خانه / خواندنی های مفید / کسب درآمد از طریق فروش ایده

کسب درآمد از طریق فروش ایده

کسب درآمد از فروش ایده

فروش ایده

اگر شما هم از افرادی هستید که خیلی به این موضوع فکر کردید که آیا میشه از ایده ها هم کسب درآمد کرد این خبر حتما خوشحالتون خواهد کرد

فروش ایده های پولساز، نه در بازار غیر رسمی که در فرابورس!

امروز بورس ایده یا بازار دارایی‌های فکری امروز با فروش یک اختراع در فرابورس افتتاح می‌شود اما به‌نظر می‌رسد با وجود افتتاح این بازار که نتیجه خوش‌فکری مدیران بازار سرمایه است، بورس ایده با چالش‌هایی هم در آینده روبه‌رو باشد، قرار است امروز بورس ایده یا همان بازار دارایی‌های فکری راه‌اندازی شود.

بورس ایده چیست؟ پاسخ ساده به این پرسش این است که بورس ایده جایی است که شما ایده‌ها، اختراعات، اندیشه‌ها وافکارتان را برای فروش ارائه می‌کنید و خریدارانی که به ایده شما نیاز دارند این ایده را در یک فضای رقابتی به بهترین قیمت ممکن می‌خرند. البته فروش ایده‌ها مکانیسم‌هایی هم دارد، گام نخست آن ثبت ایده است و مرحله نهایی تبدیل این ایده به گواهی ثبت اختراع است و سپس فروش ایده در فرابورس

گواهی ثبت اختراع چیست؟

گواهی ثبت اختراع یک نوع اوراق بهادار و همان چیزی است که در فرابورس دادوستد می‌شود. این اوراق با قیمت مشخصی روی تابلوی بورس نمایش داده می‌شود و صاحبان بنگاه‌های صنعتی، شرکت‌های تجاری و هر کس که به این ایده نیاز داشته باشند ایده شما را در یک فضای رقابتی می‌خرند تا آن را تجاری‌سازی‌ کنند. هرچه ایده شما جذاب‌تر باشد و متقاضی بیشتری داشته باشد احتمال افزایش قیمت ایده شما بیشتر است چون این ایده براساس مکانیسم بورس با روش حراج فروخته می‌شود.

اما اگر از اصل ماجرا و موضوع راه‌اندازی بورس ایده که یکی از جالب‌ترین طرح‌های چند دهه اخیر برای ایجاد ساختار اقتصاد دانش‌بنیان است بگذریم به‌نظر می‌رسد بورس ایده در آینده با چالش‌هایی هم مواجه باشد.

نکته اول این است که ایران هنوز قوانین بین‌المللی حقوق مالکیت فکری را در دنیا رعایت نمی‌کند. اخیرا سازمان تجارت جهانی برای اینکه ایران را به‌عنوان عضو دائم خود بپذیرد 700پرسش اساسی را ارسال کرده است بخش مهمی از این سؤالات مربوط به رعایت نکردن حقوق مالکیت فکری در ایران است. لایحه قانون مالکیت فکری مدت‌هاست در مجلس خاک می‌خورد. ایران تاکنون کنوانسیون برن برای حمایت از آثار ادبی و هنری را امضا نکرده‌است و عضو هیچ‌یک از کنوانسیون‌های بین‌المللی مربوط به حق تکثیر نیست.

موضوع دیگر رعایت قوانین بین‌المللی، علامت‌های تجاری و قانون اختراعات است که هنوز کسی نمی‌داند سازوکار رعایت کردن آنها در ایران چگونه است. پرسش این است که آیا ثبت ایده‌ها و اختراعات در ابعاد ملی و داخلی کفایت می‌کند آیا ایده‌های مشابه آن ایده که در بورس ایده فروخته می‌شود توسط کشور‌های دیگر براساس معاهدات بین‌المللی به ثبت نرسیده است؟ امروزه تولید محصولات و خدمات مشابه که قبلا براساس قوانین بین‌المللی به ثبت رسیده‌اند جزو جرایم حقوقی سنگین‌اند و مجازات‌های مالی سنگینی برای آن درنظر می‌گیرند.

افتتاح بورس ایده و فروش اولین اختراع

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران دیروز در یک نشست خبری ضمن اعلام اینکه بورس ایده یا بازار دارایی‌های فکری روز یکشنبه افتتاح می‌شود،گفت:بازاردارایی‌های فکری فرابورس ابزار مناسبی برای دانش‌بنیان شدن اقتصادایران است در عین حال با راه‌اندازی بازار دارایی‌های فکری علم، ثروت‌آفرین می‌شود یا به بیان دیگر علم و ثروت به هم نزدیک‌تر می‌شوند و این کار به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان کمک می‌کند. مدیرعامل فرابورس گفت: راه‌اندازی بازار دارایی‌های فکری به ارتباط مؤثر بین صنعت و دانشگاه کمک خواهد کرد که خوشبختانه این بازار مسیری را برای این مهم به‌وجود می‌آورد تا مشکلات تحقیقات و تولیدات علمی دانشگاهیان برطرف شود.

وی درباره ریسک‌های موجود در این بازار گفت: 3ریسک در این بازار وجود دارد که نخستین ریسک، حقوقی است. مدیرعامل فرابورس ایران درخصوص ریسک حقوقی گفت: ریسک حقوقی با تقسیم کار بین مسئولان ذی صلاح و استعلام‌های هر ایده، پوشانده می‌شود. هامونی درباره ریسک فنی این بازار تصریح کرد: ریسک فنی که درخصوص تحقیقات فنی اختراعات وجود داشت توسط پارک علمی و فناوری پردیس و امکان تجاری‌سازی‌ اختراعات و تأییدات فنی برطرف شده است.

هامونی سومین ریسک موجود در این بازار را ریسک مالی اعلام کرده و افزود: هر نوع معامله‌ای ریسک مالی در بر دارد که این ریسک به وسیله گزارش‌ها، مدارک و مستندات طرح کسب و کار شناسایی شده و تا حدی مرتفع می‌شود.او با اشاره به تمهیدات فرابورس برای مخترعان تصریح کرد: سازمان بورس و فرابورس در آخرین جلسه خود مصوب کرده‌اند تا پایان سال مالی 1393تخفیف 90درصدی برای مخترعان برای حق بررسی مدارک و مستندات ارائه دهند تا هم از مخترعان و هم از بازار ایده حمایت مالی شود.

تمامی کاربران توجه داشته باشند سایت پولساز و مدیریت و دست اندرکاران آن هیچ منفعتی از مطالبی که در نظرات مطرح میشود نمیبرند و مسئولیتی در قبال مطالب ، ادعاها و شماره های تماس و راه های ارتباطی دیگر منتشر شده در بخش نظرات ندارند

کلیه کاربران موظف هستند نسبت به بررسی همه جانبه ادعاهای مطرح شده از سوی افراد اقدام کرده و با مسئولیت خود اقدام به برقراری ارتباط با دیگران کاربران نمایند

260 دیدگاه

 1. رضا

  چه چیز جالبی
  البته باید دید برای مردم عادی چقدر کاربرد داره این قضیه فروش ایده

 2. علي امير عباسي

  سيستم فروش املاك حرفه اي با سيستم تشكيل اتحاديه دفاتر و شركتهاي كارشناسي املاك حرفه اي كه متشكل از اشخاص حقيقي و حقوقي رشته هاي مرتبط با ساختمان و معماري با هدف اجرايي كردن شناسنامه فني و ملكي ساختمان در كارشناسي قيمت و كيفيت و برند سازي با پيش بيني كاربري ساختمان ( پروژه) و مصالح و خدمات املاك با ترويج مقررات مكلي ساختمان در كليه مراحل طراحي ساخت و بهره بري كه خود طراحي و ساخت محصولات كاربريهاي متنوع اعم از مسكوني و تجاري و صنعتي و هوشمند سازي كه مورد توجه خريداران و با هزينه بسيار پايين با ايجاد اشتغال فراوان ساختمان كه يك سرمايه مليست با علمي كاركردن شهرسازي و مسايل عمده اجتماعي نيز حل ميشود و ضمينه هاي بالا بردن توليد ملي و بازگشت سرمايه سازندگان و توليد كنندگان عمده ضمن بالا بردن اطمينان مشتريان و حفظ شان مهندسان و كاردانهاي فارغ التحصيل و دانشجو كه معمولا در اژانسهاي املاكي كه يا بيسواد و يا كمسوادند و فقط جواز كار و … سرمايه هم ميشه با شهرداري توافقي كرد كه ضمن همكاري از دفاتر و امكانات پروژه هاي شهرداري استفاده كرد ممنون ميشم با وجود امادگي جمعي از دوستان و اساتيد محترمم شماهم نظرات خودتان را اعلام و در صورت تمايل همكاري داشته باشيم البته تجارت الكترونيك يا اينترنتي از اهداف اصليمان است … اما …

  • علی صفاری

   سلام جناب اقای عباسی
   مطالب کاملا” منطقی و اساسی را بیان فرمودین این نیاز به همکاری وبستر سازی از طریق شهر داری مناطق و خانه های فرهنگ شهر داری و با اموزش وصحه صدر مسئولین میتواند محق شود و بی شک متولیان خواهند گفت بستر قانونی باید ایجاد شود وسپس به دستاویز نبود ماده قانونی استناد کرده وکلا”از زیر بار مسئولیت شانه خالی خواهند کرد ولی این اجراء این امر حتما” مورد نیاز است انشالله یک شجاع مرد شروع کننده این کار خواهد شد شا ید ….

  • alireza

   با سلام یک تیم بسیار حرفه ای در خصوص ساخت محصولات از زمینه پزشکی و.. با طراحی پرینت سه بعدی بصورتی ک بپایلوت اولیه با نمونه موجود در بازار هیچ نوع تفاوتی نداشته و تمامی محصولات قابلیت تجاری سازی دارند،متاسفانه به علت عدم اسپانسر ایده ها خوابیده ،حتی ایده ها به دانشگاه ها و مراکز رشد برده شد ولی به علت زیاده خواهی و پرداخت بسیار دیر هزینه ها توافق انجام نشد
   تمامی طرح ها در بازار به پایین ترین شکل قیمت با بالاترین کیفیت امادگی تجاری سازی رو دارند فقط اسپانسر اولیه نیازه
   لطفا راهنمایی کنید با تشکر

 3. کامران

  خیلی خوبه

 4. مجید

  سلام لایک

 5. جلیل شهرکی

  با سلام
  جوانی هستم 32 ساله سرشار از ایده های نو و پولساز
  از آی تی گرفته تا فروش و مواد غذایی
  مهمترین ایده من در زمینه مواد غذاییه که قابلیت برند شدن رو داره و بدون ریسک و پر سوده
  حداقل سرمایه مورد نیاز 500 میلیون تومنه
  آماده همکاری با سرمایه گذار

  • میثم

   من یه ایده فوق‌العاده در زمینه سرویس‌ بهداشتی دارم یک ایده ناب و دست نخورده از تولیدکنندگان عزیز میخوام که با این شماره تماس بگیرند و تو صنعت سرویس بهداشتی جزو اولی ها بشن. 09102717098

 6. شاهین

  با سلام کسایی که اهل سرمایه گذاری هستند
  من دنبال یک سرمایه گذارم واسه کاردر اینترنت با درامد میلیونی
  هزینه لازم این کار 3تا 4 میلیون
  درامد ماهانه این کار ماهانه 2تا 3 میلیونی تضمینی
  هرکی خواست درخدمتم
  هرکی هم خواست ایده خودمو میفروشم

  • محسن

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864

   • پوريا

    ايده باور نكردني در توليد مواغذايي به صورت خاص و احداث كارخانه در مشهد
    اطلاعات كامل به صورت حضوري انجام مي شود
    تماس09155598919

  • Mahmoodi

   خریدارم. لطفا قیمت بدید

  • مصطفی

   سلام مایلم همکاری کنم

 7. جلیل شهرکی

  سلام
  بنده جوانی هستم 30 ساله سرشار از ایده های نو و پولساز در زمینه های مختلف
  آی تی ، فروشندگی ، تولیدی
  بدنبال سرمایه گذار در مشهد

 8. ایوب

  سلام من میخواهم ایده ام را در مورد یک اختراع تاریخی ب دلیل مشکل مالی بفروشم.

 9. عادل محمودی

  من در خدمتم

  • ناصر داودپور

   با سلام لطفا اگر شما حاضر به خرید ایده های ناب و زود بازده با هزینه کم و سود تضمینی هستید با من تماس بگیرید البته ممنون میشوم که بگویید خود شما درس خوانده یا کار کرده اید تلفنم :09228289529

 10. امیر

  با سلام و احترام،بنده ایده ای بسیار بکر در خصوص فروش یک محصول دارم که این محصول هیچ مشابهی در بازار ندارد و نحوه تهیه محصول محل تهیه بسته بندی و فروش کلا ارائه میشود حتی خریدار و فروشنده نیز به شما آشنا می شود و این محصول فقط طی یکسال در بازار عرضه و درآمد میلیاردی خواهد داشت.
  ایده به فروش میرسد سرمایه اولیه 30-40 میلیون بقیه با فروش محصولات بلافاصله تامین میشود فقط می بایستی مدیریت خوبی طی یکسال داشته باشید.

  • محمد

   سلام
   من در صورت توجیه پذیری و مناسب بودن ایده تون حاضر به همکاری با شما هستم،در صورت تمایل به ایمیل من اطلاع رسانی کنید
   موفق باشید.

  • محسن

   سلام
   من 400میلیون سرمایه دارم
   دنبال ایده های نو هست
   با این شماره ارتباط برقرار کنید که باهاتون تماس گرفته شه
   09109305864

   • حمید

    سلام، من یه طرح صنعتی جدید و خیلی پیشرفته و کم هزینه برای سوزن باد لاستیک دارم

  • فرهاد

   سلام تضمین تون چیه ؟ من خریدارم

  • ممد

   سرمایه گذار هستم

  • رضا مرادی

   سلام من مرادی هستم آماده سرمایه گذاری در صورت توجیه بودن طرح 09122207990

 11. smart

  با عرض سلام و خسته نباشید.جوانی هستم 18 ساله.ایده های بسیار زیادی دارم از نظری گرفته تا عملی.بطوریکه میخوام سیستمی طراحی کنم تا هر کاربر بتونه با استفاده از این سیستم کلیه ی کارهاشو هدفمند انجام بده.این سیستم ایده ی علمی منه.ایده درامدزایی بسیار زیادی دارم که بشه راحت کسب درامد کرد نه درامد معمولی بلکه درامدی که بشه باهاش از زندگیه یکنواخت امروزی فاصله گرفت یه گامی به جلو رفت.به یه سرمایه گذار مالی با اگاهی به موضوعات مدیریت و سیستم بازار یابی امروزی احتیاج دارم که بتونم باهاش به هدفم نزدیکتر شم.
  خواهشا رزومه ی کاریتون تو نحوه ی سرمایه گذاری رو برام بفرستین تا بعد من حداقل سرمایه ی لازم برای شروع کار رو بگم.قطعا پشیمون نمیشین.

  • محسن

   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864

  • Mahmoodi

   سلام. من9سال مدیرعامل کارخانه با تولیدوفروش کشوری بودم. اگر توجیح خوبی داشته باشه درخدمتم.

  • محمد

   سلام منم جوانی 18 ساله ام و ایده های زیادی در سر دارم و مایلم با شما همکاری کنم
   09198562124

 12. حسین

  سلام بهترین ایده پسرم 7 ساله داده است خودرو شیشه ای درست کنیم

  • بهمن

   با سلام خدمت دوستان عزیز بنده ی صنعتگر با سابقه سی و دوسال کار در امور ساخت قالبهای پلاستیک و فلزی و قالبهای بدنه خودرو و ساخت ماشین الات و قطعات صنعتی دقیق هستم که تعدادی فکر نو و ابتکار قابل ساخت با سود دهی مناسب دارم . از این جهت عرض کردم که شاید شخصی پیدا شود که بنده را در پیشبرد این امر از نظر مالی به عنوان شریک یاری دهد فکر نو وقتی با ارزش هست که تحلیل در مورد روش اجرایی شدنش صورت بگیره و توانایی ظهور اون فکر وجود داشته باشه . شماره تماس 09300633881

   • سامان

    اين اناليز رو بچه هاي مديريت گرايش نو اوري و فناوري انجام ميدن

 13. Amin

  سلام من امین علمداران هستم از طهران به یه برنامه نویس اندروید حرفه ای برای ساخت یه برنامه اموزشی پر سود از رو نسخه انگلیسی این برنامه نیاز دارم

 14. saeed

  سلام جوانی 17 ساله اهل سنندج هستم با یک ایده خارق العاده این ایده هیچ نمونه ی دیگری نداره و در مورد یک کالا ی جدید که مورد استفاده عموم قرار میگیره ولی به علت اینکه توانایی مالی ندارم نمیتوانم اجراش کنم و میخواهم ایده ام را بفروشم شماره تماس 09187832647

 15. سوسن

  سلام . من چند فرمول و طرز ساخت ادکلن را دارا همستم . در حال حاضر به خاطر نیاز شدید مالی خواهان فروش ایده ام می باشم

  • Mahmoodi

   سلام. قیمت ویا توجیح اقتصادی کارتون رو بفرمایید. من سرمایه گذارم09302092009

 16. mokhtar

  سلام 1پماد طبیعی برای زخم وسوختگی2 بتن مقاوم09189293890

 17. جواد

  جوانی هستم 17 ساله
  خیلی دوست دارم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم!
  یعنی مدیریت سایت با من خداروشکر توانستم یاد بگیرم
  فقط من دنبال یه عمده فروش هر صنعتیم تا باهاش کار کنم

 18. حسن صفری

  سلام … ایران داری 80میلیون جمعیته که به عبارتی میشه گفت 20میلیون خانواده … من یه ایده خیلی عالی دارم که اگر عملیاتی بشه قطعا درآمدی بسیار بسیار زیاد حتی در حد میلیارد داره … این وسیله ای که من میگم اگر با تبلیغات خوب همراه باشه از 20میلیون خانواده فقط کافیه 500هزار خانواده این وسیله رو تهیه کنن اون موقع کاملا متعجب خواهید شد . متاسفانه هنوز ایده رو عملی نکردم چون یه گروه خوب و قابل اعتماد و البته فعال رو نتونستم پیدا کنم.

  • سجاد

   سلام اقای حسن صفری
   من تا اخرش هستم
   ۰۹۳۷۹۵۴۴۶۶۲

  • محمد

   با سلام
   من ذهنی متفکر و ایده های زیادی دارم
   من مایلم با شما همکاری کنم
   سن ؛ 18
   دانشجو هستم

 19. جمال محمدی

  با سلام من یک ایده خیلی جالب دارم درباره تولید برق به صورت رایگان کاملا روشی جدید و نو و ابتکاری هستش من از آذربایجان غربی از شهرستان کرد نشین اشنویه هستم من نمونه ی آزمایشی و کوچکش را ساخته بودم و آزمایش کرده ام و به خوبی جواب داده بود ولی به دلیل مشکل مالی نتوانستم آرای اش بدم و هنوز ثبتش نکرده ام من از یک نفر که واقعا میتونه به اهمیت اختراع پی ببره تقاضای سرمایه گذاری دارم و حاضرم ایده ام در مقابل مبلغ هنگفتی بفروشم … در ضمن این اختراع در انواع اندازها و کاربردها میتونه ساخته بشه و برای انواع ماشین های برقی و لوازم خانگی و کارخانجات و هرچیزی که با برق کار میکند قابل استفاده است احتیاجی به اب و بنزین و گازوئیل و گاز و باطری و برق شبکه ای و جاذبه و نور خورشید اصلا ندارد خود کفا و مادم العمر هستش. میتوان آن را حتی به صورت باطری مادم العمر ساخت.. 09365224214

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

   • پوريا

    ايده نوع در توليد مواغذايي به صورت خاص و تك بتا درامد بسيار بالا
    سرمايه 50تا 100 ميليون
    تماس09155598919

  • علی

   سلام، من مایل با همکاری برای معرفی اختراع شما در بازار خارجی هستم. با ایمیل من تماس بگیرید ali.ahmadlou1195@gmail.com

  • محمد

   سلام به تلگرامم بیا 09368718704

  • علی

   علی

   دیدگاه شما در انتظار تایید مدیر می باشد.
   با سلام
   آیا این طرح مورد مشابه خارجی نیز دارد و اینکه
   آنرا هنوز به ثبت رسانده اید یا خیر ؟ لطفا پاسخ خود را به این ایمیل ارسال کنید parstechpc@gmail.com
   با تشکر
   علی

  • ناصر داودپور

   با سلام امیدوارم همیشه موفق باشی اما مهندس علم قوانین داره و عالم مثلا نیوتن و ادیسون که حتما میشناسی نیوتن در قوانین اعلام شده گفته باید به هر ثابتی انرژی داد تا حرکت کنه شما چطوری نه اب و برق وباد وخاک و ووووو نمیدی اما انرژی میگیری ادیسون خیلی اختراع داره اما نتونست بدون دادن چیزی چیزی بگیره شما میخوای ایده بدی پول بگیری تازه ننویس هنگفت خریدار فرار میکنه بعد از مدرک و تجارب هم بگو تا افراد بدونن از کی میخرن و خدا کنه ایده شما عملی باشه اما میدونم که اگر ساختی و قوانین فیزیک و مکانیک رو نقص نمیکنه حتما نیرو انتظامی و ارتش و بسیج میخرن اگر نمیخوای به اونا بگی با پارک علمی فن اوری استان با اینتر نت وصل شو کلیات رو برات به اسمت ثبت کنن بعد به مشتری بگو تایید پارک هم دارم من رشته اصلیم برق صنعتی بود اگر اختراع تو رو میتونستم بسازم نو خونه تولید میکردم برق میفروختم شرکت برق با قرارداد تضمینی 20 ساله میخره یا میبردم روستا که برق ندارن تو انباری میزاشتم و برق به اهل ده میفروختم فکر نکردی چرا هند که فقیرن و مخ هم دارن و علمی هم شدن چرا تا حالا درست نکردن اگر میگفتی توان تولید چند واته خیلی خوب بود برات مشتری داشتم اگر فروختی در این صفحه بنویس همه خوشحال میشیم بمن هم پیامک بزن : 09195179623

  • علی احمدی

   با سلام، لطفا در مورد همکاری برای ایده خود با ایمیل اینجانب به آدرس Parstech Pc @gmail.com تماس بگیرید. با تشکر، علی احمدی

 20. احمد

  سلام.من ی ایده در زمینه مواد غذایی و ی ایده دیگه که فروش محصولش برای ی فصل خاص است که با تبلیعات مناسب میتونه فروش بسیار بالایی داشته باشه،دارم.
  09014201877

 21. امیر

  با سلام و ادب
  مدیر تحقیق توسعه جند شرکت بزرگ لوازم خانگی در ایران هستم. ایده های تولیدی بسیار زیادی دارم که برای تولیدکنندگان سودهای میلیاردی بدنبال خواهد داشت. ده سال سابقه مهندسی کار و تولید در این صنعت دارم.
  با شرکتهای خارجی ال جی و الکترولوکس در مراوده کاری هستم.
  فقط تولیدکنندگان و شرکتها تماس بگیرند. از طریق ایمیل (yadakbmw@gmail.com

 22. امیر هوشنگ چام ده

  سلام. ایده ای دارم در خصوص جلوگیری از گزش پشه زیکا و انتشار بیماری زیکا atab4k@yahoo.com ارسال پیشنهاد تا 24 ساعت بعد از آن با شرکتهای خارجی مشورت میشود.ممنون

 23. محمد طهماسوند

  با سلام

  بنده تصمیم به فروش ایده خود در صنعت تولیدی محصولات پلاستیکی منازل دارم که قابل حمل به همراه خود در مسافرت میباشد را دارم واین ایده صدرصد بازار خوبی را به خود اختصاص خواهد داد. با تشکر
  09120149284

 24. arya

  با سلام
  بنده با سالها تجربه در صنعت تبلیغات ، دارای دو طرح بزرگ و درآمد زا در این زمینه هستم . این طرحها قابلیت ثبت بعنوان اختراع نداشته و باید بعنوان برند به ثبت برسند . درواقع محصول جدیدی تولید نمیشود ولی استفاده خلاقانه و هدفمند از امکانات و محصولات موجود است که میتواند بازاری بزرگ و پولساز خلق کرده و درآمد کلانی ایجاد کند .
  از آنجا که ایجاد یک برند نیاز به نیرو و سرمایه و امکانات فراتر از تواناییهای حال حاضر بنده دارد ، ترجیح میدهم با یک سرمایه گذار بصورت شراکت در سود همکاری کنم . طرحها کاملا اجرایی بوده و ریسک آنچنان بالایی برای سرمایه گذار ایجاد نخواهد کرد
  با تشکر

 25. آرین

  با سلام
  بنده دو ایده بکر در زمینه صنعت تبلیغات با قابلیت درامد زایی بالا و ریسک پایین دارم . قابلیت اجرا بصورت کشوری داشته و مشابهی ندارد . برای راه اندازی نیاز به سرمایه و امکاناتی فراتر از توان فعلی بنده دارد . به همین خاطر آماده همکاری و شراکت با کسانی که سرمایه و امکانات کافی داشته باشند هستم

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

 26. نسرین

  سلام.من داستان کوتاه مینویسم اگر خریدار هستید لطفا جواب را به ایمیل خودم ارسال کنید.متشکرم

 27. آسوده

  سلام من اینه هوشمندی اختراع کردم
  و گواهی اختراع هم به دستم رسیده
  که حاضرهستم این اختراع رو باکسی به تولیدبرسونم یا کاملاطرح رو به مبلغ بالایی بفروشم
  شماره تماس
  09376002094

  • محمد

   من حاضرم
   با شما یک گروهی بسازیم که داخل جهان نظیر نداشته باشه
   09198562124

 28. فرشاد

  سلام
  ی ایده دارم نظامیه . این ایده رو دارم ک با استفاده از x تعداد تفنگ اسنایپ و یک اسنایپر xتعداد از افراد رو ب طور همزمان مورد هدف قرار داد بدون اینکه حتی یک نفر از xنفر بتونن از تیرست گلوله در امان باشند و یا فرصت قایم شدن داشته باشند.ایده همراه با چند راحل ک ب این کار کمک میکنه…و 100 درصد مطمئنم قابل اجراست. اگ دولت ازم حمایت نکنه میفروشم ب خارجیا هرچه بادا باد…

 29. محمدرضا

  ایده ای در مورد پزشکی دارم هزینه کمی احتمالا بخواد ولی مطمعا هستم بسیار پولساز خواهد بود اصلا هم در ایران انجام نشده

  • محسن

   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864
   احتمال همکاری ما زیاد خواهد بود

 30. بنیامین

  نمیگم ایده دارم واست چون ویزگی ها و نیازهای محل زندگیتو نمیدونم ولی ایده های تضمینی میدم با توجه به موقعیت و شرایط و میزان سرمایه شما … من وقتی ب فکر ایده فروختن افتادم ک دیدم هر کدام از دوستام ک میخوان سرمایه گذاری کنن میان و از من ایده میخوان.اولین ایده ک دادم دستگاه پوز بود به ی پمپ بنزین ک خووب جواب داد حیف ک خودم سرمایشو نداشتم… فکرم خیلی بازه سرمایه ندارم . 09178522760 کریمی

 31. صالح

  سلام
  من ایده ای جدید در طراحی اسپیکر برای گوشی دارم
  09378492983

 32. رضا

  با سلام یه ایده عالی دارم ولی فعلا قدمی برا ثبتش بر نداشتم.ی پشتوانه و کسی میخوام ک راهنمایم کنه.متشکرم.09362119100

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

 33. احمد رضایی

  با سلام ایده ایی در تولید نرم افزار کمک اموزشی دارم در مورد فروش ایده کمک نیاز دارم لطفن راهنمایی کنید

 34. کامیار

  ارزوی موفقیت برای همه شما
  دستگاهی که میخوام به خریدار معرفی کنم کارامد برای تمام انسانهای روی زمین برای نظافت مو به کار میرود با وجود این دستگاه فکر نکنم دیگه کسی به ارایشگاهها بره و منتظر نوبت بمونه برای خرید ایده تماس بگیرید
  09144491081 محمدپور

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

   • پوريا

    سلا و وقت بخير
    اماده سرمايه گذاري و احداث كارخانه در مشهد هستيد
    شماره تماس 09155598919

 35. وحید

  با سلام.ما با تغییری در ساختار وسایل گازسوز تونستیم مصرف گاز رو حداقل تا چهل درصد کاهش بدیم.یعنی اگر یک کتری برا جوش اوردن اب به ده دقیقه وقت نیاز داره بااحرای این روش همون کتری حداکثر تو شش دقیقه اب رو جوش میاره..یا مثلا ماهی تابه اگر حرارت متوسط لازم داره برا سرخ کردن تو این روش حرارت پایین میخواد..قابلمه و سماور و …همه با صرفه جویی چهل تا پنجاه درصدی کار ما رو انجام میدن…عملی اثبات میشه برا خریدار ایده..اگر هد شرکتی این فن رو اجرا کنه تمام رقباشو از گردونه بیرون میکنه

 36. وحید

  با سلام.ما با تغییری در ساختار وسایل گازسوز تونستیم مصرف گاز رو حداقل تا چهل درصد کاهش بدیم.یعنی اگر یک کتری برا جوش اوردن اب به ده دقیقه وقت نیاز داره بااحرای این روش همون کتری حداکثر تو شش دقیقه اب رو جوش میkاره..یا مثلا ماهی تابه اگر حرارت متوسط لازم داره برا سرخ کردن تو این روش حرارت پایین میخواد..قابلمه و سماور و …همه با صرفه جویی چهل تا پنجاه درصدی کار ما رو انجام میدن…عملی اثبات میشه برا خریدار ایده..اگر هد شرکتی این فن رو اجرا کنه تمام رقباشو از گردونه بیرون میکنه

 37. فرزین تاجیک

  برای استفاده مجدد اب حمام و شستشو بدون مصرف برق و برای گرم کردن اب حمام با کولر گازی نیاز به سرمایه گذار دارم

 38. سیدعلی

  جوانی هستم 17 ساله ایده ای دارم که در صنعت های هواپیما سازی و فضاپیما سازی وناسا و راه آهن و خودرو سازی و ساختمان سازی دارم که درامد ان طی 2تا3 ساد آینده به میلیون ها داار میرسد و هزینه زیادی هم برای تولید نمونه اولیه هم نمیخواد حداکثر 10 میلیون
  به دلیل نبود وقت دنبال سرمایه گذار و شریکی هستم اینم شمارم 09214822574 لطفا پیامک دهید
  این تبلیغات دروغین نیست و برای اثبات باید بگم چون به مدرسه نمونه دولتی میروم وقت پیگیری این ایده را ندارم

 39. مرتضی گل محمدی

  سلام بنده یک طرح برای ثبت به سازمان ثبت اختراع بردم که گفتند با قوانین این مملکت مغایرت دارد به همین خاطر با یک شرکت در کشور چین مکاتباتی صورت گرفت که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده .این طرح تولیدی باید یک بار تولید شود چون در صورت کپی برداری کشوری مانند چین سود دهی از بین میرود یک شرکت تولیدی در ایران قرار شد دانه ای دوهزار تومان این محصول را تولید بکند تعداد یک ملیون عدد آن میشود دوملیارد تومان ..شما میتوانید این محصول را حتی تا دانه ای بیست هزار تومان نیز بفروشید ..در باره خرید انبوه این طرح حتی با پاساژ امحد تهران نیز صحبت شده است حتی یک بازاری راضی شد که طرح من را سیصدوپنجاه میلیون بخرد ولی من راضی نشدم چون بازده برگشت سود تا ده برابر امکان پذیر میباشد در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید گل محمدی ۰۹۳۰۱۴۹۸۵۵۷

  • Mahmoodi

   سلام دوست عزیز. من هم درچین وهم درایران میتونم برای ساخت سرمایه گذاری کنم. به شرط توجیح. محمودی09126725707

 40. زهرا

  سلام وعرض ادب
  من یک ایده بسیارخوب دارم قصدفروشش هستم چون پولی ندارم اونواجرا کنم
  هرکی میخاد لطفا خبربده
  همینجا

 41. مصطفی هادیان

  سلام: من رشته ی ماشین افزار درس خوندم و حتی دیپلم هم ندارم – سیستم ضد سرقتی درست کردم که کاربرد زیادی دارد (فقط ضد سرقت نیست) و مشابه داخلی و خارجی هم ندارد – اگر هم داشته باشد به این قیمت نیست. من ایده ی خود را روی ماشین نصب میکنم تا کاربردهای زیاد آن را مشاهده بفرمایید. این اختراع را فقط میفروشم و این تضمین را میدم که برای سرمایه گذار بیش از 1000 در 100 سود آوری داشته باشد. فقط به یک کاربرد این سیستم اشاره میکنم – هنگامی که سوئیچ خودرو را در منزل جا بگذارید کسی قادر به بردن آن حتی با سوئیچ خودرو را نمیتواند روشن کند – این سیستم برای 100 هزار خودرو میفروشم و قیمت پیشنهادی من 1/5 میلیارد است – جهت دیدن و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. من مصطفی هستم – 09128171579 – 09383135045 – این سیستم خوکار عمل میکند و بدون انجام هیچ کاری فقط خودرو را خاموش کنید و دیگر خودرو روشن نمیشود……..

 42. محمد جواد نيكومنظر

  سلام
  من طرح يه پاوربانك دارم كه بدون شارژ اوليه ، بازدهيه نا محدود داره ، هر دستگاهم صد هزار تومن پول مي خواد

  • مهدي

   سلام من مهدي هستم از همدان حدود ٢٠٠تومان پول دارم درصًورت امكان با بنده جهت سرمايه گذاري در طرح شما تماس بگيريد٠٩١٨١١١٧٠٢١

  • علی

   با سلام
   لطفا توضیحات بیشتری در این زمینه می توانید بدهید parstechpc@gmail.com
   با تشکر
   علی

 43. سلطان

  سلام ! من دبیر شیمی وسنم 43 هست من در واقع یک ماشین تولید ایده وطرح نو هستم هر مشکل وبحرانی را در مدت کوتاهی راه حل وراه کار مناسب ومنطقی وعملی برایش مطرح خواهم کرد !!!در زمینه های اقتصادی .اجتماعی .سیاسی نظریه پردازی قوی هستم ،/’ایده های نویی در زمینه های مختلف فوق دارم که باید پردازش وازمایش وثبت شود . نیاز به کسی یا گروهی مورد اعتماد وتخصصی دارم که همکار ومشاور وشریکم بشوند ودر مورد سهم شراکت هم به توافق خواهیم رسید سه انگیزه مهم به ترتیب اولویت دارم 1- نام نیک وجاودان 2- خدمت وایجاد اشتغال ورفاه مردم .3- کسب درامد هنگفت .خواهشا افراد باسرمایه اندک ویا بدون تخصص در این زمینه پیگیری نفرمایند

 44. محمد

  با سلام
  ایده طرحی دارم که منجر به تولید محصولی می شود که با استفاده از ان از تعرض به جنگلها به منظور تولید زغال و بعضا چوب جلوگیری می کند خواهان مشارکت هستم و این ایده منحصر به فرد وجهانی است 09132611723

 45. امید

  سلام یه ایده دارم
  فلاش تانک فوق پیشرفته هوشمند و کاملا ساده

  امید ..۰۹۱۶۴۱۵۴۰۴۲

 46. رضا

  سلام‌.من رضام.۳۰ سالم ودر حال حاضر تکنسین برق یک شرکت صنعتی هستم.من ۵ سال پیش راهی برای تولید الکتریسته طراحی کردم ک در اصل میخواستم به کمکش هزینه های قبض برق خونمون و کاهش بدم اما بعد از طراحی اون روی کاغذ متوجه شدم که این طرح نه فقط ب خودم بلکه میتونه به تمام انسان ها کمک کنه.
  طرحی که نه فقط یه ایده بلکه چندمین راه تولید الکتریسیته در دنیا شناخته خواهد شد.یه مثال ساده ساخت شارژر موبایلی ک بدون نیاز ب هیچ سوختی حاضر براتون برق تولید کنه.

  برای ثبت و راه اندازی شرکت دانش بنیان نیاز ب اسپانسر دارم.

  اینم جی میلم rezaoraha37@gmil.com

  اینم شماره ۰۹۳۶۳۷۳۰۰۵۸

  • علی

   ایا منظور شما از این طرح همان سیستم های مگنت نیست؟

  • مهدي

   باسلام من مهدي هستم از همدان حاضر به سرمايه گذاري رو طرح شما هستم٠٩١٨١١١٧٠٢١

 47. محمد

  من یه ایده خوب دارم که درعمل اسان وامکان پذیر است ومشابه ندارد ولی نمی دانم باید چکارکنم راهنمایی کنید

 48. Ali Padyav

  سلامی. جوانی هستم 16 ساله.
  ایده ای دارم در ساخت سایت دانلود که مطمئنا میگیره چون خیلی ها دنبال فایل هایی که دارم میگردن ولی خیلی کم پیدا میشه که تازه به کیفیت فایل های من نیست.
  منتظر سرمایه گذارم. سرمایه اولیه 2 میلیون و از ماه دوم یک میلیون
  سود ماهانه 10 تا 100 میلیون

 49. علی

  سلم من نیکبخت هستم ازاصفهان ایدهای دارم که کلا فرمان خودرو حذف میشه وکلیه بارکهای خودرو قابل برنامه ریزی میشه

 50. کیوان

  ایده با امکان تفیر دنیا .توجیع شده

  09378283704 نیاز به تیم برنامه نویس و سرمایه گذار

 51. حمید

  من خودم برگزیده ی چندتا جایزه از بنیاد نخبگانم یه ایده ناب دارم در خصوص چرخه ی مدیریت اب در کشور که در مراحل نهایی مدلشو هم طراحی کردم چندین بخش رو در بر میگیره و از این رو یک طرح خواهد بود که متولی اش دولت یا نهادی منطقه ای باشه. مدتی روی ازمایش مدل متمرکز بودم ولی نمیدونم این مدل رو که در مقیاس کوچیک موفق بوده چجوری ثبت کنم یا بفروشم . اگه بخوام به دولت بفروشم چجوری باید این کار رو انجام بدم . ایمیل

  pro.information@yahoo.com

 52. امیر

  سلام
  یک ایده خوب و کارآمد و بزرگ که نیازمند سرمایه نسبتا زیادی برای راه اندازی می باشد دارم این طرح در خصوص app موبایل است که در صورت اجرای درست اون سود عالی و گردش مالی گزافی خواهد داشت،
  نیاز به سرمایه گذار می باشد،
  amir_rezaali@yahoo.com
  دوستان لطفا در صورت تماس و درخواست توضیحات تکمیلی سازوکاری در خصوص حفظ مالکیت معنوی اینجانب ارئه نمایید

 53. پوريا

  ايده نوع در توليد مواد غذايي با درامد باور نكردني احداث كارخانه با سرمايه 50تا 100 ميليون نيازمنديم
  شماره تماس 09155598919
  ايدي pooriya12@

  • احمدي

   سلام
   من سرمايه گذار طرح شما هستم
   لطفا با شماره 09120152316 تماس بگيريد

 54. هادى

  با سلام

  ايده اى دارم براى معلولان و جانبازان عزيز براى كارأسان برايشان .
  ايده خيلي خوبيه و در بدو توليد سودأور البته جون نو هستش تبليغات ميخواد تا مردم باهاش اشنا بشوند .
  خودم سرمايه براى اجراش ندارم و ميخوام بفروشمش .

  ايميلم hadi0395@gmail.com

 55. محسن واخته

  سلام محسن هستم 30 ساله از قم.
  یه ایده فوق الاده دارم فوق الاده پولساز در ضمینه لوازم جانبی موتور سیکلت (سیستم کولر خنک کننده برای راکب) که قیمت هر کدومش حدودا 50 هزار تومن میشه برای فروش با توجه به این که تعداد موتور سوارهای کشورمان خیلی زیاده مطمینا همه استقبال می کنن چون این وسیله برای اسایش خود موتور سوار ساخته شده. نمونه ی داخلی و خارجی هم نداره.اگه همین الان تولید انبوه بشه تا تابستون سال جدید میلیاردی فروش داره حتی میشه به صادراتش هم فکر کرد.
  ولی چون نیاز مالی دارم می خوام طرحمو بفروشم.قیمت پیشنهادی تونو بفرستید راستی باتوجه به پولساز بودن ایده مطمینم که قیمت های فوق العاده ای میدید.منتظر پیشنهادهای خوبتون هستم.
  09192526549 محسن واخته

 56. محسن واخته

  سلام چندتا ایده ناب وپول ساز دارم می خوام بفروشم یا اسپانسر برای تولیدش می خوام.1.گهواره هوشمند الکتریکی که نمونه شم ساختم دارم ثبتش می کنم.2.سیستم کولر خنک کننده برای موتور سیکلت که نمونه شم ساختم با هزینه ی کم اماده ی تولید انبوهه که تا تابستون(یعنی 5ماهه) بشه ازش میلیاردی پول دراورد.3.ایده برای لولزم جانبی موبایل که اونم خیلی پولسازه و واقعا یکی از مشکلات بزرگ استفاده کننده های موبایل رو حل می کنه.4.چندتا ایده پولساز دارم برای تولید اپلیکیشن درامدزا.5.یه ایده ی فوق العاده توپ دارم برای کسانی که توی کار انیمیشن سازی حرفه ای باشن این ایده فوق العاده پولسازه برای اون شخص یا تیم انیمیشن ساز.6. یه ایده هم دارم برای نصل جدید فلش مموری هزینه ی خیلی کم ولی پولساز

  • حیدری

   سلام من میتونم در سرمایه گذاری و یا در صورت تمایل از شما ایدرو بخرم و یا کمکتون کنم

   • جواد

    سلام من فرمول اب ميوه كمپوت مرباالووراباپروانه توليدوجوازتاسيس دارم براي واگذاري درخدمتم 09393361264ساعت ١٥به بعددرخدمتم

  • شيوا

   سلام
   چگونه با شما تماس بگيرم؟

 57. ناصر

  من یک ایده در زمینه محصولات خوراکی دارم که این طرح تا بحال در ایران انجام نشده و اگر سرمایه گذار مطمعنی وجود داشته باشد حاضرم این طرح را تضمین کنم که در سال اول حداقل ۱۰ برابر و حداکثر ۵۰ برابر سرمایه اولیه سود خواهد داشت. این صنعت به این دلیل در ایران بسیار جذاب است که مردم ما توان خریدشان پایین آمده و میتوان این را جایگزین سفره خانوار کرد. همچنین این محصول این ویژگی را داراست که در سال اول جز اقلام اصلی مصرفی خانوار قرار گیرد. هزینه احداث کارخانه و دستگاه ها و سرمایه در گردش حدود ۱٫۵ تا دو میلیارد تومان براورد میگردد. بنده فارق التحصیل مهندسی عمرانم و همچنین توانسته ام با سرمایه اندک و دانش شخصی (حدود ۱۰ ملیون تومان) کسب و کار جدیدی برای خودم راه اندازی کنم که سود سالانه این کسب کار فعلی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ ملیون تومان است. اگر طی دو سال اینده موفق به جذب سرمایه گذار نشوم درامد حاصل از شغل فعلی ام را صرف همین ایده خواهم کرد. سرمایه گذار هرجه قوی تر باشد بهتر است. چون پس از تولید و عرضه رقبای زیادی اضافه خواهند شد که اگر پشتوانه مالی ضعیفی داشته باشیم قطعا از آنها عقب خواهیم ماند. اگر سرمایه گذار از استان های شمالی و شرق کشور باشد بهتر است. همچنین چند ایده دیگر دارم که آنها هم بسیار جذابند. این شماره تماسه بنده است که اگر مدیریت سایت محترم اجازه دهند، در دسترس کاربران قرار گیرد و در غیر اینصورت حذف نماید. ۰۹۰۱۰۵۱۰۰۶۹
  آرزوی موفقیت برای همه دوستان

 58. احمد فزونی

  با سلام.
  من جوانی 20 ساله هستم که یک ایده بکر و کاملا پولساز دارم . مربوط به کار تلفن و گسترش ارتباطات هستش ولی متاسفانه سرمایه مورد نیاز زو ندارم .
  این پروژه بسیار پولساز و کاربردیه و هیچ نمونه خارجی و یا داخلی نداره و میتونه مثل بمب میونه بیش از 10 میلیون شرکت ثبتی معتبر در کلان شهر ها بترکه !
  فقط نیاز به یک سرمایه گذار دارم تا این ایده رو عملی کنم .
  هر شخصی که حداقل 50 الی 100 میلیون تومان سرمایه داشته باشه میتونه حداقل تا 10 برار سرمایه خودش رو طی 1 سال برداشت کنه

 59. وحید جمشیدی

  با سلام خدمت تمام دوستانی که علاقه به طرح های زودبازده دارند برای آلودگی هوا طرحی دارم که بفروش ميرسانم. با توجه به آلودگی کشورهایی همچون کویت ،نیجریه،ایران،امارات،مصر، عربستان، سنگال،پاکستان، بوتسوانا،مغولستان و …
  این یک طرح بین المللی است که با توجه به تولید انبوه این دستگاه به قیمت خیلی پایین یعنی حدود 20000 تومان، خیلی زود به درآمد میلیارد دلاری می رسد. قصد فروش ایده رو دارم . شماره تماس09365195771

 60. حامد محمدی

  سلام.من یه ایده دارم درمورد فروش محصولات بیشتر غذایی که لازم به یه تیم برنامه نویس اندورید هست.البته بسیار سودآور و همچنین دقیق هست.تا الان سیستم مشابهی نیست.
  Hamedyekta@yahoo.com

 61. سید ادیب

  با عرض سلام و وقت بخیر
  دوستانی که در انجا م ایده وطرح ها نیاز به مشاوره و کمک به طور کاملا رایگان و در ادامه به پیگیری -رفع تناقضات – کاهش هزینه ها و فعالیتی که منجر به نتیجه ای بهتر در رشته های: خودرو -ساختمان-برق :تجهیزات :- تجهیزات کنترلی-تجهیزات حفاظتی-تجهیزات عملی- دراین سر شاخه اماده ی کار و پیگیری و به سرانجام رساند فعالیت و طرح و یده هستم. و حتی اگر ایده یا طرحی ندارید و دوست دارید ایده ای مناسب با علاقه خود به سرانجام برسانید اما ایده ای ندارید می توانید با بنده تماس بگیرید.ارائه ایده برای تمامی سنین. اینجانب اماده انجام فعالیت های بالا بطور کامل و کاملا رایگان برای تمام شما افراد خلاق هستم.بله درست است کاملا رایگان.
  به پیامک و تماس و پیام های الکترونیکی پاسخ داده می شود.
  همراه :09182215416

 62. مهدی

  سلام
  ایده در مورد لوازم خانه ساخت یک رنده دستی کار امد با کار کردی اسان
  محل قرار گیری دمپای در حمام وخلاس شدن از دمپای خییس بدون احتیاج به دست زدن

 63. علی رضایی

  سلام.من ایده زیاد برای فروش دارم از طریق نت خواهشمندم مرا راهنمای کنید چگونه میتوانم ایده خود را ثبت کنم.یا به فروش برسانم

 64. طلیعه

  طلیعه
  سلام من دو ایده دارم اولی در مورد گردشگری ودومی درمورد حل یکی از مسائل اجتماعی.
  درمورد اولی سرمایه گذاران متعددی میخواد ولی اگر در قسمت اجرایی درست انجام بشه بسیار درامد بالایی دارد درقسمت اجرایی حاضر به همکاری هستم.

 65. حمید

  چهار ایده درزمینه های مختلف آماده مشارکت وفروش
  1.درزمینه راهنمایی ورانندگی …….عالی برای معافیت گرفتن……فروشی
  2.در زمینه سرمازدگی درختان …سودمیلیاردی …مشارکتی وفروشی
  3.درزمینه فولاد برای شرکت های فولاد……..فروشی وسودمیلیاردی
  4.آموزشی در زمینه کتب درسی …مخاطب دانش آموز ….مشارکتی
  5.نانوایی ……فروشی
  09136743528 تماس بگیرید

 66. سعید

  یک ایده بسیار سود اور و یک استارت اپ عالی سود هم توافقی ، قصد فروش ندارم مشارکتی
  منصوری ۰۹۱۸۷۸۳۲۶۴۷

 67. اصلان

  با سلام من جوانی هستم 27 ساله مهندس نرم افزار.. ایده ناب دارم
  در زمینه فروش دزدگیر خودرو که با سرمایه گذاری قوی و آشنا به تجارت کلان به راحتی سالانه میلیاردها تومان سود دهی داره.به راحتی
  ایده به فروش می رسد اما به خریدار واقعی و کسی که مشخص باشه سرمایه دار و bussiness man هست
  09363015751

 68. حمید

  سلام، من یه اختراع در مورد سوزن باد لاستیک دارم.
  ب علت صرف وقت و هزینش ثبتش نکردم ،هنوزم هیچ شرکتی نساخته خیلی پیشرفته وبه روز هست با هزینه کمتر از 1000تومن ساختمش که در تولید انبوه خیلی کمتر میشه.حداقل فروشش6 برابر سود دهی هست. در ضمن ایدهای جالب وبزرگ صنعتی در مورد لاستیکهای ضد ترکیدن و رینگهای آسان بازشو نسل جدید وهمچنین مهارت خاص فوق حرفه ای در ضمینه طراحی بدنه خودرو دارم . چنانچه مایلید با این شماره 09174259750 تماس بگیرید . باسپاس (حمید)

  • حمید

   سلام من سه ایده مهم در مورد لاستیک ، رینگ و سوزن باد نسل جدید دارم که سوزن بادشو خودم ساختم و اون دوتا دیگه نیاز به امکانات و تجهیزات داره .
   این سه ایده میتونه تحولی نو در صنعت خودروسازی، رینگ و تایر سازی ایجاد کنه.09174259750

 69. امیر عسگری

  سلام من یک ایده درباره این شارژر گوشیا دارم که اگر سرمایه گذار باشه عملی کنیم دیگه مردم از شر حمل ونگهداری این همه شارژر راحت میشند ونمونشم تو دنیا نیست 09194436810

 70. sajjad

  سلام من یه ایده یا اختراع دارم که خیلی کسایی هستن که خواستند ازم ببرن
  والان می خوام به ثبت اختراع برسونمش
  وبسیار کاربردئ هست و یا بفروشمش
  جیمیل
  sjdrobotic@gmail.com

 71. خدادادی

  سلام
  به یک سرمایه گذار در مشهد به صورت مشارکتی و توافقی نیازمندم
  بنده چند طرح و ایده استارتاپ در زمینه تجارت الکترونیک و پر سود دارم
  09336570552
  خدادادی

 72. خدادادی

  یکی از ایده ها و استارتاپ بنده در زمینه ساخت سایت و اپلیکیشن بازار طلا و طلافروشیها است

  این ایده و استارتاپ یک پرتال و سیستم یکپارچه برای کلیه مغازه های طلافروشی در کل کشور است
  شبیه سایت و اپلیکیشن دیوار و شیپور ولی با یک ساختار و جزئیات متفاوت
  آنها می توانند برای خود یک فروشگاه مجازی در سایت و نرم افزار موبایل با امکانات و خدمات ویژه داشته باشند
  و امکان گسترش فعالیت خود در فضای مجازی افزایش دهند

  تمام مراحل از ایده تا مطالعه و ارزیابی بازار و بررسی امکانات سایت و اپلیکیشن آماده است

  از زمان ساخت سایت و نرم افزار موبایل حدود 2 سال می توان 30 تا 50 درصد بازار را از آن خود کرد – برای طراحی و ساخت سایت و نرم افزار 10 تا 15 میلیون تومان سرمایه لازم است

  مشتریان ما مغازه های طلا فروشی در کل کشور است

  به نظر بنده و طبق ارزیابی بازار چون هنوز این ایده در بازار نیست و اگر روی آن سرمایه گذاری شود می تواند طی 5 سال آینده 95 درصد بازار فروشگاه های طلا فروشی را در گیر و جذب خود کند در ضمن این بازار (طلافروشی ها) از نظر مالی در حالت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری هستند چون از نظر مالی کسب و کار پر رونقی دارند و بازار پر سود هم برای ما و هم برای طلا فروشی ها خواهد بود

  بنده خودم در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت می نمایم
  و از این نظر تمام جوانب تبلیغات و بازاریابی آن نیز بررسی شده است

  برای این ایده و استارتاپ دو روش برای کسب در امد در نظر گرفته شده است

  بنده فقط مشکل سرمایه اولیه را دارم

  09336570552
  خدادادی

 73. حامد

  بنده و تیم من مایل به انجام و یا مشارکت طرح و ایده در زمینه برق و الکترونیک هستیم.دنبال یک ایده خوب وقابل توجیه هستیم وازنظرپشتیبانی فنی هیچ مشکی نداریم
  ترجیحا از شمال کشور باشه بهتر
  09118496790

  • متین

   من ایدشو دارم ایده ای که جهانی میشه و درامدش میلیاردیه
   مشارکت میکنم اگه خاستین
   09355040914

 74. متین

  سلام من از کرجم و 29 سالمه چند ازده اختراعی دارم که حداقل 4 تا 6 میلیارد ادم در دنیا بهش احتیاج دارن و درامدش میلیاردیه و جایزه گرفتنش تو کل دنیا تضمینیه.
  ایده های من خیلی هزینش کمه و سودش نجومیه.
  و انقلابی در جهان راه میندازه
  سرمایه گذار میخام برای ثبتش و عملی کردنش
  ایده هامم میفروشم
  تلفن 09355040914

 75. حسین

  سلام دوتا ایده دارم یکی در زمینه غذایی کودکانه ..دومی در مورد پلی استیشنه که یه سری تغییرات جالب پیدا میکنه میخواستم ثبتش کنم اما بودجشو نداشتم اگر شخصی مایل به خرید و یا سرمایه گذاری می باشد با این شماره 09301154556 تماس بگیره..

 76. ابوالفضل

  سلام . جوانی 27 ساله هستم بنده دو تا طرح دارم و مطمئنم جواب میده ولی یه طرح سینمایی دیگه ای هم دارم که تقرییییییبببببا یه کم شبیه آژانس شیشه ای هستش ولی تکمیل نیست):
  1: ساخت یکی از ایمن ترین خودرو سواری (مخصوصا در زمان تصادف) که از طبیعت الهام گرفته ام که در این خودرو میزان واکنش راننده به هشدارها و حوادث در این خودرو حداقل پنج و نیم (5.5) برابر نسبت به خودرو های معمولی بیشتر هستش.
  2: طراحی یک مدل کفش طبی که بسیار متفاوت و کار آمد تر از کفشهای موجود در بازار هستش.
  به خاطر عدم توانایی اجرای این طرح ها انها را به فروش میگذارم.
  09134621338
  در صورت عدم پاسخگویی (به خاطر سر و صدای زیاد محل کار و خرابی ویبره گوشیم) پیامک دهید.

 77. مژده

  سلام….از شیراز هستم…بنده یه ایده دارم برای کسایی که حیوان خانگی دارن مثل سگ و گربه و خرگوش و….یکی از مشکلات حیوان خانگی ریزش مو هستش که بیشتر به لباس و مبل و …میچسبه و با برس و …تمیز نمیشه…بنده یه ایده دارم برای پاک کردن حتی ریزترین موها…کوچک قابل حمل،،بدون برق..دنبال یه سرمایه‌گذار میگردم لطفا درصورت تمایل به ایمیل بده پیام بدید.karami_mojde@yahoo.com

  • علي احمدلو

   با سلام, لطفا در مورد ايده خود با إيميل من به آدرس Parstechpc@gmail.com تماس بگيريد. با سپاس، علي احمدلو

  • علی

   با سلام
   من علی هستم و علاقمند به گفتگو در ضمینه ایده شما. لطفا با ایمیل parstechpc@gmail.com تماس بگیرید.

   با تشکر
   علی

 78. سرفراز

  ایده های تمامی عزیزان قابل احترام هستند و در خصوص سرمایه گذاری شرکت ما اگر ایده خوب وقابل توجیح در بازار
  ایران و دنیا باشد قادر به سرمایه گذاری با عزیزان می باشیم
  09144129237

 79. موزیک

  سلام من مبین هستم
  10ساله که دارم خوندن رپ و آر اند بی رو به طور حرفه ایی تمرین میکنم
  ایده های بسیار زیادی برای شهرت دارم،دلیلی هم که هنوز معروف نشدم اینه که یه آلبوم ساختم و خوندم ولی پخشش نکردم چون سلیقم زیاد تغییر کرد،قصد فروش ایده هامو ندارم ولی قصد عملی کردنشونو دارم و نیاز به سرمایه 500میلیونی دارم،برای هزینه های ساخت موزیک و ضبط کلیپ تصویری با کیفیت… اینقدر به خودم باور دارم که قید درس و خیلی از کارای قدیممو زدم و به زودی هم میخوام به یه شهر بزرگتر سفر کنم برای زندگی و پیشرفت،به جرات میگم من تا 4سال دیگه یکی از معروف ترین رپر های ایرانم،اگر کسی دوست داره در کنار من برند بشه خوشحال میشم باهم مشارکت داشته باشیم
  تماس بگیرید:
  09355756728

 80. پوریا

  سلام من یه اینده در ارتباط با قاب گوشی های انبوه دارم که میتونه به تولید انبوه برسه.و ایده های مختلف دیگر.هرکس ایده میخره یا سرمایه گذاری می‌کنه لطفا خبر کنه.09035976268

 81. reza

  سلام ایده های زیادی در زمینه ی انرژی های پاک دارم که برای فروش گذاشته ام و حتی اگر سرمایه گذار باشد همکاری میکنم .09101190819

  • مهدي

   باسلام من مهدي هستم از همدان حاضر به سرمايه گذاري رو طرح شما هستم٠٩١٨١١١٧٠٢١

 82. ناصر

  سلام
  من یک اختراع ثبت شده دارم با عنوان حشره بر.
  یک نوع حشره کش برقی است به روش مکانیکی..و حشرات را حین پرواز شکار میکند.
  اگر سرمایه گذاری خواست تولید کنه سود خوبی خواهد داشت.
  ۰۹۱۴۹۸۸۹۳۰۸

 83. محمود

  ایده ای دارم درباره عرضه مواد غذایی در تهران. آن را رایگان در اختیار افراد واجد شرایط ساکن تهران میگذارم. فقط ساکنین تهران تماس بگیرند
  ۰۹۱۲۴۰۳۳۴۵۵

 84. ابراهیم

  سلام
  ترکیب ساخت رنگ های خوراکی مصنوعی با کیفیت بالا به صورت مایع و ژله ایی که بسیییاااار پرکاربرد و دامنه ی مصرف نامحدود دارد آماده ی فروش است.
  8 رنگ مایع
  12 رنگ ژله ایی
  بازار مصرف این رنگها بسیار زیاد می باشد مخصوصا در صنایع قنادی و هررررر خوراکی که رنگی میباشد.

  البته اگر کسی توانایی مالی حدود 1 میلیارد برای احداث خط تولید و گرفتن مجوز های لازم را دارد بنده با تجربه ی کاری و فنی حاضر به همکاری هستم.

  شماره تماس
  09211486335

 85. علی

  من چند ایده خام متفاوت دارم اگر کسی مایل است ایده را بخرد با یان شماره تماس بگیرد”09013964321

 86. محمد

  سلام من یک ایده دارم در خصوص تمیز کردن ماشین بدون نیاز به آب.ونیاز به یک سرمایه گذار دارم. 09361027639 محمد حاتمی

 87. Mohamad

  سلام من چند تا ایده توی چند زمینه دارم که میترکونه اما حامی مالی ندارم
  اولین ایده ای که دارم در زمینه تبلیغاتی هستش و یک روش تبلیغاتی فوق العاده موثر پیدا کردم. این ایده من به درد اونایی میخوره که تو کار تبلیغاتن
  دومین ایده در مورد ظروف غذای کودک هستش که اینم میترکونه و ندیدم کسی انجامش داده باشه
  سومین ایده من در زمینه یکی از وسایل آرایشگاه هستش که واقعا میترکونه
  چهارمین ایده من در زمینه کلاه زمستانی که به یه شکل جالب در میارم و اینم به نظرم بسیار طرفدار داره
  اگه کسی مایله که سرمایه گذاری کنه به ایمیل من پیام بده
  Mohamad.goodarzi.z623@gmail.com

 88. مظفر محمودی

  سلام به دلیل احتیاج شدید به پول میخواهم ایده ای را بفروشم که رویا های من در آن بوده

  این ایده که سرمایه ای تا 15-20میلیون تومان لازم دارد و اگر با برنامه و یک گوروه چهار نفره پیش برود حداکثر تا دوماه به
  اتمام رسیده واگر شخص سازنده با پشتکار پیش روند بعد از یک سال اطمینان میدهم که ماهانه درامدی کمتر از 30میلیون تومان نخواهد داشت
  لطفا خریدار واقعی با من تماس بگیرد
  09394794123 تلگرام

 89. mohammad

  باسلام خدمت سرمایه گذاران ارجمند

  طرح من در ارتباط با تولید مواد شوینده با فرمول منحصر بفرد بصورت پودر و مایع است سرمایه مورد نیاز در بخش پودر 5 الی 7 میلیارد (بسته به حجم تولید) و در بخش مایع 1 میلیارد است. دوره بازگشت سرمایه 12 ماه میباشد. لازم بذکر است الزامی مبنی بر راه اندازی همزمان خط پودر و مایع نیست.

  لطفا جهت ارتباط با من از طریق آدرس جیمیل اقدام فرمایید/ باتشکر

  mbaznam@gmail.com

 90. مصطفی شاپوری

  سیتم ضد سرقت بسیار ساده که در منزل هم مونتاژ میشه – این سیستم منحصر بفرد بوده و من شخصاُ تا بحال مشابه آن را ندیدم – این سیستم به همراه آموزش نصب (بسیار مهم است) به همراه 1000 دستگاه یا عدد که خودم مونتاژ کردم . با آموزش ساخت و نصب و قیمتی بسیار پایین دارد را 500 ملیون میفروشم و برای سرمایه گذار سود خیلی زیادی هم دارد . قابل نصب بر روی خودروهای پراید – پژو – تندر 90 – پرشیا – پیکان و……… را دارد و در عین ساده بودن بسیار کارآمد می باشد . برای توضیحات بیشتر تماس حاصل بفرمائید. با تشکر (مصطفی) 09128171579

 91. ماهان

  با سلام خدمت همه عزیزان صاحب ایده و تفکرهای پویا و در کشور عزیزمان ایران من مایل به شراکت در طرح ها و ایده های شما سروران گرامی هستم .خودم دانشجوی ارشد هستم تا حالا فعالیتی در این زمینه ها نداشتم
  شرایط و مقتضیات مورد نظر شما رو باجان دل پذیرا هستم چون واقعا میخواهم وارد دنیای کسب و کار نوین بشم و بعد از اون هم مطمئنا ادامه بدم.(حدود 20 میلیون تومان سرمایه برای شروع کار دارم) mqrbany607@gmail.comاعدادلاتین هستند

 92. زارعی

  ایده برای ساخت دستگاهی برای تسهیل کار کارگران ساختمانی ک مشکل اتلاف وقت را حل خواهد کرد

 93. محسن

  سلام بنده جوان ۲۴ ساله هستم.ایده های فوق العاده ای دارم ک آنها رو ثبت هم کردم.راجع به یه ابزاری هست ک جهان رو از این رو به اون رو میکنه.استعلام تولیدش رو گرفتم هر عددش ۲ هزار تومان میباشد ک با تبلیغ و تولید انبوه به قیمت ۱۰ هزار تومان و بالاتر میشه فروخت‌.
  یکی از ایده های بنده است و ایده های خیلی زیادی رو دارم‌
  قصدم هم انتقال و فروش ایده ها می باشد با قیمت فوق العاده مناسب.
  در صورت تمایل به همکاری با بنده تماس یا در تلگرام 09120785698

 94. Morteza

  سلام
  ایده ی صنعتی دارم فوق العاده پر سود هزینه مواد اولیه مساوی با هزینه حمل و نقل مواد مواد اولیه میباشد قابلیت ارتقا و احداث شرکت در هر نقطه از ایران و کمک شایان به محیط زیست و کاملا پول ساز

  ایده های بی نظیر در زمینه فیلنامه نیز دارم به صورت استخدامی حاضر به همکاری هستم

 95. محمدحسن

  سلام من دارای چندین اختراع هستم که گواهی دارد میخاستم بدونم چجوری میشه اختراعاتو فروخت چون اختراع من پولساز هستش ومیتونم مالکیتشو بفروشم به شخص خریدار

 96. شهرام

  سلام
  ایده ای درمورد ریباسازی شهرومزایای منحصربفرددارم خواهان فروش یا مشارکت میباشم.اولیت اول فروش ایده میباشد.
  درصورت تمایل پیامک بدهید.
  09308540616

 97. علی

  سلام. ۷ ایده ی پولساز دارم . اسپانسر و سرمایه گذار و تیم برنامه نویسی نیاز دارم . کسی تواناییشو داره پیام بده تلگرام
  @alirahmati2017

 98. محمد

  با سلام
  موضوع: جذب سرمایه گذار
  طرح فوق ارتباط مستقیم با رستوان های سطح شهر دارد و نیاز آنها را به مواد اولیه مورد تقاضا ایشان را مرتفع خواهد نمود. طرح مورد بحث در دو فاز قابل اجراء است. ابتدا سرمایه مورد نیاز جهت اجراء فاز اول ۷۰ الی ۸۰ میلیون است و دوره بازگشت سرمایه ۵ الی ۶ ماه است (سود خالص ماهانه ۱۵ الی ۲۰ میلیون ). اجراء فاز دوم نیازمند ۸۰۰ الی ۹۰۰ میلیون سرمایه گذاری است که قابلیت گسترش و برندینگ دارد (در حوزه صنعت غذایی و افتتاح رستوان نوین که تاکنون در کشور اجراء نشده و دارای مشتری بالقوه است). دوره بازگشت سرمایه در فاز دوم ۱۳ ماه میباشد (سود خالص ماهانه ۶۰ الی ۸۰ میلیون). (تاکیدی بر اجراء فاز دوم نمی باشد و یا از فاز اول صرف نظر کرد و بر روی فاز دوم متمرکز شده ) فاز اول طرح میبایست ابتدا در مشهد اجراء شود که نیازمند تاسیس شرکت است اما اجراء طرح در فاز دوم باید بصورت همزمان از تهران و مشهد آغاز شود. (فاز دوم قابلیت واگذاری امتیاز شعبه به متقاضی در دیگر شهرها را دارد)
  جهت ارتباط با من از طریق آدرس ذیل اقدام فرمایید
  mohammadrezab777@gmail.com

 99. مهسا

  با سلام
  من یه دستگاه اپیلیدی درست کردم که نیازیه لیزر و کندن مو و ژیلت رو از بین میبره. کار کردن باهاش آسونه و بعد از چند بار استفاده موها نازک میشه و کم کم رشد موهای زاید تقریبا متوقف میشه.دنبال یه سرمایه گذارم. حتی دستگاههای اپیلیدی براون هم این قابلیت رو ندارن چون موها رو میکنن که دردناکه.

 100. جواد

  سلام علیکم
  عرض کنم که ی طرح زیبا و شکیل برای تولید کنندگان قطعات جانبی خودرو هایی مثل پژو سمند پرشیا ۲۰۶ و پراید دارم.طرح زیباییه و مطمئنم کلیه دارندگان این نو خودروها تمایل دارن از اون تهیه کنن. علاقمندان به همکاری لطفا تماس بگیرند . با تشکر

 101. سالیمانی

  سلام
  من آمادگی دارم در مورد ایده های تجاری با بازده بالا سرمایه گذاری کنم

 102. سلیمانی

  سلام
  من آمادگی دارم در مورد ایده های تجاری با بازده بالا سرمایه گذاری کنم
  لطفا تلگرام بفرمایید
  09157001870

  • امیری

   با سلام
   من مهندس برق با ۱۲ سال سابقه کار ام.
   دوستانی که توی ساخت تجهیزات الکترونیکی هستند و شرکت تولیدی دارند. در زمینه ساخت یک دستگاه هوشمند یک ایده دارم.
   دستگاه ساخته شده و توی چهار تا خونه جهت تست نصب شده و تا الان جواب داده. شش ماه از نصب میگذره.
   ایده ام را نمیفروشم اما حاضر به همکاری با قرار داد انعقاد قرار داد هستم. نیازمند شرکت جهت ثبت اختراع و ساخت دستگاه بصورت شکیلتر جهت پخش سراسری هستم.

   لطفا جهت کنجکاوی و سوالات جزئی تماس نگیرید و افرادی تماس بگیرند که شرکت تولیدی دارند.

   تلفن تماس:۰۹۱۳۲۴۰۲۲۷۵

 103. موسی نیکویی

  سلام من یک ایده در مورد یک وب سایت دارم که هم میشه یک منبع پول در آوردن و یک شبکه اجتماعی. اما این وب سایت باید از هاست خارج از کشور استفاده بشه و بسیار تخصصی راه اندازی بشه تا بتونه یک عملکرد خوب داشته باشه.اگر کسی توانایی راه اندازی همچین وب سایتی را دارد و می خواهد این ایده من را بخرد تماس بگیرد تا توضیحات کامل را بدهم.شما با طراحی تخصصی این وب سایت منحصر به فرد می توانید توجه گوگل را هم به خرید این وب سایت جلب کنید 09175195618
  nekouy7apps@gmail.com

 104. رسول رافعی

  سلام جهت سرمایه گذاری تامبلغ20میلیون تومان درایده ای که از نظرم توجیه داشته باشه اماده ام09166049689

 105. خدابنده

  سلام بنده خدابنده هستم مهنس عمران مشغول ساخت تونل در یکی از مناطق تهران
  یک ایده ی ناب در خصوص تولید و ارائه مواد غذایی دارم که تاکنون در هیچ کجای دنیا اجرا نشده و مطمعنا تمام مردم خواستار همچین محصولی هستند بسته به سرمایه گذاری میتونه سود دهی خیلی خیلی خوبی داشته باشه
  وقتی ب فکرم رسید تعجب کردم که چرا تاحالا ب فکر کسی نرسیده
  این کار رو میشه از یک تولیدی ساده تا یک کارخونه عظیم پیشرفت داد
  این یک اختراع نیست کسانی که توانایی ساخت یک برند رو دارن در تلگرام با بنده در تماس باشند
  09355455725
  توضیح بیشتر اینکه مشتری منتظر همچین محصولیه

 106. کیهان

  با سلام، دارای یک ایده در زمینه نوعی وسیله خانگی هستم که هزینه تولید و ساخت هر قطعه از آن کمتر از پنج هزار تومان تمام می شود و در بازار فروش می توان هر قطعه از آن را حداقل به ارزش ده هزار تومان به فروش رساند. با بررسی های صورت گرفته ضرورت این وسیله در حدی است که هر خانواده حداقل یک فقره از این وسیله جزیی اما پرکاربرد را خریداری خواهد نمود.بر فرض اینکه حداقل یک میلیون خانواده فقط در ایران این وسیله را خریداری نمایند و فروش هر عدد از این وسیله نیز حداقل پنج هزار تومان سوددهی داشته باشد مجموع سود حاصله مبلغ پنج میلیارد تومان خواهد گردید.
  در صورت تمایل اشخاص حقیقی یا حقوقی ایرانی، اینجانب حاضر به واگذاری ایده خویش به مبلغ مقطوع پانصد میلیون تومان می باشم. خواهشمند است علاقمندان به خرید این ایده با شماره زیر تماس حاصل نموده و یا ایمیل ارسال فرمایند.
  شماره تماس: 09184745565 ایمیل : mirzakoor@chmail.ir

 107. MRJ

  باسلام من به علت علاقه شدیدبه ساخت وسازوسایل دکوری وتزیینی درطی چندسال پیاده کردن انچه درذهنم بودتونستم به چندین مواددسترسی پیداکنم که تبدیل کننده های خوبی شدمثلا تونستم برای ساخت یکلدان ازجنس کارتن که هم سبکه هم براثرخیس شدن ازبین خواهدرفت اونوتبدیل کنم به بک گلدان ضداب وکاملاسنگین واستوار که راحت شسشتوداده میشه

  وساخت یک محلول محکم وضداب که جایگزینه لعاب دراجسام گچی است
  وساخت یک قالب برای گلدان های کوچکتر
  این قالبی که من ساختم واقعازیباست وهیچ نمونه حتی مشابه هم دردنیاوجودنداره من تونستم ازترکیب چندمواددورریز که هیچ هزینه ای دربرنداشت این قالب وبسازم وخودم به شخصه ازش گلدانهای کوچک فانتزی که بازیرساخت گچ هست وبسازم وباکمی ترکیبات حهت اثبات رنگ و زدن محلول لعابیه ساخت خودم وکمی حرارت بالااونوبه نوعی چینی خاص تبدیل کنم ازاونجاکه این طرح کاملانوهست وشایداشکال بدست اومده ازاین طرح کمی باورنکردنی باشه وخودم به تنهایی نمیتونستم دربازار این وجابندازم نیازبه سرمایه گذاری دارم که درراستای پخش وتوزیع باشه چون هزینه این محصول وسرمایه ای نیازداردخیلی محدوده این شمارمه 09383558948.

 108. MRJ

  من به تازگی تونستم یک مدارمیکروفن مخفی به اندازه بندانگشت
  که تنهابایک باطری قلمی ویاباطری ساعت تاسه روز

  وبردعالی 500متر وقابل افزایش
  وبسازم که تابحال خیلیها درتلاش برای بدست اوردن این مداروقطعات اون بودن درصورت تمایل هم طرحم ومیفروشم هم درراستای تولیدحاضرم شراکت کنم چون اگردرزمینه الکترونیک باشیدمیدونیدچقدمردم وشرکتها ورستورانها هتلها مدیران مدارس ومخصوصا خانمها ومادران بدنبال همچین چیزی هستن که دیگه نه دردسرتموم کردن شارژوداره نه ونه مشکل جاسازی البته اگه کمی سرمایه باشه ممیشه باکمی تغییرات وبالابردن کیفت راحت اونودردنیاشناسوند

 109. علی

  با سلام
  من چند ایده در زمینه های مختلف الکترونیک(لوازم جانبی موبایل،لوازم خانه،امنیتی) و مکانیک(اسانسور و….) دارم که بعضی هاش رو برای ثبت اختراع اقدام کردم و بعضی هاش رو نه چون میخوام اونایی رو که ثبت نکردم بفروشم…
  پس هم به سرمایه گذار نیاز دارم برای اجرا کردن که شریک شیم و هم به کسی که بخواد ایده هارو بخره…
  در صورت تمایل با شماره 09120373767 تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر در مورد طرح و بیزینس پلنشون بهتون بدم…
  ممنونم

 110. هامون قلى زاده

  سلام. من يك ايده سوپر پولساز دولتى دارم. يك اپليكيشن كه درعين سادگى بسيار كار آمد و درآمدزاست كه به رشد فرهنگى هم كمك ميكنه. من دنبال يه تيم قوى براى ساخت هستم امّا پول كافى ندارم. اين اپليكيشن در صورت استقبال ، هم براى دولت درآمد داره هم براى تك تك كاربرهاش. و بخاطر هزينه هاى بسيار بالاى نمونه هاى موجود دولت هم اشتياق زيادى نشان خواهد داد. اگر كسى براى همكارى آماده بود باهام تماس بگيره.
  هامون قلى زاده

  Hamoon.ghs@gmail.com

 111. ملکی

  اول سلامی عرض کنم خدمت مدیران سایت و بعد اینو بگم بخدا این مملکت نخبه زیاد داره ما ایرانیها از تمام دنیا بهتریم . خیلی از ایدههای خودم که قبلا همه میخندیدن الان توسط دیگران اجاره شده .چرا چون من پولشو نداشتم . تو کارخونه ها هم فقط یک بار بخاطر ایده هام 15000 تومن پاداش گرفتم بعدا به من گفتن هنوز نیومده ایده میدی دنبال چی میگردی . اون روز میرسه که ایران بجای اصلیش برگرده من اینجا به تمام نخبگان کشورم درود میفرستم و خداقوت میگم و دستشون میبوسم .
  طرحهایی در رابطه با صنعت و حمایت از صنایع کوچک و صنعت توریست دارم .در صورت تمایل با شماره 09157909978

 112. مجتبی

  سلام من دوتا ایده در زمینه MDF دارم و یک اختراع در رابطه با قفل ورودی ساختمان که ایمنی اون رو بالا میبره دنبال سرمایه گذارم 09131982417

 113. Mohsen

  با عرض سلام .
  در اينجا من چندين طرح و ايده دارم كه براي ايجاد و توسعه برنامه هاي نرم افزاري است ، اگر در بين دوستان كسي هست كه در فكر اظافه كردن امكانات و ارتقاء برنامه و ايجاد ، برنامه و بازي ، شبكه هاي ارتباطي و غيره است شايد اگه كسي باشه يك ايده منحصر به فرد براي اجراي يك كار بزرگ به صورت شراكتي ارائه بدم . من يك توسعه دهنده هستم . با كمال تشكر

 114. سجاد

  سلام وقت بخیر با یک شرکت چینی در ارتباط هستم و دو محصول از این شرکت تو ایران وجود نداده و اگر هم باشه خیلی کم هست اگر کسی در مورد این دو محصول اطلاعاتی لازم داشت با ایمیل من sajad.talebi859@gmail.com تماس بگیره و در ضمن این محصول از لوازم آشپزخانه است

 115. amir

  ایده وعملی کردن وسایل نقلیه موتوری ماشینی.بدون نیاز به برق..باطری..بنزین…
  ایدع دومم..نظامی…بعدی…بخاری…وکولر سیار…وقابل حمل وچندین ایده عملی
  http://www.banavi.amir@yahoo..com

 116. امیر

  امیر

  سلام من جوانی 16 ساله هستم یه دارویی برای خوب شدن سالک اختراع کردم که سالک رو در 3 روز یا بیشتر خوب میکنه و روی چند نفر امتحان کردم و کاملا جواب داده برای مسابقات خوارزمی خواستم ببرم ولی میگن باید مواد سازندشو بگی و من نخواستم مواد سازندش لو بره برای همین بهشون نگفتم حالا اگه کسی حاضره روی این دارو سرمایه گزاری کنه به این شماره پیام بده فقط پیام زنگ جواب نمیدم ممنون 09010558945

  • محمد

   سلام . بنده اهل یکی از شهرستانهای اصفهان هستم . حتی اگر ایده شما آنطور که گفته اید موثر نباشد . بازهم برایم ارزشمند است در خور تشویق حتی بصورت مالی.
   در محلی که کار می کنم دوستی دارم که مشغول تولید کرمهای پوست به شکل گیاهی با مجوز می باشد و امکان همکاری و تست داروی شما را روی افراد مورد گزش دارد چون در این منطقه گزش سالک زیاد است اگر علاقمند هستید با هم همکاری کنیم و بعد از تست آن روی چند نفر اگر مفید بود وارد مرحله تولید و فروشش شویم لطفا تماس بگیرید. ضمنا احتیاجی نیست که قبل از تست . فرمول آنرا بازگو کنید . 09132611723

 117. هادی ترکاشوند

  سلام بنده هم چند اختراع در مورد مهندسی پزشکی دارم و چند نمونه از انها هم ساخته ام و مشکلات عمده ای را چه در معلولان وچه در کسایی که سکته مکنند حل کرده است ومراحل پایانی ثبت اختراع هستند نیاز به سرمایه گزار دارم 09029432253

 118. هادی ترکاشوند

  سلام بنده چندین ایده در زمینه کشاورزی .مهندسی پزشکی .ساختمانی .ومدیرت اب کشاورزی و همچنین تولید برق رایگان در حد تامین برق فشار قوی وغیره دارم ما ی تیم از هر رشته هستیم و تمامی طرحها رو با هم دنبال میکنیم ونیاز به سرمایه گزار داریم ممنون 09029432253

 119. محمد

  سلام جوانی ۳۳ ساله هستم با ذهنی بسیار خلاق
  در حال حاضر ۳ تا ایده بسیار کاربردی دارم و آماده همکاری برای تجاری سازی و یا فروش ایده.
  ۰۹۱۲۴۸۸۶۸۴۰

