صرفه هست ولی با این فیلترهای سایتهای خارجی چه کاری رو میشه پیشه کرد؟؟؟

  باتشکر
  امیر از اراک

  پاسخ
 • میشه لطفن بیشتر توضیح بدید و شرایطشم بگید
  چه مدارک و اطلاعاتی لازمه.
  خیلی ممنون میشم اگه زودتر راهنماییم کنید

  پاسخ
 • سلام خدمت شما فرد گرامی بتده جوانی ۲۳ ساله هستم که اماذگی کار تمام وخت را دارم و خاهان خبرهای دیگر از شما هستم

  پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *