خانه / خواندنی های مفید / کسب درآمد از طریق فروش ایده

کسب درآمد از طریق فروش ایده

کسب درآمد از فروش ایده

فروش ایده

اگر شما هم از افرادی هستید که خیلی به این موضوع فکر کردید که آیا میشه از ایده ها هم کسب درآمد کرد این خبر حتما خوشحالتون خواهد کرد

فروش ایده های پولساز، نه در بازار غیر رسمی که در فرابورس!

امروز بورس ایده یا بازار دارایی‌های فکری امروز با فروش یک اختراع در فرابورس افتتاح می‌شود اما به‌نظر می‌رسد با وجود افتتاح این بازار که نتیجه خوش‌فکری مدیران بازار سرمایه است، بورس ایده با چالش‌هایی هم در آینده روبه‌رو باشد، قرار است امروز بورس ایده یا همان بازار دارایی‌های فکری راه‌اندازی شود.

بورس ایده چیست؟ پاسخ ساده به این پرسش این است که بورس ایده جایی است که شما ایده‌ها، اختراعات، اندیشه‌ها وافکارتان را برای فروش ارائه می‌کنید و خریدارانی که به ایده شما نیاز دارند این ایده را در یک فضای رقابتی به بهترین قیمت ممکن می‌خرند. البته فروش ایده‌ها مکانیسم‌هایی هم دارد، گام نخست آن ثبت ایده است و مرحله نهایی تبدیل این ایده به گواهی ثبت اختراع است و سپس فروش ایده در فرابورس

گواهی ثبت اختراع چیست؟

گواهی ثبت اختراع یک نوع اوراق بهادار و همان چیزی است که در فرابورس دادوستد می‌شود. این اوراق با قیمت مشخصی روی تابلوی بورس نمایش داده می‌شود و صاحبان بنگاه‌های صنعتی، شرکت‌های تجاری و هر کس که به این ایده نیاز داشته باشند ایده شما را در یک فضای رقابتی می‌خرند تا آن را تجاری‌سازی‌ کنند. هرچه ایده شما جذاب‌تر باشد و متقاضی بیشتری داشته باشد احتمال افزایش قیمت ایده شما بیشتر است چون این ایده براساس مکانیسم بورس با روش حراج فروخته می‌شود.

اما اگر از اصل ماجرا و موضوع راه‌اندازی بورس ایده که یکی از جالب‌ترین طرح‌های چند دهه اخیر برای ایجاد ساختار اقتصاد دانش‌بنیان است بگذریم به‌نظر می‌رسد بورس ایده در آینده با چالش‌هایی هم مواجه باشد.

نکته اول این است که ایران هنوز قوانین بین‌المللی حقوق مالکیت فکری را در دنیا رعایت نمی‌کند. اخیرا سازمان تجارت جهانی برای اینکه ایران را به‌عنوان عضو دائم خود بپذیرد 700پرسش اساسی را ارسال کرده است بخش مهمی از این سؤالات مربوط به رعایت نکردن حقوق مالکیت فکری در ایران است. لایحه قانون مالکیت فکری مدت‌هاست در مجلس خاک می‌خورد. ایران تاکنون کنوانسیون برن برای حمایت از آثار ادبی و هنری را امضا نکرده‌است و عضو هیچ‌یک از کنوانسیون‌های بین‌المللی مربوط به حق تکثیر نیست.

موضوع دیگر رعایت قوانین بین‌المللی، علامت‌های تجاری و قانون اختراعات است که هنوز کسی نمی‌داند سازوکار رعایت کردن آنها در ایران چگونه است. پرسش این است که آیا ثبت ایده‌ها و اختراعات در ابعاد ملی و داخلی کفایت می‌کند آیا ایده‌های مشابه آن ایده که در بورس ایده فروخته می‌شود توسط کشور‌های دیگر براساس معاهدات بین‌المللی به ثبت نرسیده است؟ امروزه تولید محصولات و خدمات مشابه که قبلا براساس قوانین بین‌المللی به ثبت رسیده‌اند جزو جرایم حقوقی سنگین‌اند و مجازات‌های مالی سنگینی برای آن درنظر می‌گیرند.

افتتاح بورس ایده و فروش اولین اختراع

امیر هامونی مدیرعامل فرابورس ایران دیروز در یک نشست خبری ضمن اعلام اینکه بورس ایده یا بازار دارایی‌های فکری روز یکشنبه افتتاح می‌شود،گفت:بازاردارایی‌های فکری فرابورس ابزار مناسبی برای دانش‌بنیان شدن اقتصادایران است در عین حال با راه‌اندازی بازار دارایی‌های فکری علم، ثروت‌آفرین می‌شود یا به بیان دیگر علم و ثروت به هم نزدیک‌تر می‌شوند و این کار به توسعه اقتصاد دانش‌بنیان کمک می‌کند. مدیرعامل فرابورس گفت: راه‌اندازی بازار دارایی‌های فکری به ارتباط مؤثر بین صنعت و دانشگاه کمک خواهد کرد که خوشبختانه این بازار مسیری را برای این مهم به‌وجود می‌آورد تا مشکلات تحقیقات و تولیدات علمی دانشگاهیان برطرف شود.

وی درباره ریسک‌های موجود در این بازار گفت: 3ریسک در این بازار وجود دارد که نخستین ریسک، حقوقی است. مدیرعامل فرابورس ایران درخصوص ریسک حقوقی گفت: ریسک حقوقی با تقسیم کار بین مسئولان ذی صلاح و استعلام‌های هر ایده، پوشانده می‌شود. هامونی درباره ریسک فنی این بازار تصریح کرد: ریسک فنی که درخصوص تحقیقات فنی اختراعات وجود داشت توسط پارک علمی و فناوری پردیس و امکان تجاری‌سازی‌ اختراعات و تأییدات فنی برطرف شده است.

هامونی سومین ریسک موجود در این بازار را ریسک مالی اعلام کرده و افزود: هر نوع معامله‌ای ریسک مالی در بر دارد که این ریسک به وسیله گزارش‌ها، مدارک و مستندات طرح کسب و کار شناسایی شده و تا حدی مرتفع می‌شود.او با اشاره به تمهیدات فرابورس برای مخترعان تصریح کرد: سازمان بورس و فرابورس در آخرین جلسه خود مصوب کرده‌اند تا پایان سال مالی 1393تخفیف 90درصدی برای مخترعان برای حق بررسی مدارک و مستندات ارائه دهند تا هم از مخترعان و هم از بازار ایده حمایت مالی شود.