 120. علی

  با سلام خسته نباشید
  بنده چندانی هست تو زمینه ای تی دارم کار میکنم و چدنتا ایده خوب همه گیر تو زمینه های
  اجتماعی
  کسب کار اصناف
  طب سنتی و سلامت و… دارم نیاز به یک نفر سرمایه گذار واقعی هستم.
  طرح ها با بیزینس پلن آماده شده هست.
  لطفا اگر کسی هست پیام بده.
  Agdeveloper25@gmail.com

 121. مجید مهران

  سلام دوستان عزیز

  یه ایده جدید دارم که تو شهر کرج قابل اجراست و درآمد خیلی خوبی داره.(تو شهرهای دیگه هم قابل اجراست ولی چون من کرج هستم ترجیح میدم همینجا اجرا بشه)
  سرمایه لازم برای این طرح بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان هست که در بد بینانه ترین حالت حداکثر ظرف ۶ ماه به سود دهی میرسه.
  سود خالص پس از کسر هزینه ها (بعداز حداکثر ۶ ماه) حداقل ماهی ۲۰ میلیون تومان می باشد.
  این طرح در زمینه فروشگاه اینترنتی بوده و زمان ۶ ماه که اعلام کردم جهت طراحی سایت و اپلیکیشن اندروید و همچنین اخذ مجوزهای لازم در نظر گرفته شده.
  سه پیشنهاد برای سرمایه گذار دارم
  ۱.فروش کامل طرح مبلغ ۶۰ میلیون تومان (قابل مذاکره)
  ۲.فروش و راه اندازی طرح مبلغ ۸۰ میلیون تومان(میزان سرمایه راه اندازی جداگانه میباشد)
  ۳.سرمایه ۱۰۰ میلیون تومان از شما و کار از من و مقدار ۴۰ درصد از سود خالص برای من

  تماس از طریق تلگرام
  ۰۹۳۳۵۰۷۵۷۸۷

  ضمنا یه طرح خیلی بزرگ هم دارم که بسته به ظرفیت تولید بین 1 تا 10 میلیارد سرمایه نیاز داره و سود خالص ماهانه حداقل 40 درصد خواهد بود (50 درصد سود خالص به سرمایه گذار تعلق خواهد گرفت) مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن و … گرفته شده .
  این طرح قابل فروش هم می باشد

  لطفا صرفا جهت کنجکاوی ارتباط برقرار نکنید

  آرزوی موفقیت برای شما دوستان رو دارم

 122. محمد مهدی محرر

  سلام
  محمد مهدی محرر هستم چند اختراع دارم ویک دستگاه یخچال صنعتی نوفراست ساخته ام که کم مصرفه وزیاد تفاوتی در هزینه ساخت نداره
  09173216545

 123. مهربان

  سلام من دوتا ایده ساخت اپلیکیشن فروش دادم ک یکیش نیاز به هزینه زیادی داره اما اگه مطمعن کار بشه با فروش میلیونی در روز همراه خواهد بود
  ایده های زیاد برای تکمیل اپلیکیشن به قوی ترین اپلیکیشن فروش اون محصولات در ایران را خواهد بود
  من فقط نمیخوام ایده رو بفروشم
  میخوام تا آخرش تو تکمیل کامل و برند شدن کمک کنم و حتی مدیریت کنم
  لطفا اگه مایل بودید تلگرام پیام بدید
  @Mohami70

 124. Mohammad

  سلام محمدمتین رفیع هستم 24 ساله بنده هنرمندم اما یک ایده فوق العاده اپلیکیشن دارم که درحداسنپ واپارات پولسازه ولی من میخوام شریک بشم و درصد داشته باشم نه این که بفروشم چون ایدم عالیه اگر تمایل داشتین تماس بگیردباسپاس09212194273

 125. محسن

  سلام
  من چندین ایده و طرح بزرگ با اهمیت و ارزش دارم که قبلا در شرکت های مایکروسافت و گوگل ارائه شده اند و بسیار مورد استقبال و پیگیری قرار گرفته اند و باعث ایجاد همکاری شدند . و در اینجا میخوام به خاطر نیاز مالی یکی از اون ها رو به فروش بزارم طرح های مثل ساخت یک سایت . برنامه نرم افزاری .شبکه اجتماعی . بازی و غیره که سطح بالا تری نسبت به دیگر نمونه ای موجود است . لطفا با این ادرس ایمیل تماس حاصل بفرمائید . با تشکر
  AryaAim001@gmail.com

 126. محمد رضا نسیم سبحان

  سلام و درود فراوان به شما عزیزان
  جوانی هستم 37ساله و دارای ذهنی خلاق و ایده پرداز در تمام زمینه هایی که متمرکز شوم که سپاسگذار خداوندم به خاطر این نعمت اولین طرحم که به ثبت رسوندم (مخزن معجزه آب )هست که مخزنی قابل حمل با امکانات رفاهی عالی جهت مصرف بهینه آب جهت مصارف ضروری شخصی در مواقع بحران یا نبود آب لوله کشی که هیچ نمونه مشابه نداره و بسیار سود ده
  و 90%امتیاز طرحم را به مبلغ 500/000/000تومان میفروشم چون بهش ایمان دارم که سود دهی بالایی در سطح جهان دارد
  موارد و مکانهای قابل استفاده:بیمارستانهای صحرائی،اردوگاهای نظامی،پیکنیکهای خارج از شهر،آبیاری باغچه ها و گلخانه های خانگی،و…
  هر خانواده یک معجزه
  09177900835
  محمد رضا نسیم سبحان
  یزد

 127. سعید

  سلام من دستگاه زلزله نگاری را اختراع کرده ام و این دستگاه نمونه ی مشابهی ندارد
  این دستگاه خانگی است و موقعی که زلزله اومد به شما هشدار میدهد تا وقتی که شما در خواب هستید بیدارتان کند و آمادگی برای پس لرزه را داشته باشید تا مانند زلزله ی کرمانشاه و بم زیر آوار و کل نیفتید
  این دستگاه را میتوان در تولید انبوه با قیمت پایینتر از صد تومان هم فروخت و بدلیل این که امروزه زلزله در دنیا خیلی زیاد شده است فروش این دستگاه ارزان خانگی خیلی پر درآمد میشود
  این دستگاه ثبت اختراع نشده است و من میخواهم آن را بفروشم
  و خریداران واقعی میتوانند با این شماره در تماس باشند:
  09184163614

 128. یوسف محمدی

  محمدی هستم مخترع دستگاهی برای جذب و مهار آلایندهای که کارخانجات و کارگاه تولید میکنن این دستگاه که نمونه آنرا هم طراحی و درست کردم برای اولین بار در جهان بدون فیلتر هست نیاز به سرمایه گذار دارم09184221282

 129. مهدی

  سلام من یک طرح در خصوص راه اندازی خودرو بدون سوخت وبا موتوری کاملا متفاوت در دست ساخت دارم جواب قطعی رو بگیرم دنبال فروشش هستم

 130. مریم خانی

  سلام. اینجانب تمایل به فروش فرمولهای تجزیه پلاستیک به مواد اولیه اش را دارم . اگر شخصی خواهان خرید آن می باشد لطفا با این شماره تماس حاصل نماید.
  09384211403

 131. اتنا

  سلام من ایده های پزشکی وصددرصد اجرایی دارم ومایلم انهارو بفروشم
  به عنوان نمونه درمان سرطان ایدز فلج اکتسابی

 132. حسین

  سلام.
  من ایده ایی برای رستورانها دارم مخصوصا سنتی
  09169049776

 133. حسین

  سلام.
  من ایده ایی برای خیاطی های تولیدی دارم
  09169049776

 134. محسن

  با سلام
  بنده یک طرح انقلابی با ارزش بالا در خصوص تبلیغات متفاوت و جدید در دست دارم که از اهمیت و ارزش بالای برخورداره از متقاضیان عزیز با توانای انجام طرح و قدرت مالی لازم دعوت به همکاری و شراکت یا خرید طرح هستم .
  با تشکر
  AryaAim001@gmail.com
  امرایی

 135. جبرائیل

  سلام
  ایده فوق العاده درآمدزا و پراستقبال از سوی بسیاری از مردم. تهران و سایر شهرستانها و حتی گردشگران خارجی را دارم منتهی سرمایه مورد نیازش بسیار بالاست و مشارکت چندین سرمایه گذار چند صد میلیاردی را می طلبد
  در صورت توافق ایده در جمع صرفا سرمایه گذاران کلان اعلام و توضیح و تشریح میگردد.
  جهت هماهنگی اولیه با ایمیل اینجانب تماس حاصل نمایید.
  حاجی زاده
  09122791830

 136. حسین

  سلام دوستان.
  یک ایده برای استارت آپ به همراه طرح توجیه کسب و کار شامل هزینه ها و درآمد ها و… بفروش می رسد.
  طرح مورد نظر کاملا کاربردی است و رفع نیاز می کند.
  با سایت و اپلیکیشن و نقشه سر و کار دارد (اسنپ و شبیه آن و در رابطه با حمل و نقل نیست).
  محدود به یک شهر و یا استان نیست.کل کشور را شامل می شود.
  حداقل درآمد ماهانه در فاز اول: 50 میلیون تومان
  حداقل درآمد ماهانه در فاز دوم: 2 میلیارد تومان
  قیمت: 100 میلیون
  اگر کسی حاضر به سرمایه گذاری هست برای اجرا،میتونیم همکاری کنیم.
  09196522782

 137. محمد

  ده تا ایده عالی دارم وپول ساز یکی از انها در مورد راه اهن دومیش فرودگاه ونیاز به سرمایه گذار دارم کسی خواست تماس بگیره 09129632401

 138. مهران

  سلام بنده طرحی داشتم که فعلا در آمریکا شرکتی مشغول کار روی آن است ، طرح فوق آینه هوشمند است که در مراکز خرید لباس نصب میشود و مشتری با ایستادن مقابل آن تمام اطلاعات مربوط به سایز لباس و کفش … را بطور کامل با پیشنهاد سایز مناسب دریافت میکند

 139. فخرالدین برزنجی

  اپلیکیشن در مورد برنامه ریزی روزانه دارم کاملا کاربردی و بدون رقیب در بازار که میشه ترجمه کرده و در بازار جهانی هم به فروش برسه. کل نیازهای شخصی و شغلی و تحصیلی رو برطرف میکنه. درآمدش هم با ایده های جانبی فوق العاده میشه. طرحش کامل شده و آماده برنامه نویسی هستش. برآورد درآمد حداقل 100 میلیون تومان هستش. اما بنا به نیاز مالی شدید الان مجبور به واگذاری هستم. دوستانی که مایل به خرید هستند تماس بگیرند. لازم به ذکره که خودم در کلیه مراحل برنامه نویسی همراهی تون خواهم کرد تا مشکلی پیش نیاد.
  تماس 09146718204

 140. جلالی

  سلام . ایده ایجاد فروشگاه و هایپرمارکت در سطح ملی را دارم که مدرن ترین فروشگاه می تواند باشد و مشتری سطح به سطح ارتقا می‌یابد . ۰۹۱۴۹۱۶۰۸۷۲

 141. امیدی

  با سلام
  در زمینه تعمیرات تخصصی کامیونهای نسل جدید ولوو ،موتورو گیربکس ،برق و دیاگ، و تعمیرات تخصص ECU با ایده ای جدید نیاز به سرمایه ای سه میلیاردی دارم با درآمد بالا
  09124589956 واتس آپ
  omidi.engine@yahoo.com

 142. عباس زاده

  سلام خدمت تمام هموطنان عزیزم ومدیریت محترم ودلسوز این سایت ارزشمند که به نظر میرسد سعی دربالندگی ایران عزیزمان دارند.
  من عباس زاده ام .بازنشسته.دارای بیش از سه دهه تجربه کار ی درزمینه بهداشت .درزمان شاغلی ایده های متعددی ارائه نموده بودم ..اینک چندین ایده دارم که قطعا متوجه شدیدن که بازنشسته بودن و…..میخواهم نسبت به فروش ایده ها اقدام کنم.
  ازجمله:1-درزمینه محل نگهداری سالمندان که بعضی از آنها دچار افسردگی میشوند.
  2-تردد ماشین ها درزمستان مخصوصا در جلوی منزل ویا در خیابان ها که حالت سرخوردگی پیش میاید بدون استفاده از زنجیر چرخ .
  3-به منظورحفظ سرمایه ملی تجهیزات واتصالات محفظه کنتورآب
  4-و……
  درصورت اجازه مدیریت محترم سایت….
  شماره تماس من 091551087200و09397290153
  وارتباط با شبکه اجتماعی

 143. محمد

  سلام .
  این همه ایده و دریغ از سرمایه گذار و اهتمام مسولین.
  لطفا یک فکری برای این موضوع بکنید وگرنه در طولانی مدت اینکه فقط ایده ها مطرح می شود و عملی نمی شود باعث سرخوردگی بیشتر خلاقان کشور خواهد شد

 144. کاوه

  با سلام در مورد یک ایده دنبال سرمایه گذار میگردم طرح من در مورد اجرای هتل درختی در مناطق شمالی و مناطق تفریحی فقط این کار سرمایه زیاد میخواد و تبلیغات کسی مایل بود تلگرام پیام بده۰۹۳۹۳۳۶۲۹۲۵

 145. جمال سروی

  سلام من چند ایده بسیار پول ساز دارم .یکی در مورد اسناد گمشده مثل کارت ماشین و گواهینامه و……ویکی دیگه در مورد استفاده از یک نوع ضایعات که در طباخی ها و قصابیها بوجود می اید من میتونم درامد میلیاردی درست کنم.ویکی در موردگیاهان دارویی هست.

 146. جمال سروی

  شماره تلفن من 09105593610

 147. محمدرضافضلی

  سلام من ایده دارم خیلی کاربردی وپولساز خیلی راحت هم میشه تولیدش کرد ایدشم نو وخواهان هم میدونم زیاد داره
  با سود دهیه بالا فقط سرمایه گذار میخواد
  در ضمن ایدمم حاضرم بفروشم09150104754 لطفا در صورت تمایل پیامک بزنید تماس میگیرم

 148. حسین

  عرض ادب و احترام..لطفا پاسخ دهید.من حدود ده ساله ایده ای در سر دارم

 149. ابراهیم درویشی

  باسلام
  دوستان من یه فرمول گیاهی از چندین گیاه مختلف بدست اوردم که برای قطع ریزش مو معجزه میکنه.
  در حدی که با یه بار استفاده ریزش مو قطع میشه و اگر یه دوره استفاده کنیم تمام موها رشد میکنن.من خودم استفاده کردم و نتیجه گرفتم و چندین نفر هم مورد ازمایش قرار دادم.
  این دارو تمام علل ریزش مو رو قطع میکنه.
  دوستان این شامپو هایی که توی بازار میبینید جنبه تبلیغاتی دارن و فقط ریزش مو رو کم میکنن و قطع نمیکنن.
  این دارو تشکیل میشه از چند محلول و شامپو و قرص و…
  من نظرم اینه که این فرمول رو بفروشم مطمعا باشید که سود آور هست وقتی تولید انبوه بشه.
  دوستان این الان فقط در حد یک فرمول نیست من تونستم بسازمش
  متاسفانه نمیتونم اقدام به ثبتش کنم و میخوام همینجوری بفروشمش و روی طرح های دیگ کار کنم
  میتونید یک کارشناس بیارید و اگر مطمعا شدید میشه ثبتش کرد میتونیم معامله کنیم.
  قیمت هم یا خریدار واقعی میتونم کنار بیام و با ماشین هم معاوضه میکنم
  بنده دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم
  09217790865

 150. مسلم

  سلام.وقت بخیر
  من طرح ها و ایده های زیاد دارم در زمینه خودرو(رفع آلوذگی،امنیتی و …)، کاربردی و …

  تعدادی رو نمونه اولیه ساختم.الانم نیاز مالی دارم اینه که اگه کسی هست تا کمکم کنه منم تضمین میکنم طرح های من ان شاا حتما سود آور خواهد بود براش.
  تعدادی رو هم در حد کم تولید کردم و دیدم که میشه فروخت.
  یک طرح هم دارم برای کارخونه های و رفع آلودگی هاشون
  09133964875

 151. مرتضی

  سلام طرح در زمینه تولید برق با دریا دارم

 152. مریم

  سلام . ایده ای در مورد تبدیل لاستیک به شیشه و همچنین تبدیل یونولیت به چرم مصنوعی دارم . و تمایل به فروش و یا جذب سرمایه گذار برای این ایده ها دارم .
  ۰۹۳۶۳۲۸۲۳۹۱

 153. امیر

  سلام…من یه ایده دارم که حداقل با 20 میلیون سرمایه ماهانه 5 میلیون سود داره .
  و با 100 میلیون ماهانه 30 تا 40 میلیون سود داره
  من سرمایه این کارو ندارم .
  هر کی تمایل به انجام این کار رو داشت با این شماره تماس بگیره تا هماهنگ کنیم جزییات کار رو حضوری بررسی کنیم و انجامش بدیم .
  ممنون
  09192760046

 154. پویا

  چند ایده با سود سرسام اور دارم .اما سرمایه گزار مناسب نیستش
  شماره تماسم
  09028655446

 155. مهیار

  ایده ای جالب در رابطه بایک اسباب بازی پر طرفدار دارم ۰۹۲۱۳۷۵۸۵۷۳

 156. mojtaba1929

  سلام
  بنده دو ایده دارم در زمینه لوازم بهداشتی که خیلی پرکاربرده و داشتنش تو تک تک خونه ها واجبه و خانوما خیلی ازش استقبال می کنن.
  این ایده ها خیلی پرسود و پربازده در زمینه فروش رو داره وهمچنین میتونه برند بشه،هزینه ساختش کمه ولی میزان فروشش بالاست.این طرح ها قیمت گذاری هم شدن باخریدار کنار میام
  آدرس تلگرام
  mojtaba_1929@

 157. kareim

  سلام من دستگاه نولید انرژی برق رایگان درست کردم ک از برق تولیدی کل ان ب شبکه انتقال پیدا میکنه.یا بهتره بگم موتوری ساختم ک بدون هیچ انرژی هیچ هیچ سوختی کار میکنه و از اختراع جوان قمی پیشی گرفته

 158. ایمان شریفی

  با سلام و احترام؛ بنده نویسنده و تولید کننده محتوا هستم.

