بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

multilevel marketing بازاریابی شبکه ای
multilevel marketing بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

این صنعت اولین بار در سال ۱۹۴۵ بکار گرفته شد و امروزه این تجارت با بیش از ۷۰ سال قدمت توانسته شرکتهای بزرگ و مطرح را در جهان تشویق کند تا از این روش برای فروش محصولاتشان استفاده نمایند

بهترین و آسان ترین و هدفمندترین راه برای شروع یک کار مستقل، بازاریابی شبکه ای (Network Marketing) است. بازاریابی شبکه ای تجارتی است با چند ده سال قدمت و هم اکنون در ۱۵۵ کشور دنیا رواج دارد. هر هفته، چند صد هزار نفر در سراسر دنیا به شاغلان این تجارت افزوده می شوند. رشد اعضا بازاریابی شبکه ای در جهان چند ده هزار نفر در هر روز است و امروزه، اینترنت با نقش چشمگیری که در دنیا ایفا می کند، مزایای تجارت الکترونیک (E-commerce) را به طرز قابل توجهی افزایش داده است.

نام این کسب و کار طی سالیان گذشته از «شیوه فروش مستقیم» به «بازاریابی شبکه ای» و «بازاریابی چندسطحی» (Multi-Level Marketing) تکامل یافته است. اصول اصلی و زیربنایی همه این ها با هم یکسان است و عبارت است از توزیع و بازاریابی محصولات و خدمات. کشورهای مالزی، تایوان، ایالات متحده، استرالیا و ژاپن از کشورهای پیشرو در این تجارت هستند. به عنوان مثال، ۸% از کل جمعیت کشور تایوان در سیستم های بازاریابی شبکه ای مشغول فعالیت هستند.

بازاریابی شبکه ای به جامعه و مردم در همه جا این نوید را می دهد که می توانند درآمدشان را افزایش داده و شیوه زندگی شان را بهبود بخشند.

بازاریابی شبکه ای نوعی از تجارت است که در آن مصرف کنندگان یک شرکت تولید کننده می توانند بازاریاب محصولاتی باشد که خود مصرف می کنند، و با انعقاد قرارداد با شرکت تولید کننده و معرفی و فروش محصولات به اطرافیان خود، درآمد قابل توجهی کسب کنند. و در صورتی که شخص بتوانند با معرفی این تجارت به اطرافیان خود و معرفی آنها به شرکت ،گروه فروش خود را شکل دهد ، و طبق پلنهای درآمد زائی شرکت درصدهای مشخصی از قیمت کالاهای فروخته شده در گروه فروش خود را به عنوان پورسانت و پاداش دریافت کند. . متاسفانه طی سالهای اخیر بسیاری از افراد و شرکتهای سود جو، با استفاده از نبودن اطلاعات کافی در مورد این تجارت در کشور عزیزمان به صورت غیر قانونی و با قصد سوء استفاده و کلاهبرداری ، باعث گردیدند که به نام و وجه این تجارت آسیب وارد شود. اما در حال حاضر کشورهای پیشرفته زیادی از جمله کشورعزیزمان ایران، به روش صحیح و تحت نظارت قانونی این تجارت، جامه عمل پوشانده اند

هر وقت که ما درباره چیز های موردپسندمان به بقیه اطلاعات می دهیم، به نوعی بازاریابی شبکه ای انجام می دهیم. تا حالا شده از دوستانتان یکی از سوالات زیر را بپرسید:

پیراهنت را از کجا خریدی؟

معمولا از کجا گوشت می گیری؟

رستوران خوب سراغ داری؟

معلم زبان خوب نمی شناسی؟ موسسه خوب چی؟

آرایشگاه کجا رفتی؟ و ….

بر طبق این تعریف حتی اجداد ما هم به صورت ابتدایی با این حرفه آشنایی داشته اند.

حالا فرض کنید که برای این کاری که دارید انجام می دهید(یعنی معرفی مشتری به فروشنده کالا یا خدمات)، به شما حق الزحمه ای هم پرداخت کنند. این یعنی بازاریابی شبکه ای حرفه ای.

بازاریابی شبکه ای سیستمی است برای توزیع کالا و خدمات توسط شبکه هایی از هزاران فروشنده یا توزیع کننده مستقل. این توزیع کننده ها از طریق فروختن کالاها و خدمات و همچنین معرفی و حمایت از فروشندگانی دیگر(که عضو سازمان فروش ایشان می شوند) کسب درامد می کنند.

در حقیقت بازاریابی شبکه ای یک روش جدید توزیع کالاها و یا خدماتی است که از قبل در بازار یا محیط اطراف ما وجود داشته اند. فقط اتفاقی که افتاده این است که فروشنده آن کالا و یا ارایه کننده آن خدمات، از روش جدیدی جهت ارایه همان محصول یا خدمات قبلی خود استفاده می کند.در حقیقت هر کدام از مشتریان که از کالا ویا خدمات ارایه شده توسط شرکت رضایت دارند می توانند در صورت تمایل مشتریان جدیدی برای استفاده از کالاها و یا خدمات به شرکت ارجاع دهند و از این راه کمیسیون دریافت کنند.