تمامی کاربران توجه داشته باشند سایت پولساز و مدیریت و دست اندرکاران آن هیچ منفعتی از مطالبی که در نظرات مطرح میشود نمیبرند و مسئولیتی در قبال مطالب ، ادعاها و شماره های تماس و راه های ارتباطی دیگر منتشر شده در بخش نظرات ندارند

کلیه کاربران موظف هستند نسبت به بررسی همه جانبه ادعاهای مطرح شده از سوی افراد اقدام کرده و با مسئولیت خود اقدام به برقراری ارتباط با دیگران کاربران نمایند

102 دیدگاه

 1. رضا

  چه چیز جالبی
  البته باید دید برای مردم عادی چقدر کاربرد داره این قضیه فروش ایده

 2. علي امير عباسي

  سيستم فروش املاك حرفه اي با سيستم تشكيل اتحاديه دفاتر و شركتهاي كارشناسي املاك حرفه اي كه متشكل از اشخاص حقيقي و حقوقي رشته هاي مرتبط با ساختمان و معماري با هدف اجرايي كردن شناسنامه فني و ملكي ساختمان در كارشناسي قيمت و كيفيت و برند سازي با پيش بيني كاربري ساختمان ( پروژه) و مصالح و خدمات املاك با ترويج مقررات مكلي ساختمان در كليه مراحل طراحي ساخت و بهره بري كه خود طراحي و ساخت محصولات كاربريهاي متنوع اعم از مسكوني و تجاري و صنعتي و هوشمند سازي كه مورد توجه خريداران و با هزينه بسيار پايين با ايجاد اشتغال فراوان ساختمان كه يك سرمايه مليست با علمي كاركردن شهرسازي و مسايل عمده اجتماعي نيز حل ميشود و ضمينه هاي بالا بردن توليد ملي و بازگشت سرمايه سازندگان و توليد كنندگان عمده ضمن بالا بردن اطمينان مشتريان و حفظ شان مهندسان و كاردانهاي فارغ التحصيل و دانشجو كه معمولا در اژانسهاي املاكي كه يا بيسواد و يا كمسوادند و فقط جواز كار و … سرمايه هم ميشه با شهرداري توافقي كرد كه ضمن همكاري از دفاتر و امكانات پروژه هاي شهرداري استفاده كرد ممنون ميشم با وجود امادگي جمعي از دوستان و اساتيد محترمم شماهم نظرات خودتان را اعلام و در صورت تمايل همكاري داشته باشيم البته تجارت الكترونيك يا اينترنتي از اهداف اصليمان است … اما …

  • علی صفاری

   سلام جناب اقای عباسی
   مطالب کاملا” منطقی و اساسی را بیان فرمودین این نیاز به همکاری وبستر سازی از طریق شهر داری مناطق و خانه های فرهنگ شهر داری و با اموزش وصحه صدر مسئولین میتواند محق شود و بی شک متولیان خواهند گفت بستر قانونی باید ایجاد شود وسپس به دستاویز نبود ماده قانونی استناد کرده وکلا”از زیر بار مسئولیت شانه خالی خواهند کرد ولی این اجراء این امر حتما” مورد نیاز است انشالله یک شجاع مرد شروع کننده این کار خواهد شد شا ید ….

 3. کامران

  خیلی خوبه

 4. مجید

  سلام لایک

 5. جلیل شهرکی

  با سلام
  جوانی هستم 32 ساله سرشار از ایده های نو و پولساز
  از آی تی گرفته تا فروش و مواد غذایی
  مهمترین ایده من در زمینه مواد غذاییه که قابلیت برند شدن رو داره و بدون ریسک و پر سوده
  حداقل سرمایه مورد نیاز 500 میلیون تومنه
  آماده همکاری با سرمایه گذار

 6. شاهین

  با سلام کسایی که اهل سرمایه گذاری هستند
  من دنبال یک سرمایه گذارم واسه کاردر اینترنت با درامد میلیونی
  هزینه لازم این کار 3تا 4 میلیون
  درامد ماهانه این کار ماهانه 2تا 3 میلیونی تضمینی
  هرکی خواست درخدمتم
  هرکی هم خواست ایده خودمو میفروشم

  • محسن

   سلام
   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864

   • پوريا

    ايده باور نكردني در توليد مواغذايي به صورت خاص و احداث كارخانه در مشهد
    اطلاعات كامل به صورت حضوري انجام مي شود
    تماس09155598919

  • Mahmoodi

   خریدارم. لطفا قیمت بدید

 7. جلیل شهرکی

  سلام
  بنده جوانی هستم 30 ساله سرشار از ایده های نو و پولساز در زمینه های مختلف
  آی تی ، فروشندگی ، تولیدی
  بدنبال سرمایه گذار در مشهد

 8. ایوب

  سلام من میخواهم ایده ام را در مورد یک اختراع تاریخی ب دلیل مشکل مالی بفروشم.

 9. عادل محمودی

  من در خدمتم

 10. امیر

  با سلام و احترام،بنده ایده ای بسیار بکر در خصوص فروش یک محصول دارم که این محصول هیچ مشابهی در بازار ندارد و نحوه تهیه محصول محل تهیه بسته بندی و فروش کلا ارائه میشود حتی خریدار و فروشنده نیز به شما آشنا می شود و این محصول فقط طی یکسال در بازار عرضه و درآمد میلیاردی خواهد داشت.
  ایده به فروش میرسد سرمایه اولیه 30-40 میلیون بقیه با فروش محصولات بلافاصله تامین میشود فقط می بایستی مدیریت خوبی طی یکسال داشته باشید.

  • محمد

   سلام
   من در صورت توجیه پذیری و مناسب بودن ایده تون حاضر به همکاری با شما هستم،در صورت تمایل به ایمیل من اطلاع رسانی کنید
   موفق باشید.

  • محسن

   سلام
   من 400میلیون سرمایه دارم
   دنبال ایده های نو هست
   با این شماره ارتباط برقرار کنید که باهاتون تماس گرفته شه
   09109305864

   • حمید

    سلام، من یه طرح صنعتی جدید و خیلی پیشرفته و کم هزینه برای سوزن باد لاستیک دارم

 11. smart

  با عرض سلام و خسته نباشید.جوانی هستم 18 ساله.ایده های بسیار زیادی دارم از نظری گرفته تا عملی.بطوریکه میخوام سیستمی طراحی کنم تا هر کاربر بتونه با استفاده از این سیستم کلیه ی کارهاشو هدفمند انجام بده.این سیستم ایده ی علمی منه.ایده درامدزایی بسیار زیادی دارم که بشه راحت کسب درامد کرد نه درامد معمولی بلکه درامدی که بشه باهاش از زندگیه یکنواخت امروزی فاصله گرفت یه گامی به جلو رفت.به یه سرمایه گذار مالی با اگاهی به موضوعات مدیریت و سیستم بازار یابی امروزی احتیاج دارم که بتونم باهاش به هدفم نزدیکتر شم.
  خواهشا رزومه ی کاریتون تو نحوه ی سرمایه گذاری رو برام بفرستین تا بعد من حداقل سرمایه ی لازم برای شروع کار رو بگم.قطعا پشیمون نمیشین.

  • محسن

   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864

  • Mahmoodi

   سلام. من9سال مدیرعامل کارخانه با تولیدوفروش کشوری بودم. اگر توجیح خوبی داشته باشه درخدمتم.

 12. حسین

  سلام بهترین ایده پسرم 7 ساله داده است خودرو شیشه ای درست کنیم

  • بهمن

   با سلام خدمت دوستان عزیز بنده ی صنعتگر با سابقه سی و دوسال کار در امور ساخت قالبهای پلاستیک و فلزی و قالبهای بدنه خودرو و ساخت ماشین الات و قطعات صنعتی دقیق هستم که تعدادی فکر نو و ابتکار قابل ساخت با سود دهی مناسب دارم . از این جهت عرض کردم که شاید شخصی پیدا شود که بنده را در پیشبرد این امر از نظر مالی به عنوان شریک یاری دهد فکر نو وقتی با ارزش هست که تحلیل در مورد روش اجرایی شدنش صورت بگیره و توانایی ظهور اون فکر وجود داشته باشه . شماره تماس 09300633881

 13. Amin

  سلام من امین علمداران هستم از طهران به یه برنامه نویس اندروید حرفه ای برای ساخت یه برنامه اموزشی پر سود از رو نسخه انگلیسی این برنامه نیاز دارم

 14. saeed

  سلام جوانی 17 ساله اهل سنندج هستم با یک ایده خارق العاده این ایده هیچ نمونه ی دیگری نداره و در مورد یک کالا ی جدید که مورد استفاده عموم قرار میگیره ولی به علت اینکه توانایی مالی ندارم نمیتوانم اجراش کنم و میخواهم ایده ام را بفروشم شماره تماس 09187832647

 15. سوسن

  سلام . من چند فرمول و طرز ساخت ادکلن را دارا همستم . در حال حاضر به خاطر نیاز شدید مالی خواهان فروش ایده ام می باشم

  • Mahmoodi

   سلام. قیمت ویا توجیح اقتصادی کارتون رو بفرمایید. من سرمایه گذارم09302092009

 16. mokhtar

  سلام 1پماد طبیعی برای زخم وسوختگی2 بتن مقاوم09189293890

 17. جواد

  جوانی هستم 17 ساله
  خیلی دوست دارم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم!
  یعنی مدیریت سایت با من خداروشکر توانستم یاد بگیرم
  فقط من دنبال یه عمده فروش هر صنعتیم تا باهاش کار کنم

 18. حسن صفری

  سلام … ایران داری 80میلیون جمعیته که به عبارتی میشه گفت 20میلیون خانواده … من یه ایده خیلی عالی دارم که اگر عملیاتی بشه قطعا درآمدی بسیار بسیار زیاد حتی در حد میلیارد داره … این وسیله ای که من میگم اگر با تبلیغات خوب همراه باشه از 20میلیون خانواده فقط کافیه 500هزار خانواده این وسیله رو تهیه کنن اون موقع کاملا متعجب خواهید شد . متاسفانه هنوز ایده رو عملی نکردم چون یه گروه خوب و قابل اعتماد و البته فعال رو نتونستم پیدا کنم.

 19. جمال محمدی

  با سلام من یک ایده خیلی جالب دارم درباره تولید برق به صورت رایگان کاملا روشی جدید و نو و ابتکاری هستش من از آذربایجان غربی از شهرستان کرد نشین اشنویه هستم من نمونه ی آزمایشی و کوچکش را ساخته بودم و آزمایش کرده ام و به خوبی جواب داده بود ولی به دلیل مشکل مالی نتوانستم آرای اش بدم و هنوز ثبتش نکرده ام من از یک نفر که واقعا میتونه به اهمیت اختراع پی ببره تقاضای سرمایه گذاری دارم و حاضرم ایده ام در مقابل مبلغ هنگفتی بفروشم … در ضمن این اختراع در انواع اندازها و کاربردها میتونه ساخته بشه و برای انواع ماشین های برقی و لوازم خانگی و کارخانجات و هرچیزی که با برق کار میکند قابل استفاده است احتیاجی به اب و بنزین و گازوئیل و گاز و باطری و برق شبکه ای و جاذبه و نور خورشید اصلا ندارد خود کفا و مادم العمر هستش. میتوان آن را حتی به صورت باطری مادم العمر ساخت.. 09365224214

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

   • پوريا

    ايده نوع در توليد مواغذايي به صورت خاص و تك بتا درامد بسيار بالا
    سرمايه 50تا 100 ميليون
    تماس09155598919

  • علی

   سلام، من مایل با همکاری برای معرفی اختراع شما در بازار خارجی هستم. با ایمیل من تماس بگیرید ali.ahmadlou1195@gmail.com

  • محمد

   سلام به تلگرامم بیا 09368718704

 20. احمد

  سلام.من ی ایده در زمینه مواد غذایی و ی ایده دیگه که فروش محصولش برای ی فصل خاص است که با تبلیعات مناسب میتونه فروش بسیار بالایی داشته باشه،دارم.
  09014201877

 21. امیر

  با سلام و ادب
  مدیر تحقیق توسعه جند شرکت بزرگ لوازم خانگی در ایران هستم. ایده های تولیدی بسیار زیادی دارم که برای تولیدکنندگان سودهای میلیاردی بدنبال خواهد داشت. ده سال سابقه مهندسی کار و تولید در این صنعت دارم.
  با شرکتهای خارجی ال جی و الکترولوکس در مراوده کاری هستم.
  فقط تولیدکنندگان و شرکتها تماس بگیرند. از طریق ایمیل (yadakbmw@gmail.com

 22. امیر هوشنگ چام ده

  سلام. ایده ای دارم در خصوص جلوگیری از گزش پشه زیکا و انتشار بیماری زیکا atab4k@yahoo.com ارسال پیشنهاد تا 24 ساعت بعد از آن با شرکتهای خارجی مشورت میشود.ممنون

 23. محمد طهماسوند

  با سلام

  بنده تصمیم به فروش ایده خود در صنعت تولیدی محصولات پلاستیکی منازل دارم که قابل حمل به همراه خود در مسافرت میباشد را دارم واین ایده صدرصد بازار خوبی را به خود اختصاص خواهد داد. با تشکر
  09120149284

 24. arya

  با سلام
  بنده با سالها تجربه در صنعت تبلیغات ، دارای دو طرح بزرگ و درآمد زا در این زمینه هستم . این طرحها قابلیت ثبت بعنوان اختراع نداشته و باید بعنوان برند به ثبت برسند . درواقع محصول جدیدی تولید نمیشود ولی استفاده خلاقانه و هدفمند از امکانات و محصولات موجود است که میتواند بازاری بزرگ و پولساز خلق کرده و درآمد کلانی ایجاد کند .
  از آنجا که ایجاد یک برند نیاز به نیرو و سرمایه و امکانات فراتر از تواناییهای حال حاضر بنده دارد ، ترجیح میدهم با یک سرمایه گذار بصورت شراکت در سود همکاری کنم . طرحها کاملا اجرایی بوده و ریسک آنچنان بالایی برای سرمایه گذار ایجاد نخواهد کرد
  با تشکر

 25. آرین

  با سلام
  بنده دو ایده بکر در زمینه صنعت تبلیغات با قابلیت درامد زایی بالا و ریسک پایین دارم . قابلیت اجرا بصورت کشوری داشته و مشابهی ندارد . برای راه اندازی نیاز به سرمایه و امکاناتی فراتر از توان فعلی بنده دارد . به همین خاطر آماده همکاری و شراکت با کسانی که سرمایه و امکانات کافی داشته باشند هستم

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

 26. نسرین

  سلام.من داستان کوتاه مینویسم اگر خریدار هستید لطفا جواب را به ایمیل خودم ارسال کنید.متشکرم

 27. آسوده

  سلام من اینه هوشمندی اختراع کردم
  و گواهی اختراع هم به دستم رسیده
  که حاضرهستم این اختراع رو باکسی به تولیدبرسونم یا کاملاطرح رو به مبلغ بالایی بفروشم
  شماره تماس
  09376002094

 28. فرشاد

  سلام
  ی ایده دارم نظامیه . این ایده رو دارم ک با استفاده از x تعداد تفنگ اسنایپ و یک اسنایپر xتعداد از افراد رو ب طور همزمان مورد هدف قرار داد بدون اینکه حتی یک نفر از xنفر بتونن از تیرست گلوله در امان باشند و یا فرصت قایم شدن داشته باشند.ایده همراه با چند راحل ک ب این کار کمک میکنه…و 100 درصد مطمئنم قابل اجراست. اگ دولت ازم حمایت نکنه میفروشم ب خارجیا هرچه بادا باد…

 29. محمدرضا

  ایده ای در مورد پزشکی دارم هزینه کمی احتمالا بخواد ولی مطمعا هستم بسیار پولساز خواهد بود اصلا هم در ایران انجام نشده

  • محسن

   با این شماره تماس بگیرید
   09109305864
   احتمال همکاری ما زیاد خواهد بود

 30. بنیامین

  نمیگم ایده دارم واست چون ویزگی ها و نیازهای محل زندگیتو نمیدونم ولی ایده های تضمینی میدم با توجه به موقعیت و شرایط و میزان سرمایه شما … من وقتی ب فکر ایده فروختن افتادم ک دیدم هر کدام از دوستام ک میخوان سرمایه گذاری کنن میان و از من ایده میخوان.اولین ایده ک دادم دستگاه پوز بود به ی پمپ بنزین ک خووب جواب داد حیف ک خودم سرمایشو نداشتم… فکرم خیلی بازه سرمایه ندارم . 09178522760 کریمی

 31. صالح

  سلام
  من ایده ای جدید در طراحی اسپیکر برای گوشی دارم
  09378492983

 32. رضا

  با سلام یه ایده عالی دارم ولی فعلا قدمی برا ثبتش بر نداشتم.ی پشتوانه و کسی میخوام ک راهنمایم کنه.متشکرم.09362119100

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

 33. احمد رضایی

  با سلام ایده ایی در تولید نرم افزار کمک اموزشی دارم در مورد فروش ایده کمک نیاز دارم لطفن راهنمایی کنید

 34. کامیار

  ارزوی موفقیت برای همه شما
  دستگاهی که میخوام به خریدار معرفی کنم کارامد برای تمام انسانهای روی زمین برای نظافت مو به کار میرود با وجود این دستگاه فکر نکنم دیگه کسی به ارایشگاهها بره و منتظر نوبت بمونه برای خرید ایده تماس بگیرید
  09144491081 محمدپور

  • حمید رضا فرهادی

   سلام.من میتونم برای ایده شما سرمایه گذاری کنم به شرط اینکه از نظر خودم توجیح داشته باشه
   در خدمت شما هستم
   فرهادی 09124743198

   • پوريا

    سلا و وقت بخير
    اماده سرمايه گذاري و احداث كارخانه در مشهد هستيد
    شماره تماس 09155598919

 35. وحید

  با سلام.ما با تغییری در ساختار وسایل گازسوز تونستیم مصرف گاز رو حداقل تا چهل درصد کاهش بدیم.یعنی اگر یک کتری برا جوش اوردن اب به ده دقیقه وقت نیاز داره بااحرای این روش همون کتری حداکثر تو شش دقیقه اب رو جوش میاره..یا مثلا ماهی تابه اگر حرارت متوسط لازم داره برا سرخ کردن تو این روش حرارت پایین میخواد..قابلمه و سماور و …همه با صرفه جویی چهل تا پنجاه درصدی کار ما رو انجام میدن…عملی اثبات میشه برا خریدار ایده..اگر هد شرکتی این فن رو اجرا کنه تمام رقباشو از گردونه بیرون میکنه

 36. وحید

  با سلام.ما با تغییری در ساختار وسایل گازسوز تونستیم مصرف گاز رو حداقل تا چهل درصد کاهش بدیم.یعنی اگر یک کتری برا جوش اوردن اب به ده دقیقه وقت نیاز داره بااحرای این روش همون کتری حداکثر تو شش دقیقه اب رو جوش میkاره..یا مثلا ماهی تابه اگر حرارت متوسط لازم داره برا سرخ کردن تو این روش حرارت پایین میخواد..قابلمه و سماور و …همه با صرفه جویی چهل تا پنجاه درصدی کار ما رو انجام میدن…عملی اثبات میشه برا خریدار ایده..اگر هد شرکتی این فن رو اجرا کنه تمام رقباشو از گردونه بیرون میکنه

 37. فرزین تاجیک

  برای استفاده مجدد اب حمام و شستشو بدون مصرف برق و برای گرم کردن اب حمام با کولر گازی نیاز به سرمایه گذار دارم

 38. سیدعلی

  جوانی هستم 17 ساله ایده ای دارم که در صنعت های هواپیما سازی و فضاپیما سازی وناسا و راه آهن و خودرو سازی و ساختمان سازی دارم که درامد ان طی 2تا3 ساد آینده به میلیون ها داار میرسد و هزینه زیادی هم برای تولید نمونه اولیه هم نمیخواد حداکثر 10 میلیون
  به دلیل نبود وقت دنبال سرمایه گذار و شریکی هستم اینم شمارم 09214822574 لطفا پیامک دهید
  این تبلیغات دروغین نیست و برای اثبات باید بگم چون به مدرسه نمونه دولتی میروم وقت پیگیری این ایده را ندارم

 39. مرتضی گل محمدی

  سلام بنده یک طرح برای ثبت به سازمان ثبت اختراع بردم که گفتند با قوانین این مملکت مغایرت دارد به همین خاطر با یک شرکت در کشور چین مکاتباتی صورت گرفت که خوشبختانه موفقیت آمیز بوده .این طرح تولیدی باید یک بار تولید شود چون در صورت کپی برداری کشوری مانند چین سود دهی از بین میرود یک شرکت تولیدی در ایران قرار شد دانه ای دوهزار تومان این محصول را تولید بکند تعداد یک ملیون عدد آن میشود دوملیارد تومان ..شما میتوانید این محصول را حتی تا دانه ای بیست هزار تومان نیز بفروشید ..در باره خرید انبوه این طرح حتی با پاساژ امحد تهران نیز صحبت شده است حتی یک بازاری راضی شد که طرح من را سیصدوپنجاه میلیون بخرد ولی من راضی نشدم چون بازده برگشت سود تا ده برابر امکان پذیر میباشد در صورت تمایل با این شماره تماس بگیرید گل محمدی ۰۹۳۰۱۴۹۸۵۵۷

  • Mahmoodi

   سلام دوست عزیز. من هم درچین وهم درایران میتونم برای ساخت سرمایه گذاری کنم. به شرط توجیح. محمودی09126725707

 40. زهرا

  سلام وعرض ادب
  من یک ایده بسیارخوب دارم قصدفروشش هستم چون پولی ندارم اونواجرا کنم
  هرکی میخاد لطفا خبربده
  همینجا

 41. مصطفی هادیان

  سلام: من رشته ی ماشین افزار درس خوندم و حتی دیپلم هم ندارم – سیستم ضد سرقتی درست کردم که کاربرد زیادی دارد (فقط ضد سرقت نیست) و مشابه داخلی و خارجی هم ندارد – اگر هم داشته باشد به این قیمت نیست. من ایده ی خود را روی ماشین نصب میکنم تا کاربردهای زیاد آن را مشاهده بفرمایید. این اختراع را فقط میفروشم و این تضمین را میدم که برای سرمایه گذار بیش از 1000 در 100 سود آوری داشته باشد. فقط به یک کاربرد این سیستم اشاره میکنم – هنگامی که سوئیچ خودرو را در منزل جا بگذارید کسی قادر به بردن آن حتی با سوئیچ خودرو را نمیتواند روشن کند – این سیستم برای 100 هزار خودرو میفروشم و قیمت پیشنهادی من 1/5 میلیارد است – جهت دیدن و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. من مصطفی هستم – 09128171579 – 09383135045 – این سیستم خوکار عمل میکند و بدون انجام هیچ کاری فقط خودرو را خاموش کنید و دیگر خودرو روشن نمیشود……..

 42. محمد جواد نيكومنظر

  سلام
  من طرح يه پاوربانك دارم كه بدون شارژ اوليه ، بازدهيه نا محدود داره ، هر دستگاهم صد هزار تومن پول مي خواد

 43. سلطان

  سلام ! من دبیر شیمی وسنم 43 هست من در واقع یک ماشین تولید ایده وطرح نو هستم هر مشکل وبحرانی را در مدت کوتاهی راه حل وراه کار مناسب ومنطقی وعملی برایش مطرح خواهم کرد !!!در زمینه های اقتصادی .اجتماعی .سیاسی نظریه پردازی قوی هستم ،/’ایده های نویی در زمینه های مختلف فوق دارم که باید پردازش وازمایش وثبت شود . نیاز به کسی یا گروهی مورد اعتماد وتخصصی دارم که همکار ومشاور وشریکم بشوند ودر مورد سهم شراکت هم به توافق خواهیم رسید سه انگیزه مهم به ترتیب اولویت دارم 1- نام نیک وجاودان 2- خدمت وایجاد اشتغال ورفاه مردم .3- کسب درامد هنگفت .خواهشا افراد باسرمایه اندک ویا بدون تخصص در این زمینه پیگیری نفرمایند

 44. محمد

  با سلام
  ایده طرحی دارم که منجر به تولید محصولی می شود که با استفاده از ان از تعرض به جنگلها به منظور تولید زغال و بعضا چوب جلوگیری می کند خواهان مشارکت هستم و این ایده منحصر به فرد وجهانی است 09132611723

 45. امید

  سلام یه ایده دارم
  فلاش تانک فوق پیشرفته هوشمند و کاملا ساده

  امید ..۰۹۱۶۴۱۵۴۰۴۲

 46. رضا

  سلام‌.من رضام.۳۰ سالم ودر حال حاضر تکنسین برق یک شرکت صنعتی هستم.من ۵ سال پیش راهی برای تولید الکتریسته طراحی کردم ک در اصل میخواستم به کمکش هزینه های قبض برق خونمون و کاهش بدم اما بعد از طراحی اون روی کاغذ متوجه شدم که این طرح نه فقط ب خودم بلکه میتونه به تمام انسان ها کمک کنه.
  طرحی که نه فقط یه ایده بلکه چندمین راه تولید الکتریسیته در دنیا شناخته خواهد شد.یه مثال ساده ساخت شارژر موبایلی ک بدون نیاز ب هیچ سوختی حاضر براتون برق تولید کنه.

  برای ثبت و راه اندازی شرکت دانش بنیان نیاز ب اسپانسر دارم.

  اینم جی میلم rezaoraha37@gmil.com

  اینم شماره ۰۹۳۶۳۷۳۰۰۵۸

  • علی

   ایا منظور شما از این طرح همان سیستم های مگنت نیست؟

 47. محمد

  من یه ایده خوب دارم که درعمل اسان وامکان پذیر است ومشابه ندارد ولی نمی دانم باید چکارکنم راهنمایی کنید

 48. Ali Padyav

  سلامی. جوانی هستم 16 ساله.
  ایده ای دارم در ساخت سایت دانلود که مطمئنا میگیره چون خیلی ها دنبال فایل هایی که دارم میگردن ولی خیلی کم پیدا میشه که تازه به کیفیت فایل های من نیست.
  منتظر سرمایه گذارم. سرمایه اولیه 2 میلیون و از ماه دوم یک میلیون
  سود ماهانه 10 تا 100 میلیون

 49. علی

  سلم من نیکبخت هستم ازاصفهان ایدهای دارم که کلا فرمان خودرو حذف میشه وکلیه بارکهای خودرو قابل برنامه ریزی میشه

 50. کیوان

  ایده با امکان تفیر دنیا .توجیع شده

  09378283704 نیاز به تیم برنامه نویس و سرمایه گذار

 51. حمید

  من خودم برگزیده ی چندتا جایزه از بنیاد نخبگانم یه ایده ناب دارم در خصوص چرخه ی مدیریت اب در کشور که در مراحل نهایی مدلشو هم طراحی کردم چندین بخش رو در بر میگیره و از این رو یک طرح خواهد بود که متولی اش دولت یا نهادی منطقه ای باشه. مدتی روی ازمایش مدل متمرکز بودم ولی نمیدونم این مدل رو که در مقیاس کوچیک موفق بوده چجوری ثبت کنم یا بفروشم . اگه بخوام به دولت بفروشم چجوری باید این کار رو انجام بدم . ایمیل

  pro.information@yahoo.com

 52. امیر

  سلام
  یک ایده خوب و کارآمد و بزرگ که نیازمند سرمایه نسبتا زیادی برای راه اندازی می باشد دارم این طرح در خصوص app موبایل است که در صورت اجرای درست اون سود عالی و گردش مالی گزافی خواهد داشت،
  نیاز به سرمایه گذار می باشد،
  amir_rezaali@yahoo.com
  دوستان لطفا در صورت تماس و درخواست توضیحات تکمیلی سازوکاری در خصوص حفظ مالکیت معنوی اینجانب ارئه نمایید

 53. پوريا

  ايده نوع در توليد مواد غذايي با درامد باور نكردني احداث كارخانه با سرمايه 50تا 100 ميليون نيازمنديم
  شماره تماس 09155598919
  ايدي pooriya12@

  • احمدي

   سلام
   من سرمايه گذار طرح شما هستم
   لطفا با شماره 09120152316 تماس بگيريد

 54. هادى

  با سلام

  ايده اى دارم براى معلولان و جانبازان عزيز براى كارأسان برايشان .
  ايده خيلي خوبيه و در بدو توليد سودأور البته جون نو هستش تبليغات ميخواد تا مردم باهاش اشنا بشوند .
  خودم سرمايه براى اجراش ندارم و ميخوام بفروشمش .

  ايميلم hadi0395@gmail.com

 55. محسن واخته

  سلام محسن هستم 30 ساله از قم.
  یه ایده فوق الاده دارم فوق الاده پولساز در ضمینه لوازم جانبی موتور سیکلت (سیستم کولر خنک کننده برای راکب) که قیمت هر کدومش حدودا 50 هزار تومن میشه برای فروش با توجه به این که تعداد موتور سوارهای کشورمان خیلی زیاده مطمینا همه استقبال می کنن چون این وسیله برای اسایش خود موتور سوار ساخته شده. نمونه ی داخلی و خارجی هم نداره.اگه همین الان تولید انبوه بشه تا تابستون سال جدید میلیاردی فروش داره حتی میشه به صادراتش هم فکر کرد.
  ولی چون نیاز مالی دارم می خوام طرحمو بفروشم.قیمت پیشنهادی تونو بفرستید راستی باتوجه به پولساز بودن ایده مطمینم که قیمت های فوق العاده ای میدید.منتظر پیشنهادهای خوبتون هستم.
  09192526549 محسن واخته

 56. محسن واخته

  سلام چندتا ایده ناب وپول ساز دارم می خوام بفروشم یا اسپانسر برای تولیدش می خوام.1.گهواره هوشمند الکتریکی که نمونه شم ساختم دارم ثبتش می کنم.2.سیستم کولر خنک کننده برای موتور سیکلت که نمونه شم ساختم با هزینه ی کم اماده ی تولید انبوهه که تا تابستون(یعنی 5ماهه) بشه ازش میلیاردی پول دراورد.3.ایده برای لولزم جانبی موبایل که اونم خیلی پولسازه و واقعا یکی از مشکلات بزرگ استفاده کننده های موبایل رو حل می کنه.4.چندتا ایده پولساز دارم برای تولید اپلیکیشن درامدزا.5.یه ایده ی فوق العاده توپ دارم برای کسانی که توی کار انیمیشن سازی حرفه ای باشن این ایده فوق العاده پولسازه برای اون شخص یا تیم انیمیشن ساز.6. یه ایده هم دارم برای نصل جدید فلش مموری هزینه ی خیلی کم ولی پولساز

 57. ناصر

  من یک ایده در زمینه محصولات خوراکی دارم که این طرح تا بحال در ایران انجام نشده و اگر سرمایه گذار مطمعنی وجود داشته باشد حاضرم این طرح را تضمین کنم که در سال اول حداقل ۱۰ برابر و حداکثر ۵۰ برابر سرمایه اولیه سود خواهد داشت. این صنعت به این دلیل در ایران بسیار جذاب است که مردم ما توان خریدشان پایین آمده و میتوان این را جایگزین سفره خانوار کرد. همچنین این محصول این ویژگی را داراست که در سال اول جز اقلام اصلی مصرفی خانوار قرار گیرد. هزینه احداث کارخانه و دستگاه ها و سرمایه در گردش حدود ۱٫۵ تا دو میلیارد تومان براورد میگردد. بنده فارق التحصیل مهندسی عمرانم و همچنین توانسته ام با سرمایه اندک و دانش شخصی (حدود ۱۰ ملیون تومان) کسب و کار جدیدی برای خودم راه اندازی کنم که سود سالانه این کسب کار فعلی حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ ملیون تومان است. اگر طی دو سال اینده موفق به جذب سرمایه گذار نشوم درامد حاصل از شغل فعلی ام را صرف همین ایده خواهم کرد. سرمایه گذار هرجه قوی تر باشد بهتر است. چون پس از تولید و عرضه رقبای زیادی اضافه خواهند شد که اگر پشتوانه مالی ضعیفی داشته باشیم قطعا از آنها عقب خواهیم ماند. اگر سرمایه گذار از استان های شمالی و شرق کشور باشد بهتر است. همچنین چند ایده دیگر دارم که آنها هم بسیار جذابند. این شماره تماسه بنده است که اگر مدیریت سایت محترم اجازه دهند، در دسترس کاربران قرار گیرد و در غیر اینصورت حذف نماید. ۰۹۰۱۰۵۱۰۰۶۹
  آرزوی موفقیت برای همه دوستان

 58. احمد فزونی

  با سلام.
  من جوانی 20 ساله هستم که یک ایده بکر و کاملا پولساز دارم . مربوط به کار تلفن و گسترش ارتباطات هستش ولی متاسفانه سرمایه مورد نیاز زو ندارم .
  این پروژه بسیار پولساز و کاربردیه و هیچ نمونه خارجی و یا داخلی نداره و میتونه مثل بمب میونه بیش از 10 میلیون شرکت ثبتی معتبر در کلان شهر ها بترکه !
  فقط نیاز به یک سرمایه گذار دارم تا این ایده رو عملی کنم .
  هر شخصی که حداقل 50 الی 100 میلیون تومان سرمایه داشته باشه میتونه حداقل تا 10 برار سرمایه خودش رو طی 1 سال برداشت کنه

 59. وحید جمشیدی

  با سلام خدمت تمام دوستانی که علاقه به طرح های زودبازده دارند برای آلودگی هوا طرحی دارم که بفروش ميرسانم. با توجه به آلودگی کشورهایی همچون کویت ،نیجریه،ایران،امارات،مصر، عربستان، سنگال،پاکستان، بوتسوانا،مغولستان و …
  این یک طرح بین المللی است که با توجه به تولید انبوه این دستگاه به قیمت خیلی پایین یعنی حدود 20000 تومان، خیلی زود به درآمد میلیارد دلاری می رسد. قصد فروش ایده رو دارم . شماره تماس09365195771

 60. حامد محمدی

  سلام.من یه ایده دارم درمورد فروش محصولات بیشتر غذایی که لازم به یه تیم برنامه نویس اندورید هست.البته بسیار سودآور و همچنین دقیق هست.تا الان سیستم مشابهی نیست.
  Hamedyekta@yahoo.com

 61. سید ادیب

  با عرض سلام و وقت بخیر
  دوستانی که در انجا م ایده وطرح ها نیاز به مشاوره و کمک به طور کاملا رایگان و در ادامه به پیگیری -رفع تناقضات – کاهش هزینه ها و فعالیتی که منجر به نتیجه ای بهتر در رشته های: خودرو -ساختمان-برق :تجهیزات :- تجهیزات کنترلی-تجهیزات حفاظتی-تجهیزات عملی- دراین سر شاخه اماده ی کار و پیگیری و به سرانجام رساند فعالیت و طرح و یده هستم. و حتی اگر ایده یا طرحی ندارید و دوست دارید ایده ای مناسب با علاقه خود به سرانجام برسانید اما ایده ای ندارید می توانید با بنده تماس بگیرید.ارائه ایده برای تمامی سنین. اینجانب اماده انجام فعالیت های بالا بطور کامل و کاملا رایگان برای تمام شما افراد خلاق هستم.بله درست است کاملا رایگان.
  به پیامک و تماس و پیام های الکترونیکی پاسخ داده می شود.
  همراه :09182215416

 62. مهدی

  سلام
  ایده در مورد لوازم خانه ساخت یک رنده دستی کار امد با کار کردی اسان
  محل قرار گیری دمپای در حمام وخلاس شدن از دمپای خییس بدون احتیاج به دست زدن

 63. علی رضایی

  سلام.من ایده زیاد برای فروش دارم از طریق نت خواهشمندم مرا راهنمای کنید چگونه میتوانم ایده خود را ثبت کنم.یا به فروش برسانم

 64. طلیعه

  طلیعه
  سلام من دو ایده دارم اولی در مورد گردشگری ودومی درمورد حل یکی از مسائل اجتماعی.
  درمورد اولی سرمایه گذاران متعددی میخواد ولی اگر در قسمت اجرایی درست انجام بشه بسیار درامد بالایی دارد درقسمت اجرایی حاضر به همکاری هستم.

 65. حمید

  چهار ایده درزمینه های مختلف آماده مشارکت وفروش
  1.درزمینه راهنمایی ورانندگی …….عالی برای معافیت گرفتن……فروشی
  2.در زمینه سرمازدگی درختان …سودمیلیاردی …مشارکتی وفروشی
  3.درزمینه فولاد برای شرکت های فولاد……..فروشی وسودمیلیاردی
  4.آموزشی در زمینه کتب درسی …مخاطب دانش آموز ….مشارکتی
  5.نانوایی ……فروشی
  09136743528 تماس بگیرید

 66. سعید

  یک ایده بسیار سود اور و یک استارت اپ عالی سود هم توافقی ، قصد فروش ندارم مشارکتی
  منصوری ۰۹۱۸۷۸۳۲۶۴۷

 67. اصلان

  با سلام من جوانی هستم 27 ساله مهندس نرم افزار.. ایده ناب دارم
  در زمینه فروش دزدگیر خودرو که با سرمایه گذاری قوی و آشنا به تجارت کلان به راحتی سالانه میلیاردها تومان سود دهی داره.به راحتی
  ایده به فروش می رسد اما به خریدار واقعی و کسی که مشخص باشه سرمایه دار و bussiness man هست
  09363015751