  یک ایده ی بسیار بکر برای تبلیغات اتومبیل های شرکت بنز [برای شرکت های دیگر هم قابل تعمیم است ] نگارش کرده ام.

  برای فروش آن به راهنمایی مجربین نیاز دارم. قیمت پیشنهادی کارشناسان اقتصادی برای فروش این ایده یک میلیون دلار است.

 159. پویا

  سلام نوجوانی ۱۸ ساله هستم چون منطقه ی ما کوهستانیه یه ایده در مورد پوشاک دارم که میتونه فروش عمده چند میلیاردی داشته باشه همچنین در زمینه ی بهداشت دهان و دندان هم یک ایده دارم که اونم خوبه این ایده های من صرفا (برای کم کردن هزینه های خانوار و همچنین صهولت استفاده از وسایل شخصی
  و صرفه جویی در زمان )اجرای این طرح ها هزینه ی زیادی نداره میتونم رایگان در اختیار شرکت های تولیدی قرار بدم اگه خوششون اومد میتونن قراردادی مبنی بر همکاری به توافق طرفین امضا کنیم شما مدیران محترم تولیداتی پوشاک زمستانه و تولیداتی بهداشت دهان و دندان میتوانید از طریق آیدی اینجای از ایده های من با خبر باشین @pouyasuicide

 160. پوریا

  خانواده ما نسل به نسل قادر به درمان سوختگی , زخم بستر , زخم های دیابتی و هر نوع زخم در سطح بدن انسان هستند که بعد از پایان طول درمان, هیچ نوع عارضه پوستی,گوشت اضافه و یا لکه در بدن فرد باقی نمیماند
  عفونت هم روز به روز ,با استفاده از این دارو و تا پایان دوره درمان ,از بدن فرد خارج میشود
  مثل روز اولش میشود و تشخیص جای زخم غیر ممکن میشود
  در کشور ی که من زندگی میکنم به دلیل این که مدرک پزشکی ندارم و به نوع سنتی درمان میکنم, از من حمایت نمیکنن و من به دنبال ارتقاع و پیشرفت هستم

 161. پوریا

  سلام من سیستم حرکت مداوم طراحی کردم برای تولید برق بسیار مفیده اما هزینه ثبت در خارج از کشور برای فروششو ندارم آیا کسی میتونه کمکم porya.showkatiytirani@yahoo.com؟

 162. darvishi

  با عرض سلام و ادب. من یک داروی کاملا گیاهی که به صورت پماد است وبرای درمان سوختگی درجه 1و2 و زخم های عمیق مثل زخم بستر، زخم های دیابتی،ترک پاشنه پا،آفتاب سوختگی و ادرار سوختگی است و بسیار مزایای دیگر دارد را اختراع کرده ام و به ثبت اختراع رسانده ام. این پماد نسبت به داروهای دیگر دارای برتری فوق العاده ای است و آن این است که سرعت درمان کمی دارد و زخم بدون گوشت اضافه میشود. و همچنین مسکن فوق العاده درد است. ضد عفونت قوی و ماندگاری بیش از یک‌سال در بیرون یخچال دارد. این دارو همچنین قابل خوراکی است و هیچ عارضه ای ندارد. به دلیل نداشتن سرمایه مالی این دارو به فروش میرسد. کسانی که تمایل دارند با این شماره تماس بگیرند
  ۰۹۱۹۲۸۵۱۸۷۶

 163. ali

  سلام من چن تا ایده خوب دارم .ایده اولیم بازدهیه میلیاردی داره و البته سرمایه زیادی هم نمیخواد من خودم میخواستم عملی کنم ولی اون سرمایه رو نداشتم سرمایش حداکثر بشه90 میلیون ولی میگم بازدهیه میلیاردی داره .2تا ایده دیگه دارم که اونا بازدهیش میلیونی هستش من نمیدونم کجا باید بفروشم کسی که این ایده هارو میگیره مطمعنم به بازدهیش میرسه خیلی دوس داشتم خودم باشم ولی اون سرمایه ای که میخواد نزاشت این شماره منه09017414573 امیدوارم زودتر زنگ بزنین و این ایده رو برای خودتون بکنین چون من امروز چن تا جا گذاشتم. ممنون از این سایت

 164. راه نور

  من یک ایده نظامی دارم که تا حالا در موردش با کسی حرف نزدم و یه ماهی میشه نمونه اولیه شو ساختم و ساخت خود محصول فکر نکنم از ۲ میلیون بیشتر در بیاد یک نفر برا اسپانسرینگ میخوام

 165. مریم

  سلام. ایده ای درباره تولید کاغذ بدون چوب دارم . و تمایل به فروش و واگذاری امتیاز آن دارم .
  ۰۹۳۸۴۲۱۱۴۰۳

 166. مجتبی

  سلام
  بر همه دوستان اگر کسی ایده خاصی تو زمینه اینترنت و موبایل داشت به بنده ایمیل یا تلگرام کنه در خدمتش هستم .
  mge1000@gmail.com
  09196809663

 167. انوش

  سلام دوتا ایده بسیار خوب جهت تولید محصولات خانگی دارم .در شرایط اقتصادی کنونی هم میتواند فروش خوبی داشته باشد.شرایط اقتصادی خانوارها(صرفه جویی در هزینه) و صرفه جویی در مواد اولیه و فروش خوب در آنها لحاظ شده.اگر تمایل داشتید بنده در خدمتم.۰۹۱۳۹۲۸۳۱۴۳

 168. امیرحسین

  به نام خدا
  من یه ایده عملی در باره ی هدفون های سایلنتی که با گذاشتن هدفون در داخل گوش هیچ صدایی شنیده نمی شود و مفید برای افرادی که در محل های پر سرو صدا کار می کنند و برای کسانی که به صدا حساس هستند و می خواهند در سکوت مطلق باشند خوب هست در ضمن یک ایده مشابه به همین ایده برای جلوگیری صدا به داخل خانه هم دارم و چند ایده برقی و چند ایده برای جلو گیری از خیس شدن زیر باران و چند ایده برای یادگیری ریاضی به بچه ها به روش های خاص که این ایده هم برای بچه ها خیلی جذاب و هم بدای پدر و مادرا که با این طرح بچه هاشون ریاضی هم یاد می گیرن من ایده ی هدفون را به مبلغ بالا می فروشم و ایده های دیگه رو هم به مبلغ تفاهمی می فروشم
  09382020958

 169. sepehri

  با سلام.یه ایده برای دیابتی ها دارم .ینی یه محصولی هست که تولیدش راحته و فروشش راحت تر.صادر هم میشه کرد. یه برنامه اندروید هم برای …..جزییاتش رو با این ایمیل ارتباط برقرار کنید اگر مایل بودید.
  sohrab_entezari@yahoo.com

 170. ابراهبم اطهری

  ✅ حوزه فعالیت : لوازم قنادی و تزیین کیک و شیرینی جات و …
  ✅ میزان سرمایه لازم : بسته به نوع خط تولید متفاوت است از 150 میلیون تا به بالا میتواند باشد.
  ✅ نوع محصول : پودر و خمیر
  ✅ میزان ظرفیت بازار: با یک بازار یابی و تبلیغ خوب، بیشتر از 3 هزار بسته در ماه
  ✅ نمونه داخلی :اصلا و ابدا ندارد
  ✅ نمونه خارجی : دارد با قیمتهای بسیار بالا و بعضا کیفیت پایین
  ✅ گواهی ثبت اختراع :ندارد با قابلیت ثبت
  ✅ توان تولید در ماه : من با دسته خالی تا 1500 بسته تولید کردم و میکنم
  ✅ قابلیت صادرات : کاملا دارد و خیلی گسترده
  ✅ میزان سود دهی (تیراژ ۱۰۰۰ عدد) : بیش از 60% هزینه ی تولید برای هر بسته

  ✅ میزان بهره مندی (درصد| طراح | سرمایه گذار) : فقط فروش کامل
  ✅ تلفن تماس : فقط تلگرام
  ✅ توضیحات :
  این محصول برای اولین بار با یک فرمولاسیون مخصوص تو ایران تولید شده. حوزه ی کاربردش تزیین کیک و شیرینی جات هستش و قنادی ها، کافی شاپها و مصارف خونگی مصرف کنندگاتش هستن.
  نمونه های خارجی (ایتالیایی، ترک و …) وجود داشتند تو بازار 2 سال پیش که من شروع به عرضه به بازار کردم.
  من تاییدیه ی فرمولاسیون رو از غذا و دارو گرفتم برای راه اندازی خط تولید اما به دلایل مالی موفق نشدم.
  الان 2 ساله که داریم تولید و به بازار عرضه میکنیم با یک برند خاص و تقریبا جا افتاده برند و محصولم.
  ویژگیهای این محصول:
  ●این محصول اولین نمونه ی ایرانی هستش و تایید شده هستش و کاملا قابل ثبت به نام خریدار هستش (که خیلی فواید داره).
  ●با یک برند خاص به بازار عرضه شده که این برند هم جا افتاده و میشه ثبتش کرد و ازش استفاده کرد (اونایی که بلدن میدونن چی میگم).
  ●در دو حالت پودر و خمیر امکان تولید و فروش داره و قابلیت صادرات.
  ●امسال که سال رونق تولید هستش، میشه از این فرصت استفاده کرد برای راه اندازی خط تولید.

  دلیل فروش این طرح و محصولم مهاجرت هستش و زمان زیادی ندارم.
  توضیحات بیشتر رو بعدا میدم. فقط و فقط طالبش پیام بده و خریدار واقعی، چون قیمت این فرمولاسیون و محصول بسیار بالاست.

  ارتباط فقط از طریق تلگرام یا واتس اپ:
  09211486335
  اطهری

 171. امیرحسین

  سلام من 17ساله هستم. یک ایده جالب در مورد مداد تراش دارم. چگونه باید ایده خودم ثبت کنم؟

 172. علی میردورقی

  سلام بر شما ، من ایده ساخت جای دستمال کاغذی فلزی قابل تنظیم رو دارم و میخوام طرح اون رو بفروشم ، لطفآ راهنمایی بفرمایید . پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم ..

 173. علی میردورقی

  اگه بیشتر اطلاع رسانی بشه بهتره .

 174. کیوان

  سلام
  ایده من رایگان برای شما
  پودر بستنی خانگی

  دسر بستنی خوشمزه با طعم های مختلف

  پودر
  مواد شامل: پودر شیر خشک (حاوی 16 درصد چربی) ، پودر طعم دهنده(وانیل-موز-کاکائو-انبه-) ، و مواد شیرین کننده (مثل شکر و…)

  در حال حاضر از پودر بستنی  در  ابعاد بزرگ در کارخانجات تولید بستنی در ابعاد صنعتی استفاده میشود(یعنی کاملا عملی
  و به دلایل اقتصادی و سود آوری و استفاده برای کارخانجات و استفاده های دستگاه های بستنی از این پودر
  کمتر به عرصه خانگی عرصه شده.

  این محصول  نیاز خانواده ها
  و بازار داخلی را پوشش میدهد.
  نمونه های ها خارجی این محصول به قیمت های گران  و در دسترس همگان نیست

  هزینه راه اندازی این کسب و کار را میتوان از طریق وام  صندوق های کارآفرینی و ارائه طرح توجیهی در سامانه کارا تامین کرد

  از ویژگی های این طرح
  قابل دسترس بودن دسر های بستنی در خانه مانند پودر کیک های خانگی ، و آماده آسان آن در خانه
  اگر سوالی بود 09366298372 من در خدمت هستم.

 175. توحید

  سلام من ایده یک بازی انلاین رو دارم و میخوام بفروشمش بازی خیلی خوبیه کسایی که میخوان بخرن اطلاع بدن. vahdatazari@gmail.com

 176. سعید عظیمی

  با درود فراوان
  ایده ی محصولی استارت آپی در زمینه پزشکی و بهداشت و کاملا مصرفی با قابلیت زیست تخریب پذیر آماده ی فروش می باشد.
  09125011438

 177. امید

  سلام.بنده خالصانه و صادقانه در جهت بهبود زندگی خود و هموطنانم قدم بر می دارم و مسیولم.امیدوارم این پیام راهی برای ارتباط با بهترینها باشد.امید 37 خوزستان.دارای مدرک ارشد.مسلط به نقاشی خوشنویسی موسیقی شعر.مدیریت تاریخ ریاضیات و کامپیوتر.فیلم نامه و داستان نویس.5 کتاب در حال تالیف.دارای 20 ایده کاربردی و عملی در زمینه های مختلف خودرو پزشکی ورزشی کودکان غذایی زیست محیطی اجتماعی اشتغال و .. با همکاری و شراکت با بهترینها وارد مذاکره می شوم و خلاهای مالی و قانونی رو باشریکم برطرف خواهیم کرد.لطفا با داشتن رزومه و قصد همکاری مطمین و داشتن توانایی مربوطه به واتسم پیام بدید.در ضمن در زمینه کمک و همکاری به دوستان ایده پرداز خالصانه در کنارشان خواهم بود.
  09388292927

 178. شاهین

  سلام
  اپلیکیشن برای فروش در زمینه تبلیغات
  امکانات اپلیکیشن
  اپلیکیشنی است که برای صاحبین مشاغل امکان معرفی شغل و حرفه خود و همچنین فروش محصول بصورت اینترنتی (غیرحضوری) / حضوری را با آگهی دادن به دیگران فراهم می کند. همچنین بصورت کاربر(خریدار) نیز می توان از این اپلیکیشن استفاده کرد. در واقع این اپلیکیشن برای دو گروه قابل استفاده است.
  – امکان ثبت آگهی عادی و ویژه برای صاحبین مشاغل
  که شامل اطلاعاتی همچون : عنوان آگهی – شماره تماس – استان و شهر – دسته بندی ( آگهی فروشگاه در کدام دسته بندی قرار میگیرد مثال املاک ،وسایل نقلیه و ….) آدرس – عکس – درصد تخفیف به همراه تاریخ شروع و پایان در هنگام فروش فوق العاده
  توجه : آگهی عادی و ویژه با توجه به انتخاب شما رایگان و یا با پرداخت هزینه است
  • امکان انتخاب آگهی ویژه در هنگام ثبت آگهی یا بصورت جداگانه ؛
  – افزودن شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ،اینستاگرام، فیسبوک ، توییتر و…
  – نمایش زمان آگهی عادی و ویژه پس از ثبت و پرداخت در صفحه آگهی های من
  – اعلام انقضای زمان آگهی بصورت نوتیفیکیشن برای صاحبین مشاغل
  و بسیار امکانات ویژه دیگر خواستید تماس بگیرید کامل توضیح بدم
  قیمت ۲۰ میلیون
  اپلیکیشن آماده بکار است