بازاریابی شبکه ای یک مدل کسب وکار است، یک فرصت یا امکان است برای کسب درآمد، شاید برای برخی افراد بهترین شیوه کسب درامد ، یک راه یا مسیر از قبل تعیین شده است برای کار کردن و داشتن یک فعالیت کاری و نوعی بازاریابی، قطعاً با شبکه های هرمی تفاوت دارد. افراد یا مشتری ها به عنوان خریدار کالا یا خدمات یک شرکت به نوعی وارد تیم بازاریابی آن شرکت می شوند و با فروش کالا و خدمات آن شرکت تیم بازاریابی را گسترش می دهند و این امر موجب هویتمند شدن آن کالا یا خدمات، افزایش فروش و توزیع سریع و بدون نیاز به واسطه های بیشتر برای آن شرکت می شود.
نکته ی مهم این است که با توزیع کالا و خدمات از طریق افرادی که در زیرمجموعه قرار گرفته اند، افراد (نتورکرها) با توجه به برنامه شرکت، درآمدی کسب می کنند که به آن درآمد رسوبی گفته می شود. این نوع درآمد درست مثل اجاره بهایی است که یک صاحب خانه به صورت ماهانه یا سالانه دریافت می کند. قطعاً صاحب خانه خرجی را برای ساخت یا خرید خانه متحمل شده است و به این راحتی خانه ای به دست نیامده است. در کار بازاریابی شبکه ای نیز چنین است.

هیچ رمز و رازی در بازاریابــی شبکه ای وجود ندارد ، بازاریابـی شبـکه ای تنها روش دیگری برای فروش و توزیع می باشد .

بازاریابی شبکه ای به افراد این امکان را می دهد که محل و ساعت کار خود را انتخاب کرده و به آزدای مالی دست پیدا کنند و در یک کلام رئیس خودشان باشند. علاوه بر این، برای این کار نیازی به داشتن تحصیلات خاص نیست، زیرا خود شرکت آموزش لازم را در زمینه مهارتهای تجاری موردنیاز و نیز آموزش بازاریابی را ارائه می نماید. این جنبه از آموزش بخشی جداناشدنی از فرصت تجاری ارائه شده است.

در مورد هر فرصتی، موفقیت، با آنچه که یک فرد با آن فرصت انجام می دهد، سنجیده می شود. این تجارت برای افرادی که به دنبال یک راه ساده و یک شبه پولدار شدن هستند، نیست. نمایندگان فروش، باید سخت کار کنند، از هوش خود استفاده کرده، متعهد باقی مانده، آماده شکستهای اولیه بوده، و به دقت مطابق با طرح تجاری پذیرفته شده و اثبات شده شرکت عمل نمایند.

از جمله تمایلات روزافزون در دنیای کنونی، میل به داشتن شغلی است که افراد در آن صاحب کار خود باشند. وقتی که صاحب کار خود باشید، می توانید تصمیم بگیرید:

کجا کار کنید.

با چه کسی کار کنید.

چگونه کار کنید.

چه زمانی کار کنید.

در گام اول، تصور داشتن شغلی از آن خود برای بسیاری از مردم ایجاد دلهره می کند، زیرا مستلزم بیرون آمدن از «حاشیه امن» و مواجهه با موارد غیرقابل پیش بینی و ریسک ها است. اما مرور زمان و اثرات حاصل از تغییر و تحولات حاکم بر جامعه جهانی، شما را مجاب خواهد کرد که داشتن کاری که کاملاً از آن خودتان باشد، راهی است در جهت افزایش احتمال موفقیت شما.

دلایل زیادی هست که می توان با استناد به آنها به این نتیجه رسید که در بازاریابی شبکه ای افراد بهترین موقعیت را برای پیشرفت در اختیار خواهند داشت:

اول اینکه، شما صاحب تجارت مستقلی خواهید بود که واقعاً ریسک کمی دارد. همانطور که می دانید شما در اغلب تجارت ها، حتی قبل از این که کار را آغاز کنید به سرمایه مالی نیاز دارید.

دوم اینکه، هیچ سقف یا محدودیتی در کسب درآمد وجود ندارد. یک وکیل روزانه تنها تعداد محدودی مراجعه کننده را می پذیرد و یک آرایشگر تنها تعداد مشخصی مشتری در روز می تواند داشته باشد. اما در این تجارت، اگر بخواهید می توانید درآمد خود را لحظه به لحظه افزایش دهید. از آنجایی که شما می توانید تعداد نامحدودی افراد را وارد این تجارت کنید و آنها هم همین کار را انجام می دهند، نهایتاً بر اساس درآمد صدها نفر درآمد مضاعفی کسب می کنید.

سومین و هیجان انگیزترین دلیل این است که زمان آزاد شما افزایش می یابد. هیچ چیز در دنیا به اندازه گذراندن زمان با کسانی که دوستشان داریم، لذتبخش نیست. شما در مشاغل اداری یا سنتی مانند تجارت های خرد، فروشندگی، امور خدماتی و حتی مدیریت تمام طول هفته کاری یکنواخت انجام می دهید تا بتوانید یک روز تعطیل را با خانواده خود سپری کنید؛ حال آنکه در این کسب و کار شما می توانید با حضور در کنار آنهایی که دوستشان دارید و دوستتان دارند تجارت خود را بهبود بخشید.