 68. حمید

  سلام، من یه اختراع در مورد سوزن باد لاستیک دارم.
  ب علت صرف وقت و هزینش ثبتش نکردم ،هنوزم هیچ شرکتی نساخته خیلی پیشرفته وبه روز هست با هزینه کمتر از 1000تومن ساختمش که در تولید انبوه خیلی کمتر میشه.حداقل فروشش6 برابر سود دهی هست. در ضمن ایدهای جالب وبزرگ صنعتی در مورد لاستیکهای ضد ترکیدن و رینگهای آسان بازشو نسل جدید وهمچنین مهارت خاص فوق حرفه ای در ضمینه طراحی بدنه خودرو دارم . چنانچه مایلید با این شماره 09174259750 تماس بگیرید . باسپاس (حمید)

  • حمید

   سلام من سه ایده مهم در مورد لاستیک ، رینگ و سوزن باد نسل جدید دارم که سوزن بادشو خودم ساختم و اون دوتا دیگه نیاز به امکانات و تجهیزات داره .
   این سه ایده میتونه تحولی نو در صنعت خودروسازی، رینگ و تایر سازی ایجاد کنه.09174259750

 69. امیر عسگری

  سلام من یک ایده درباره این شارژر گوشیا دارم که اگر سرمایه گذار باشه عملی کنیم دیگه مردم از شر حمل ونگهداری این همه شارژر راحت میشند ونمونشم تو دنیا نیست 09194436810

 70. sajjad

  سلام من یه ایده یا اختراع دارم که خیلی کسایی هستن که خواستند ازم ببرن
  والان می خوام به ثبت اختراع برسونمش
  وبسیار کاربردئ هست و یا بفروشمش
  جیمیل
  sjdrobotic@gmail.com

 71. خدادادی

  سلام
  به یک سرمایه گذار در مشهد به صورت مشارکتی و توافقی نیازمندم
  بنده چند طرح و ایده استارتاپ در زمینه تجارت الکترونیک و پر سود دارم
  09336570552
  خدادادی

 72. خدادادی

  یکی از ایده ها و استارتاپ بنده در زمینه ساخت سایت و اپلیکیشن بازار طلا و طلافروشیها است

  این ایده و استارتاپ یک پرتال و سیستم یکپارچه برای کلیه مغازه های طلافروشی در کل کشور است
  شبیه سایت و اپلیکیشن دیوار و شیپور ولی با یک ساختار و جزئیات متفاوت
  آنها می توانند برای خود یک فروشگاه مجازی در سایت و نرم افزار موبایل با امکانات و خدمات ویژه داشته باشند
  و امکان گسترش فعالیت خود در فضای مجازی افزایش دهند

  تمام مراحل از ایده تا مطالعه و ارزیابی بازار و بررسی امکانات سایت و اپلیکیشن آماده است

  از زمان ساخت سایت و نرم افزار موبایل حدود 2 سال می توان 30 تا 50 درصد بازار را از آن خود کرد – برای طراحی و ساخت سایت و نرم افزار 10 تا 15 میلیون تومان سرمایه لازم است

  مشتریان ما مغازه های طلا فروشی در کل کشور است

  به نظر بنده و طبق ارزیابی بازار چون هنوز این ایده در بازار نیست و اگر روی آن سرمایه گذاری شود می تواند طی 5 سال آینده 95 درصد بازار فروشگاه های طلا فروشی را در گیر و جذب خود کند در ضمن این بازار (طلافروشی ها) از نظر مالی در حالت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری هستند چون از نظر مالی کسب و کار پر رونقی دارند و بازار پر سود هم برای ما و هم برای طلا فروشی ها خواهد بود

  بنده خودم در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی فعالیت می نمایم
  و از این نظر تمام جوانب تبلیغات و بازاریابی آن نیز بررسی شده است

  برای این ایده و استارتاپ دو روش برای کسب در امد در نظر گرفته شده است

  بنده فقط مشکل سرمایه اولیه را دارم

  09336570552
  خدادادی

 73. حامد

  بنده و تیم من مایل به انجام و یا مشارکت طرح و ایده در زمینه برق و الکترونیک هستیم.دنبال یک ایده خوب وقابل توجیه هستیم وازنظرپشتیبانی فنی هیچ مشکی نداریم
  ترجیحا از شمال کشور باشه بهتر
  09118496790

  • متین

   من ایدشو دارم ایده ای که جهانی میشه و درامدش میلیاردیه
   مشارکت میکنم اگه خاستین
   09355040914

 74. متین

  سلام من از کرجم و 29 سالمه چند ازده اختراعی دارم که حداقل 4 تا 6 میلیارد ادم در دنیا بهش احتیاج دارن و درامدش میلیاردیه و جایزه گرفتنش تو کل دنیا تضمینیه.
  ایده های من خیلی هزینش کمه و سودش نجومیه.
  و انقلابی در جهان راه میندازه
  سرمایه گذار میخام برای ثبتش و عملی کردنش
  ایده هامم میفروشم
  تلفن 09355040914

 75. حسین

  سلام دوتا ایده دارم یکی در زمینه غذایی کودکانه ..دومی در مورد پلی استیشنه که یه سری تغییرات جالب پیدا میکنه میخواستم ثبتش کنم اما بودجشو نداشتم اگر شخصی مایل به خرید و یا سرمایه گذاری می باشد با این شماره 09301154556 تماس بگیره..

 76. ابوالفضل

  سلام . جوانی 27 ساله هستم بنده دو تا طرح دارم و مطمئنم جواب میده ولی یه طرح سینمایی دیگه ای هم دارم که تقرییییییبببببا یه کم شبیه آژانس شیشه ای هستش ولی تکمیل نیست):
  1: ساخت یکی از ایمن ترین خودرو سواری (مخصوصا در زمان تصادف) که از طبیعت الهام گرفته ام که در این خودرو میزان واکنش راننده به هشدارها و حوادث در این خودرو حداقل پنج و نیم (5.5) برابر نسبت به خودرو های معمولی بیشتر هستش.
  2: طراحی یک مدل کفش طبی که بسیار متفاوت و کار آمد تر از کفشهای موجود در بازار هستش.
  به خاطر عدم توانایی اجرای این طرح ها انها را به فروش میگذارم.
  09134621338
  در صورت عدم پاسخگویی (به خاطر سر و صدای زیاد محل کار و خرابی ویبره گوشیم) پیامک دهید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

تشخیص ربات از کاربر *

x

شاید بپسندید

هوش مالی

هوش مالی 2

در مقاله گذشته به دو عامل از عوامل نشان دهنده هوش مالی ...