  09129567671

 179. مرتضی محسنی نسب

  فروش ایده های ناب
  اگر به دنبال سرمایه‌گذاری هستید
  اگر به دنبال سود در بازار بین المللی هستید
  اگر به دنبال گامی بلند در راستای زمینی پاک هستید
  ایده های ما برای شماست
  ایده ها فقط فروشی هستند
  از 30 تا 100 میلیون
  در موضوعات فیلمنامه و ترانه سفارش قبول میکنیم

 180. فرشاد

  با سلام و خدا قوت …نسل جدید و مدرن کفش و صندل …با کاراییهای ویژه ..کفشی بسیار راحت برای همگان و خصوصا پیاده روی های طولانی و افرادی که ساعتها ایستاده کار میکنند .جهت فروش یا همکاری با سرمایه گذار محترم .لطفا تماس بگیرید تا توضیحات کامل رو خدمتتون به عرض برسانم …با کمال تشکر. ۰۹۳۸۱۶۴۸۹۲۴

 181. رضا رزقی

  با سلام من هم یک ایده جالب و بسیار بسیار پولساز در مورد کار با بورس و با یک اپلیکیشن فراگیر رو دارم .فقط اکیپ برنامه نویس ماهر نیاز دارم . در صورت مایل بودن با شماره ۰۹۱۴۱۱۴۵۱۰۹ تماس بگیرید

 182. محسن

  سلام ایده من در زمینه کودک وکالای خواب کودک هست وهیچ نمونه داخلی و خارجی نداره و فوق العاده کاربردی هست چون اکثر مادران دارای کودک و نوزاد مشکل نخوابیدن کودکشون را دارند به صورت محدود تولید کردیم وبازخورد فوق العاده ای از طریق فروش اون داشتیم بوم کسب و کار طرح نوشته شده و سود دهی فوق العاده ای داره اماده همکاری با سرمایه گذار هستیم 09136887383

 183. مسعود

  من بسیار خلاق هستم و مهارت بالایی در ایده پردازی و خلق ایده های نو و منحصر به فرد دارم و با تکنیک ایده خلق میکنم و از خلاقیتم هم در خلق ایده ها نهایت بهره رو می برم

  دقت داشته باشید که دنیای ایده و ایده پردازی یک دنیای بی نهایت است و ایده های ناب الزاما پیچیده نیستند و هزاران هزار ایده وجود دارد که در عین سادگی بسیار پولساز هستند

  اگر در زمینه های مورد علاقه تون نیاز به ایده های ناب و منحصر به فرد دارید و خریدار واقعی ایده هستید توی تلگرام به این آیدی پیام بدید:

  @Im_Masoud_Freeman

 184. محمد

  سلام من یه جوون 15 سالم ولی یه ایده هایی دارم که با کمترین سرمایه به درآمد های بالا رسید
  دنبال یکی میگردم یا همکاری کنه یا ایده هامو بخره
  لطفا تماس بگیرید:
  09114529662

 185. علی رستگاری

  سلاممن یه ایده دارم که در جهن تا بجال اجرا نشده سود بسیار کلانی دارد میخوام اول اونو به ثبت برسونم و بعد بفروشمش این ایده یه اپشن جدید برا خودرو هاست که هنوز کسی اجرا نکرده مطمینم که این طرح بسیار پرفروش خواخد بود و عینه موبایل که همه به اون نیاز دارن با این طرحم در خمون اندازه نیاز پیدا میکنند دنبال یه ادم مطمین و شریک تجاری خوب میگردم خودم یه کارگر ساده هستم ولی دبگه میخوام این طرح رو اجرا کنم هرکی خواست به ابمیلم پیام بده من در خدمتم

 186. محمد رضا شریعتی

  سلام ایده ای دارم در مورد قفل فلش مموری ها و کامیوترها که سرقت اطلاعات از این پورت ها رو غیر ممکن میکنه مخصوص ادارات و سازمانهای امنیتی 09192096276

 187. حمید

  سلام من یک دستگاه جوش الکترود درست کردم که با اب ویه محلولی که قاطیش میشه کارمیکنه باید چیمارکنم

 188. علیرضا طباطبایی

  نياز به سرمايه
  جهت راه اندازي سوپراپليکيشن خدماتي
  طرحي به وسعت کشور با سود بالا و مطمئن
  سوپر اپليکيشني که با امکانات ويژه و خدمات ويژه در سراسر ايران کمتر از يک دقيقه خدمات را ثبت
  و در سريعترين زمان ممکن خدمات را تحويل ميدهد
  برخي از خدمات در ايران راه اندازي نشده
  نوع ثبت درخواست در هيچ اپليکيشني وجود ندارد و ايده نو و امکان پذيريست
  اين ايده طرح توجيحي 47 صفحه اي و بوم کسب و کار 4 صفحه اي و جدول هزينه ها نيز دارد
  09194170500

 189. حمید

  سلام ، من نیاز به سرمایه گذار جهت راه اندازی کارگاه تولید نوعی چهارچوب فلزی جدید به مبلغ حدود 2 میلیارد تومن دارم .طراحی و نمونه اولیه توسط خودم انجام شده و پس از تامین دستگاه های مورد نیاز شروع کار میسر خواهد شد . این نوع چهار چوب بسیار خاص بوده و نمونه خارجی هم ندارد و به سرعت جایگزین چهار چوب های موجود در بازار فعلی خواهد شد . در نمایشگاه درب و پنجره که چند وقت پیش برپا شده بود این ایده مورد توجه تمام سازندگان چهارچوب های فلزی درب اتاقی و درب ضد سرقت و درب های ضد حریق واقع شد . لذا با توجه به استقبال انجام شده و با توجه به سرعت بازگشت سرمایه ترجیح میدهم به جای فروش ایده ، خودم نسبت به تولید اقدام کنم .
  جعفرنژاد 09123888040

 190. فاطمه

  ایده ای برای صنعت سینما در غالب شبکه مجازی یا اپلیکیشن دارم

 191. فرهاد

  با سلام
  من یه ایده خیلی خوب دارم که باعث میشه نوع جدیدی از خرید و فروش شکل بگیره و آن هم خرید و فروش از راه دوره.
  و همه مردم می تونن از راه دور و بدون این که شناختی از هم داشته باشن به هم اعتماد کنن و باهم معامله کنن و کالای مورد نیاز خودشون رو بخرن و یا بفروشن. و دیگه نیازی به ملاقات خریدار و فروشنده نیست. و حتی نیازی به دیدن کالا توسط خریدار نیست. (مخصوصا در کالاهای دست دوم)
  جزئیات این ایده از صفر تا صد طراحی و برنامه ریزی شده و کاملا اجرایی است. (البته بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم)
  من به موفقیت این ایده ایمان دارم و در صورت اجرا شدن میتونه هم تراز استارت آپ هایی مثل دیوار و اسنپ بشه.
  من از اونجاییکه رشته تحصیلی م مکانیکه دانش برنامه نویسی ندارم.
  کسی هست که بتونه به من کمک کنه و یه تیم تشکیل بدیم؟
  یا در صورت پیشنهاد خوب حاضر به فروشش هستم.
  09127418697
  farhad.mec.1987@gmail.com

 192. ایمان

  من تعداد زیادی ایده در همه زمینه ها دارم ونیاز به سرمایه گذار دارم 09162792440

 193. morteza

  سلام
  ایده ای دارم برای کسانی که علاقه به کار تولیدی و پر سود هستن
  ۰۹۱۶۲۷۱۹۵۸۷

 194. Radepa

  درود
  من یه جون ۲۳ ساله هستم .. و دنیا رو به شکل دیگه ای میبینم اگر تمایل دارید از ایده های من استفاده کنید میتونید با من تماس برقرار کنید..
  تا به حال به این فکر کردید چگونه میشه با یه چیز ساده جای گزین بتن رو گرفت؟
  radepa97@gmail.com

 195. saeid

  درود بر شما

  سعید زندخوان(ملکیان) هستم که در حرفه طب و طبیعیات سالیان است شاگردی استادم پورسینا و دیگران بزرگان را مینمایم.

  اهل کرمانشاه..

  در طی این دوره توانستم با آزمایشهای فراوان بر روی انواع پوستها و مشکلات پوستی ماسک پودری تولید کنم بدونه عوارض

  همچنین دارای خواص برای انواع جوشها ،پاکسازی،ضدآفتاب سوختگی، و چروک.و ارزان بودن ماسک برای همه..

  از سال 88 شروع به بسته بندی و فروش نمودم و در مناطق تاریخی بیستون و طاقبستان ایام نوروز با احداث نمایشگاه طب سنتی، در کنار کارهای دیگر اقدام به معرفی و فروش بسته های صد گرمی شخصی وهزارگرمی سالنی و سالیانه ، برای میهمانان

  نمودم.توانستم اشتیاق و درخواستهای خوبی را هم از شهرهای دیگر جذب نمایم. بعد از مدتی از طرف بهداشت و درمان منع شدم که باید کد بهداشتی و استاندارد داشته باشید و با فشارهای آنها فروش عمده را متوقف و همچنان به صورتی حضوری و درمانی فروش دارم.و با اولین مصرف تأثیرات آنرا خواهید دید.

  فلسفه طبیعیات بر این است که تمام هستی از چهار عنصر شکل و نمو گرفته است و ما جزیی از این هستی هستیم .وتمامی ماسک

  از مواد معدنی و گیاهی همین هستی میباشد..

  نحوه مصرف آن به صورت پودرماسک مخلوط با آب میباشد که باید (نصف صورت) را با ماسک پوشش داد و بعد از خشک شدن آن را شسته و در همان زمان و ساعتهای بعدی خود را در آینه قضاوت کنید و درصد تأثیرگذاری آن را مشاهده مینمایید.

  برای اثبات گفته هایم حاضر به انجام حضوری بر روی پوستهای مختلف به سفارش شما هستم.

  ایده اولم برای مشارکت و یا فروش

  سپاس.
  ——————————
  دوم”

  دهان شویه ای کاملأ گیاهی به صورت پودر.

  برای بیماریهای دندان و دهان.

  از بین بردن عفونت و التهاب شدید لثه و دندان در تی سه روز و پاکسازی لثه در هفت روز بدون مصرف یک انتی بیوتیک.

  التیام و بازسازی زخم لثه ها از جمله کسانی که دندان مصنوعی دارند یک الی سه بار مصرف.

  از بین بردن و التیام تمامی افت سقف دهان و زبان.

  از بین بردن درد و قطع خونریزی و التیام سریع زخم دندانهای کشیده شده

  با اولین مصرف و درمان کامل با سه الی پنج روز.

  قطع و التیام سریع هر نوع دندان دردی با اولیم مصرف وکوهتاهترین زمان.

  هیچ گونه مخدری در دهانشویه مصرف نشده است.

  فروش به صورت حضوری و درمانی دارم.

  نحوه مصرف” پودر دهنشویه با آب جوش مخلوط ده دقیقه دم کشیده و گرم دهن را با آن شسته.

  در این مورد هم حاضر به سفارش شما گفته هایم را اثبات نمایم

  ایده دوم هم برای مشارکت یا فروش.
  شماره تماس 09130029287

 196. فریدون صمدی

  سلام .
  من يک ايده اپليکيشنی بسيار کارا و درآمدزا در حد استارتاپ هایی متل اسنپ و پی فون دارم که مستندات اجرایی آن هم به همراه طراحی های صفحات اپليکيشن انجام شده است .
  برای اجرای اين طرح نياز به سرمايه گذاری اوليه در حدود سيصد ميليون تومان برای جذب تيم برنامه نويسی و تبليغات اوليه دارم . ا
  ين طرح ميتواند با اشتغال زايی مستقيم حدود بيست نفر در تهران و نماينده هايی از شهرهای بزرگ همراه شود . همچنین تعداد زيادی از شرکتهای تبليغاتی و چاپخانه ها و فروشگاه های لوکس ، گل فروشی ها و هديه سراها را نيز درگير ميکند .
  پيش بينی زمان بندی اجرايی برای فاز اول و معرفی گسترده بين دو تا سه ماه با درآمد خالص ماهيانه از 50 ميليون تومان و در فاز توسعه و مطرح شدن گسترده ی لوگو و اسم آن تا درآمد خالص ماهيانه 500 ميليون تومان ميرود .
  من خودم يک دفتر و شرکت کامپيوتری دارم که فعال است ولی درصورت گستردگی ميتوان به خريد يک يا چند دفتر درنقاط مختلف تهران و شهرهای بزرگ مثل مشهد ، اصفهان ، تبريز ، شيراز ، اهواز ، رشت و… هم فکر کرد .
  برای همفکری و برنامه ريزی اجرايی با شماره من تماس بگيريد : 09373368709 صمدی
  برای همفکری و مشارکت

 197. کاظمی

  سلام ایده ای دارم که میتواند در تولید انرژی برق تاثیر به سزای داشته باشد با کمترین هزینه اینه پروژ ای اس که کارشناسان وبزرگان مجلس باید تایید وتحلیل کنند. سپاس 09303857112 کاظمی از گرگان

 198. ابراهبم اطهری

  سلام به همه
  محصولی را با فرمولاسیون خاص برای اولین بار در ایران تولید کردم. مصرف در حوزه ی صنایع قنادی و شیرینی می باشد. هم صنعتی و کارگاهی و هم خانگی و هم کافی شاپ ها

  مشابه خارجی دارد اما محصول من با فرمول خاصه خودم ساخته شده و بسیار بسیار هزینه ی تولید کمی داره و به همین دلیل حاشیه سود بالا داره.

  قابلیت اشباء بازار داخلی رو داره و همچنین قابلیت صادرات رو داره.
  مدتی هم تولید و به بازار عرضه کردم و بازخورد مناسب رو گرفتم.

  قصد فروش کامل این ایده و محصوله آماده رو دارم.
  لطفا با واتس آپ در ارتباط باشید
  09211486335

 199. ابراهبم اطهری

  با سلام
  ایده ایی دارم برای نوعی کباب پز که بسیار بسیار بسیار کاربردی هستش
  چون داخل خونه و تو آشپزخونه میشه باهاش کباب درست کرد.

  نمونه ی ماکت رو ساختم و به دنبال ساخت نمونه ی اولیه هستم. این ایده تا اونجاااااایی جای پیشرفت داره که مثل مثلا گاز برای هر خونه، این کباب پز هم تو هر خونه ایی باشه، بشه جزو اقلام مورد خریده هر عروس دامادی موقع خرید جهیزیه، میشه جزو اقلام ضروری هر خونه ایی
  به دو دلیل:
  1- چون به هر حال هر کسی تو خونش کباب درست میکنه
  2- تو هر خونه ی ایرانی یه منقل یا کباب پز هست.

  خلاصه اینکه این ایده بسیار کاربردی هستش و برای تولیدش هم نیازی به به سرمایه گذاری میلیاردی و … نیستش.
  بیشتر هزینه صرف خرید مواد و لوازم اولیه برای تولید میشه نه جا و سوله و …

  هنوز کارای ثبت اختراعش رو نکردم ولی به زودی انجام خواهم داد.
  قصد فروش کامل رو دارم
  با قیمت معقول.
  با واتس اپ در ارتباط باشید
  09211486335

 200. meisam

  با سلام . علی نیا هستم یکی از ایده پردازان برتر کشور .
  ایده جدیدی در بازار لوازم جانبی موبایل دارم و قطعا بازار بسیار وسیع و مشخصی داره.
  با توجه به گرون شدن گوشی های موبایل و پایین اومدن ارزش ریال گوشی داره به یک وسیله لوکس و لاکچری تبدیل میشه از این بازار بزرگ درآمدها میشه کسب کرد.
  علاقمند بودید من فقط ایده رو میفروشم ایده خام هست ولی دقیقا مشخصه چطور میشه کار کرد.
  میتونید ایمیل بزنید : meisamalinia69@gmail.com
  من تا 6 ماه دیگه ایران هستم و اگه برم قطعا در خارج از کشور مطرح و راه اندازی میشه .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

تشخیص ربات از کاربر *

x

شاید بپسندید

هوش مالی

هوش مالی 2

در مقاله گذشته به دو عامل از عوامل نشان دهنده هوش مالی ...