اگر در بازاریابی شبکه ای به شما خوش نگذرد معلوم می شود که آن را درست انجام نمی دهید. بنابراین، اگر شما هم مثل تمام بازاریابان شبکه ای موفق جهان در سالیان نخست بهای موفقیت را که همان تلاش و پشتکار و برنامه ریزی دقیق است بپردازید، استرس بر زندگی شما حاکم نخواهد شد.

این موضوع ما را به چهارمین و مهم ترین ویژگی کسب و کار شبکه ای می رساند: برنامه سه تا چهار ساله.

نگاهی به مشاغل سنتی بیندازیم. همه افراد در جوانی و آغاز کار می خواهند برنامه ای داشته باشند که طی آن و به سرعت به درآمد بالا برسند و زندگی خوب و راحتی برای خود و خانواده شان فراهم کنند. اما اگر همه ما به اطرافیان نگاهی بیندازیم می بینیم بیشتر افراد، پس از سی سال کار کردن، پیشرفت قابل توجهی نکرده اند و هنوز با مشکلات قدیمی خود درگیرند. اگر هم کسی به نقطه مطلوبی رسیده باشد قبل از آن، سی سال از عمر خود را مثل یک شیر در قفس، در مسیر رفت و آمد بین خانه و محل کار گذرانده است .

اما در مقابل مشاغل سنتی، بازاریابی شبکه ای برنامه ای سه تا چهار ساله را در مقابل شما قرار می دهد. شما اگر چهار سال برای یک شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی و معتبر با برنامه ریزی و پشتکار کار کنید، می توانید با فروش صادقانه محصولات و خدمات به درآمدی مناسب و حتی آزادی مالی رسیده و روی آن حساب کنید.

گفته شده است: «قدردانی بزرگ ترین پاداشی است که درزندگی به دنبال آن می گردیم. کودکان برای به دست آوردن آن گریه می کنند و افراد بالغ حاضرند برای آن بمیرند.» ما باور داریم که این جمله درست است و تجارتی مثل بازاریابی شبکه ای می تواند حس قدردانی را به ما ارزانی دارد. زمان هایی خواهد رسید که مقابل دیگران عمیقاً تحت تأثیر قرار خواهیم گرفت و آن هنگامی است که اطرافیان و دیگر همکاران، به هر نحوی ما را برای پیشرو بودن در این مسیر تحسین می کنند. این قدرشناسی در انتظار همه کسانی است که واقعاً در این کار موفق هستند. هیچ چیز در زندگی به اندازه ی زمانی که افراد از ما به خاطر مساعدت در تغییر سطح زندگی قدردانی می کنند، رضایت بخش نیست.

در پایان، لذت مسافرت کردن و افزودن تجربیات فرهنگی در انتظار کسانی است که در این تجارت مشغول هستند. برای انسان چیزی تنفرآورتر از کار کسل کننده و یکنواخت نیست. ما در بازاریابی شبکه ای، امکان مسافرت، آشنایی با فرهنگ های دیگر، بازدید از موزه های بزرگ و چشیدن طعم غذاهای منحصر به فرد در سرتاسر کشور را داریم بدون اینکه در روند کار و ایجاد درآمدمان اختلالی ایجاد شود. بازاریابی شبکه ای یک حرفه ی پولساز و متنوع است. کارکردن و موفقیت در این تجارت می تواند باعث احساس خوشبختی در زندگی افراد شود.

 

نوشته زیر از مقالات ترجمه شده تیم سلز از بزرگان بازاریابی شبکه ای جهان آورده شده:

در مدل ایده آل بازاریابی شبکه ای یک انسان از انسانی دیگر می پرسد که چه چیزی به او کمک می کند و به او کمک می کند به هرچه که می خواهد برسد. این یک تجارت طبیعی است. یک انسان به انسان دیگر کمک می کند.

بازاریابی شبکه ای یک کسب و کار طبیعی است.

لغت “طبیعی” یعنی: ساده و مفید و نزدیک به طبیعت

دلیل اینکه من انتخاب کردم تا تمرکز زندگی ام را روی بازاریابی شبکه ای بگذارم این بود که من احساس کردم که این کسب و کار واقعاً یک کسب و کار طبیعی است. یک انسان وقتی که به انسانی دیگر کمک می کند در واقع عمل طبیعت را انجام می دهد. یک گیاه در کره زمین رشد نمی کند مگر اینکه به رشد موجودی دیگر کمک کند.

تنها یک کسب و کار در کره زمین وجود دارد و آن هم کسب و کارِ بهتر کردن زندگی دیگران است.

بیایید برای لحظه ای تصور کنیم که فقط من و شما در یک جزیره زندگی می کنیم. فقط ما دو نفر. من یک ماهیگیر هستم و شما یک کشاورز. روزی من به شما می گویم “اگر شما امروز یک ذرت بیشتر برداشت کنی من هم ماهی بیشتری صید می کنم و امروز عصر می توانیم آنها را با هم معامله کنیم و امروز تو مجبور نخواهی بود که فقط ذرت بخوری و من هم مجبور نخواهم بود که فقط ماهی بخورم.”

با این معامله ما توانستیم که زندگی یکدیگر را بهتر کنیم. این تجارت طبیعت است. کمک یک انسان به انسان دیگر.

در مدل ایده آل بازاریابی شبکه ای یک انسان از انسانی دیگر می پرسد که چه چیزی به او کمک می کند و به او کمک می کند به هرچه که می خواهد برسد.

در اکثر موقعیت ها من در تجارت بازاریابی شبکه ای ام تجربه کرده ام که کسی (مشتری احتمالی) چیزی می خواهد که به تنهایی نمی تواند به آن برسد. چگونه این موضوع را فهمیده ام؟ چون اگر می توانستند تا الان آن را داشتند! پس آنها به کمک احتیاج دارند و حالا بود که من وارد ماجرا می شدم.

به طور معمول این کمک تنها نیاز به کسب و کار خوب نیست. بلکه آنها احتیاج به افزایش مهارتهایشان داشته اند و همین امر باعث شد که من هم چگونگی آموزش دادن این مهارت ها را بیاموزم. من زندگی آنها را بهتر کردم و آنها زندگی مرا. زیرا که حالا من مهارت جدیدی را آموخته ام.

و من با کمک به هر نفر جهت ارتقای مهارت ثروتمندتر شدم.این امر به من اجازه داد تا با طرح های خیرخواهانه زیادی همکاری کنم. مانند کمک به تیمی برای حضور در سریلانکا برای سونامی، یا کمک به سازمانی که با طرح خود توانست ۴میلیون کودک را از اعتیاد رها کند. متوجه این چرخه می شوید؟ مردم کمک می کنند تا زندگی مردم دیگر بهتر شود.

همان طور که گفتم این طرح بازاریابی شبکه ایِ ایده آل است و همیشه مانند این اتفاق نمی افتد.

«اکثر بازاریابان شبکه ای (و همه بازاریاب ها) در دام سودها و پورسانت ها گرفتار می شوند و فراموش می کنند که پایه این صنعت کمک به دیگران است»

من هم به همین علت زندگی ام را وقف کمک به این صنعت کرده ام.

اگر شما این حرفه را انتخاب نموده اید و یا هنوز در حال امکان سنجی حضور در آن هستید نوع آدمی که می خواهید باشید را انتخاب کنید. من پیشنهاد می کنم آدمی را انتخاب کنید که می خواهد به دیگران کمک کند.

همچنین فردی باشید که باور دارد که چیزهایی وجود دارد که نمی داند و می خواهد تا مطالعه کند و مهارتهایش را به کمال برساند.

من متوجه شده ام که چیزی به عنوان راهبر مادرزاد، فروشنده مادرزاد و یا سخنران مادرزاد وجود ندارد. تمامی این حرفه ها (همچنین بازاریابی شبکه ای) شامل استفاده از مهارتهایی می شود که باید در آنها خوب باشید. فقط در آنها خوب شوید و با خوب شدن در آنها به طور طبیعی رشد می کنید و همانطور که رشد می کنید، پاداش ها هم قابل توجه خواهد بود. قول می دهم.

در پایان اگر شما دوست گرامی هم تمایل دارید در یکی از بهترین شرکت های بازاریابی شبکه ای ایران فعالیت کنید مشخصات تماس خود را در زیر همین نوشته و یا از طریق فرم تماس ، برای ما ارسال فرمایید ( نظرات با تایید مدیران سایت نمایش داده میشود و مشخصات تماس شما نزد ما محفوظ خواهد بود ) ما پس از بررسی، با شما تماس خواهیم گرفت.

 

نظرات با تایید مدیریت نمایش داده میشوند بنابراین نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شما باشند نمایش داده نمیشوند و فقط جهت ارتباط با شما استفاده خواهد شد.

 

 

یک پیشنهاد برای شما:

یک دیدگاه

 • سلام و عرض خسته نباشید . من مطالب بالا رو با دقت مطالعه کردم و باور دارم که این کار شدنیه . از کجا باید شروع کنم ؟ شرکت درست حسابی سراغ دارین بهم معرفی کنید ؟

  پاسخ
  • با سلام و خسته نباشید
   میخواستم از شما کمک بگیرم در مورد سایت هایی که میتونیم با آنونها لینک بشیم
   اگر روش ارتباط با آنها رو بگید ممنون میشم و چند سایت رو معرفی نمایید.

   پاسخ
  • برای آشنایی با بهترین شرکت بازاریابی ایران و بهترین تیم و برنامه صددرصد برای موفقیت با من تماس بگیرید
   یکسال است که بازاریابی شبکه ای را با بهترین و بزرگترین کمپانی ایران آغاز کرده ام

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر من خانه دار هستم و زیاد نمیتونم از منزل بیرون برم میخوام بازاریابی شبکه ای را در منزل اینترنتی انجام دهم میشه راهنمایی کنید چطور و با چه شرکتی کار کنم با تشکر

    پاسخ
    • سلام، این کار، بازاریابی اینترنتی نیست که میخواید از طریق اینترنت کار کنید. این کار بیشترین زمانش صرف ارتباط با افراد و متقاعد کردنشون میشه حالا چه واسه فروش چه واسه عضو شدن. از راه اینترنت میتونید بیشتر موجودی محصولات شرکت رو چک کنید، اطلاعات در این زمینه کسب کنید و اگه امکانش واستون فراهم باشه با افراد در ارتباط یاشید (این آخری به نظرم سخته). اگه هم میخواید حضورتون رو کم کنید باید ببینید که کدوم شرکت به مفهوم پاره وقت نزدیک تره که من اینو نمیدونم. بعضی شرکتا چپ و راست جلسه میذارن که به کار شما نمیاد. اگه قصد ورود به این کار رو دارید در این مورد بیشتر تحقیق کنید.

     ایشالا واسه زندگی تصمیم درستی بگیرید.

     پاسخ
   • سلام علی اقا
    من هم علاقه مندم وارد این حوزه شوم
    میشه اطلاعات تماس اعلام بفرمایید
    با تشکر
    هومن

    پاسخ
 • سلام ممنون از مطلب خوبتون من میخوام بیام تو این کار اگر میشه بیشتد راهنماییم کنین.

  پاسخ
  • باسلام وتشکر من مطالب بالا رابادقت خواندم ومعالعه کردم من عاشق بازاریابی درزمینه ارتقاع هوش مالی وآموزش مالی هستم آیاشرکتی دراین زمینه هست که معرفی کنید

   پاسخ
  • سلام محمد هستم نتورکر شرکت … بزرگترین و موفقترین نتورک مارکتینگ ایران اگه تمایل به همکاری و کسب درامد از طریق بازاریابی شبکه ای و خوشحال کردن عزیزانتون رو دارید بامن تماس بگیرید مطمعن باشید که موفق میشید این بیزینس ساده ترین و لذتبخش ترین کاریه که تجربه میکنید

   پاسخ
 • سلام. من از این کار خوشم اومده دوست دارم همکاری کنم. میشه راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید’
  من مطالبتون رو خوندم’ اگه میشه راهنمایی کنید چطور میشه وارد این کار شد
  ممنون

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشین.راستش من به این کار علاقه دارم و فکر میکنم که شاید بتونم انجام بدم میشه راهنمایی بکنین؟!ممنون میشم

  پاسخ
 • سلام خدمت تمام کاربرهای محترم.من قبلانتورکربودم ولی نه نتورک ایرانی.تجربه واطلاعات زیادی از نتورک هم دارم.ولی الان توی یک نتورک ایرانی وقانونی ثبت نام کنم.فقط راهنمای بیشترمیخوام.

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید. من میخواهم یک بازاریاب شبکه ای شوم.اگه ممکن هستش راهنمایی کنید

  پاسخ
 • با سلام ضمن تشکر از مطالب فوق العادتون خواهشمندم بنده رو در جهت نیل به این هدف راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 • تجارت نتورک یک علم نوپا در ایرن میباشد که ۱۱ شرکت در حال فعالیت هستند.بسیار مهمه که در انتخاب شرکت ها دقت داشته باشین تا دچار اشتباه نشین.نتورک یا بازاریابی شبکه ای یک تجارت بینهایته.درامد تصاعدی با آینده ای بسیار روشن بدون نیاز به سرمایه زیاد ولی با درامد بسیار عالی.نتورک درس زندگیه برای کسایی که درامد بالا میخان.ممنون از سایت پولساز دات نت

  پاسخ
  • سلام.کدوم استان و شهرهستید؟
   من درشهرهای مشهدتهران سمنان و استان مازندران نمایندگان باتجربه وفعالی دارم که میتونیدازتجربه و اطلاعاتشون استفاده کنیدجهت مشاوره و انتخاب شرکت مناسب برای فعالیت

   پاسخ
 • با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما مدیران محترم,مطالب جالب و خواندنی بود به دقت مطالعه و برسی کردم جای شکی باقی نیست,در صورت تمایل برای همکاری شما چه پیشنهادی دارید,بنده کاملا تمایل به همکاری دارم ,لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان
  من چندین ساله که میخوام کار بازاریابی شبکه ای رو انجام بدم ولی همیشه به دلایلی موفق نشدم
  و ممنون از بابت راهنماییهاتون که افرادی مثل منو مشتاق تر و دلگرم تر میکنین

  پیشاپیش از بابت مطالب و راهنماییهاتون متشکر و سپاسگذارم
  موفق و سربلند باشید

  پاسخ
 • با سلام
  من مطالب بالا را با دقت مطالعه کردم
  لطفا من را در وارد شدن به کار بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنید
  با تشکر

  پاسخ
 • درود
  همه ی مطالب بالا رو خوندم اما از این مطلب معلوم نشد که یک “بازاریاب شبکه ای” دقیقا چکار می کند، یعنی چگونه کار می کند! بیشتر درباره ی محاسن این کار(فعالیت)بود. لطفا از جزئیات کار بیشتر بفرمایید.
  با سپاس

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب
  من وقتم کاملن ازاد هست و لپ تاپ و اینترنت هم در دسترس دارم لطفن راهنمایی بفرمایید چجوری شروع کنم
  نیاز به کسب درامد دارم
  تشکر

  پاسخ
 • من میتونم کمکت کنم در این مورد
  با تجربه ای که دارم
  و اکنون دارم بازاریابی شبگه ای کار میکنم

  پاسخ
 • سلام میخام کسبو کار اینترنتی راه بندازم وهمچننین بازاربای شبکه ای رو دوس دارم راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید از مطلب خوبتون
  من در مورد این ضمینه اطلاعاتی دارم
  و حدود ۶ ماه هم شروع به کار کردم
  کسانی که سوالی دارند میتونن با من در میون بگذارند
  و آنهایی که میخواهند شروع به کار کنند
  متونم بهشون کمک کنم در هر جای ایران که باشند
  ممنون از مطلب مفیدتون

  پاسخ
  • باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت شمادوست عزیز
   من میخوام کسب و کاراینترنتی راه بندازم,میشه کمکم کنید

   پاسخ
 • سلام
  من حدود ۶ ماهه توسط یکی از دوستام با این تجارت فوق العاده آشنا شدم و با اینکه توی یه شهر دیگه که دانشجو هستم اینکار رو استارت زدم و هیچ کس و نداشتم واقعا از صفر اینکار و شروع کردم و الان یه خانواده ی فوق العاده و قدرتمند دارم و هرروز درحال پیشرفتم.و حالا که شهر خودم اومدم با قدرت و باور خیلی بالایی اینکارو به دوستام معرفی کردم فقط با هدف تغییر دادن زندگی مردم شهرم و کسایی که دوسشون دارم…
  لازمه بگم که من توی یکی از بهترین شرکت ها و با کمک یکی از بهترین و قوی ترین تیم ها تونستم رشد کنم.
  اینم بدونید که نتورک سودده هست اما زود ده نیست و شمارو ثروتمند میکنه نه فقط پولدار….
  ثروتمند یه بخشی از ثروتش پولشه در کنارش رشد شخصیتش و خیلی چیزای دیگه رو داره

  پاسخ
  • با سلام
   خواستم جهت انتخاب شرکت بازاریابی بهترین انتخاب انجام بدم. راهنمایی شما در این زمینه می تونه کمک کنه.

   پاسخ
  • سلام من میخوام بازاریابی شبکه رو شروع کنم ولی نمیدونم چطور واز کجا لطفا راهنماییم کنید.

   پاسخ
 • سلام
  سلام به همه کسایی که روزی مثل من دنبال کار بودن.
  هر کسی دلش میخواد و علاقه داره میتونه با تیم فروش ما آشنا بشه و کار رو دقیق بهش معرفی بکنیم.
  همکار ما در بهترین شرکت بازاریابی شبکه ای و اولین شرکتی که مجوز بازاریابی شبکه ای رو از وزارت بازرگانی گرفت همکاری کنه. پیش به سوی روزی که همه شرکتا بتونن مث شرکت ما قوی و پر پتانسیل بشن. و فضای رقابتی بتونن ایجاد کنن در کشور

  پاسخ
 • سلام به همه
  هرکسی که دوست داره با این روش دارامد اشنایی بیشتری پیدا کنه، با من تماس بگیره.
  من خودم به شخصه دیدم که این سیستم جواب میده و خیلی بهتر از اون چیزیه که بشه حتی توصیفش کرد.

  پاسخ
 • با سلام
  حدودا یک ساله ک دارم ونتورک کار میکنم و به جرات میگم بهترین کار دنیا از همه نظره.
  ن سرمایه آنچنانی ، نه مدرک و تخصصی ، رئیس کار خودتی ، نه ریسکی داره نه استرسی ، وقت زیادی نمیگیره ، مکان خاصی نمیخواد ، در امدشم ک حد و اندازه نداره .
  اگه سوالی داشتین یا خواستین این کار عالیو شروع کنید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم

  پاسخ
 • با سلام خدمت کاربران گرامی
  افرادی که تمایل به شروع فعالیت در سیستم بازاریابی شبکه ای در یکی از قدرتمند ترین شرکت های ایران دارند جهت مشاوره تماس بگیرند. من تجریبات خوبی در این تجارت حرفه ای دارم میتوانم در اختیار شما قرار دهم.

  پاسخ
 • درود بر همه دوستان بزرگوارم
  با توجه به اینکه پتانسیل بازاریابی شبکه ای بسیار بالاست و واقعا در حد دو سه خط نمیشه درباره این صنعت بزرگ صحبت کرد و لی پارامترهای زیادی وجود داره برا عضو شدن .یه شرکت میگه ما سابقمون زیاده یکی میگه محصولاتمون خوبه و و و …بازاریابی شبکه ای یک مجموعه است که همه چیزش باید باهم جور باشه ولی شرکتهایی که خرید اجباری ندارن یا درامد زایی خوبی دارن بهترت و ترجیحا فقط یک دسته محصولی نباشه چون سلیقه ها مختلفن و شرکتهایی که چندمحصولی هستن بهترن و افرادی هم که معرف شما هستن ونقش لیدره شرکتو دارن خیلی مهمن درنهایت من تجربه دارم ومشغول فعالیت هستم و اینو بگم بهترین کاره دنیاس بدون سرمایه مالی فقط باید زمان بزارین چون شما از راه به موفقیت رسوندنه دیگران به موفقیت میرسین. من نمایندگیه یه شرکته قوی رو تو مشهد دارم و میتونم بهتون کمک کنم تا تصمیمه درستو بگیرین ولو اینکه در شرکت خودمون نباشه.منتظر تماستون هستم.شادباشین

  پاسخ
 • سلام دوستان کسانی که مایل به کسب درامد از راه بازار یابی شبکه هستند کافیه تا با من تماس بگیرند تا با قدرت مند ترین تیم و بهترین و معتبر ترین شرکت شروع به کار کنن…برای موفقیت من باید شما موفق شوید!!! به همین دلیله که میتونید اعتماد کنید به این راه…

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  میخواستم از شما کمک بگیرم در مورد سایت هایی که میتونیم با آنونها لینک بشیم
  اگر روش ارتباط با آنها رو بگید ممنون میشم و چند سایت رو معرفی نمایید.چطور میتونم اطلاعات بیشتری در مورد این کار کسب کنم و چطور شروع کنم

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  لطفا برای عضویت در شبکه بازاریابی اینترنتی من رو راهنمایی کنید
  باتشکر

  پاسخ
 • باسلام لطفا راهنمایی بفرمائیدازکجابایدشروع کردمن وقت خالی زیاددارم که اکثرا پای اینترنتم متشکرم

  پاسخ
 • سلام
  خسته نباشید
  لطفا سایتهایی را که فرمودید با راهنماییهای لازم جهت عضویت برام ارسال کنید
  بسیار سپاسگزارم

  پاسخ
 • با سلام

  کلیه دوستان علاقمند به بازار یابی شبکه ای آماده پاسخگویی به هر گونه سوال و راهنمایی دوستان هستم.

  پاسخ
 • در این مدتی که به این حرفه مشغول شدم به این نتیجه رسیدم که شغل پرانرژی و لذت بخشیه …. دورود بر نتورکرای عزیز

  پاسخ
 • دوستان عزیزم و نتورکرای بزرگ سلام
  واقعا بازاریابی شبکه ای بهترین و پرپتانسیل ترین شغل موجود در دنیاست.من هم خیلی خوشحالم که بعد از ۶ ماه کار کردن در یکی از بهترین شرکت های بازاریابی شبکه ای ایران دارم کار میکنم و تونستن بعد ۶ ماه واقعا مسیر زندگیم رو عوض کنم.
  دوستان گلم از طریق ایمیل زیر در خدمت گذاری حاضرم.

  پاسخ
 • درود
  بنده سطح ۵ یکی از بزرگترین کمپانی های بزرگ جهان و ایران هستم .اگر راهنمایی در مورد صنعت بزرگ نتورک مارکتینگ دارید بنده پاسخگو هستم.

  پاسخ
 • (( فوق العاده مهم.برای یک بار هم شده بخونید !!! ))
  سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران و دوستان خوبم.
  نتورک (بازار یابی شبکه ای)یکی از شگفت ترین پدیده هایی بود که در سالیان گذشته در دنیا رقم خورد و کاری ایجاد شد که در اون به واسطه ی قدرت اهرم و ایجاد درآمد تصاعُدی ، بسیاری از قوانین کاری جهان متحول و دگرگون شد .
  قوانینی مثل :
  پرداخت مزد و حقوق در قبال زحمات فیزیکی و تایم صرف شده ، که در نتورک یک قانون منسوخه !!
  چون که قدرت اهرم و تصاعد باعث میشود که مبلغ پرداختی به شما بسیار فراتر از تایم و انرژی مصرف شده ی شما گردد.
  به عبارت دیگر :
  ممکن است شما ، دریافتی مطابق با صد برابر و یا حتی بیشتر از تایم و انرژی مصرفیتون رو پس بگیرید.
  و این همون قدرت تصاعده !
  در طی حدود هفتاد سالی که پدیده ی نتورک در کشور های مختلف جهان درحال انجام است ، خروجی های فوق العاده ای را نیز به دنبال داشته است .
  اکثر ابر ثروتمندان جهان رو که خیلی هاشونم چهرهای مطرحی در سطح جهان شدند ، گواه بر این مطلب هستند.
  افرادی مثل : جیم ران / رندی گیج / مارک یارنل / ریچارد پو / و…
  که از طریق این پدیده و کار ، موفق به رشد فوق العاده و طوفانی شان در ثروت و حوزه ی اقتصاد شدن.
  بعد از مدت ها که این پدیده به عنوان یک کار و بیزینس فوق العاده در بسیاری از کشور های جهان جا افتاده و استقرار یافته شده بود و مرتب در حال خروجی دادن های فوق العاده و عالی بود ، در سال ۱۳۸۶ – ۱۳۸۷ بررسی ها انجام و از سال ۱۳۹۰ به صورت قانونی در کشور مجوزها صادر شدند و بستر خود را پهن کردند.
  البته با توجه به این که از سال ۷۹ وارد کشور ما به صورت غیر قانونی شده بود که متاسفانه باعث جولان دادن و سوء استفاده ی بعضی از افراد واقع شد و باعث ضرر دیدن بسیاری از هموطنانمان شده بود و همه ی این اتفاقات سوء بخاطر عدم نظارت مرجع قانونی بر این کار در آن ایام بود.
  بعد از وارد شدن این پدیده به صورت قانونی در کشورمان از سال ۹۰ بسیاری از شرکت ها داوطلب ورود این پدیده در عرصه کاری و اقتصادیشان شدند ؛ که در بین آنها در حال حاضر ۱۵ شرکت موفق به وارد کردن نتورک در عرصه ی اقتصادیشان شدند.
  در حال حاضر این تعدد شرکت ها در کشور ما باعث به تکاپو افتادن هموطنانمان در تحقیق و انتخاب شرکت ایده آل برای استارت زدن این کار و آغاز فعالیت نتورکیشان شده است .
  و هر کس هم برای خود ملاکهایی برای انتخاب سرنوشت ساز خود دارد.
  البته این امر فقط برای افرادی هست که به دور از هیجان و جَو و احساس و کاملا منطقی و عقلانی در پی انتخابی ایده آل برای آینده ی اقتصادی خود و خانواده ی خود هستند.
  ولی به راستی ملاکهای صحیح برای انتخاب یک بستر درآمد زایی صحیح در پدیده ی نتورک چیست؟؟؟
  همه ی ما خوب میدانیم که فقط برای یک هدف جامع می خواهیم وارد این کار شویم و یا شده ایم .
  و آن هم کسب یک در آمد عالی و ایجاد یک تحول شگرف اقتصادی در بستر خانواده هایمان است.
  پس باید ملاک هایمان برای انتخاب هم ، در این راستا باشد.
  دوستان عزیزم ملاک هایی که بنده بعد از تحقیقات زیادم در این زمینه و مطالعه های فراوان و تجربه های شخصی در شرکت های دارای مجوز بدست آوردم ۲ چیز است :
  ۱) زود بازدهی :
  که این امر بسیار حائز اهمیت است . بخصوص در کشور ما که این پدیده به تازگی استارت خورده و هنوز در دوران طفولیت بسر می برد.
  زود بازدهی در نتورکی که تازه استارت خورده در کشور ما و هنوز بسیاری از باورها نسبت به این کار متزلزل است .باعث استحکام و ماندگاری و عدم ریزش در سازمان و تیمی می شود که ما می خواهیم ایجاد کنیم .
  و عکس این ماجرا باعث تزلزل و ریزش در تیم می شود.
  ۲) راحت و روان بودن کار از دو زاویه :
  الف) راحت و قابل فهم بودن پلن های در آمد زایی .
  ب) آسان بودن فروش و کار کردن بر روی محصولات از جهت عامه مصرف بودن و قیمت مناسب و عامه پسند.
  که این امر باعث می شود که بازاریاب با خیالی آسوده و به دور از دغدغه بر روی فروش شخصی خود و افراد سازمانش کار کند و با روندی ساده و لذت بخش موفقیت را برای خود و تیمش به ارمغان بیاورد.
  به نظر بنده ی حقیر عمده ی ملاک های دیگر ، جنبه های اغوا گرایانه دارد .
  مثل بزرگی شرکت و سابقه و تعداد افراد و فلانی اینقدر اکانت گرفته و از این قبیل موارد …
  به قول معروف باید همیشه یک مطلب را در نظر داشت ، و آن هم این است که :
  whats in it for me ??
  واسه من چی داره ؟؟
  بعضی از ملاک ها مثل این است که به شما بگویند در فلان کلان شهر ساکن شو ولی با امکانات فوق العاده عادی و معمولی ولی بدان که در یک کلان شهر هستی. و دیگری به تو میگوید در فلان شهر که کوچک تر از آن کلان شهر هست ساکن شو ولی با بهترین امکانات و یک زندگی فوق العاده.
  در این بین من باید بسنجم که :
  * کجا برای من بهتر است !
  * نه اینکه کجا بهتر است !!
  خدمتگذار همه ی دوستان و نتورکر های عزیزم.

  پاسخ
 • با سلام و تشکر بخاطر مطالب عالیتون.

  بنده واقعا به بازاریابی شبکه ای علاقه مندم و تایم و انگیزه فراوان برای شروع اینکار دارم. لطفا منو راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنم.

  با سپاس فراوان. موفق باشید.

  پاسخ
 • سلام دوستان عزیز و گرامی.بنده یکی از نتورکرهای اولین و بزرگترین شرکت بازاریابی شبکه ای در تهران هستم.من حدود ۵ماهی هست که این کارو شروع کردم و درامد نسبتا خوبی از این صنعت بزرگ بدست اوردم.ولی بعداز عید باخودم عهد بستم که دیگه جدی وبصورت تمام وقت کار کنم چون هرچقد بیشتر وقت میذارم بیشتر برداشت میکنم.اگه شماهم دوست دارین از وقتتون نهایت استفاده رو ببرین من حاضرم شمارو راهنمایی کنم.فقط کافیه بامن تماس بگیرید.

  پاسخ
  • با سلام و عرض ادب خدمت جناب خاکپور، مرادی هستم میخواستم در زمینه نتورک فعالیت کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

   پاسخ
 • با سلام و ممنون از پست زیباتون دوستان اگه اطلاعات دقیق تری از این نوع بازاریابی میخواهید میتونید با ایمیل بنده در ارتباط باشید.بنده حدودا چند ماهی هست تو این سیستم هستم و میتونم به طور کامل راهنماییتون کنم .
  دوستدار شما پارسا

  پاسخ
 • این صنعت تونسته فواید بسیاری رو برای کشورهای توسعه یافته داشته باشه از جمله اشتغال زایی و تولید ملی، ما نیز باید از این ابزار برای رشد هرچه بیشتر اقتصاد کشورمون استفاده کنیم.
  امیدوارم روز به روز به سمت حرفه ای و اصولی کار کردن در تمامی بخش ها پیش بریم
  پیش برد .

  پاسخ
 • سلام خدمت شما
  چطور میتونم اطلاعات بیشتری در مورد این کار کسب کنم و چطور شروع کنم؟ ممکنه یک شرکت معتبر بهم معرفی کنید؟

  پاسخ

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *

تشخیص ربات از کاربر *