راز ثروت

با پذیرش اصل اول ثروت می توانید از فرمول زیر برای ثروتمند شدن خود استفاده نمایید :

 قدم اول این فرمول می گوید :

 یك دهم از درآمد شما متعلق به خودتان است . آنرا پس انداز كنید و به هیچ وجه از آن برداشت نكنید . به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی . از این پس انداز فقط برای سرمایه گذاری در چند كار منطقی و صحیح استفاده كنید . برای سرمایه گذاری نیز حتماً با یك شخص امین و مورد اعتماد مشورت كنید . سود حاصل از این سرمایه گذاری تماماً متعلق به شماست . پس تمام آنرا دوباره به حساب پس انداز خود بازگردانید . بعد از رشد این سرمایه و اطمینان از سود دائمی آن می توانید از یك دهم این سود برای مخارج خود استفاده كنید .

قدم دوم

 دومین قدم برای افرادی تجویز شده است كه بدهكارند . مقدار دو دهم از درآمد را صرف باز پرداخت بدهی های خود كنید . لیستی از تمام بدهیها یتان تهیه كنید و هر بار مقداری از بدهی خود را بپردازید ، حتی اگر این مقدار بسیار ناچیز است .

 قدم سوم :

هفت دهم باقی مانده درآمد را صرف زندگی و خرید مایحتاج خود كنید و در واقع سهم دیگران از درآمد خود را باز گردانید .

دو نكته نیز وجود دارد كه باید در زمان استفاده از این فرمول به آنها توجه داشته باشید :

نكته اول :

اگر به كسی بدهكار نیستید ، در مورد قدم دوم می توانید دو كار انجام دهید . اول اینكه این مقدار را حساب قدم اول اضافه كنید ، این كار بهتر است و سرعت رشد سرمایه شما را بیشتر می كند . یا اینكه آنرا به حساب قدم سوم واریز نمایید . در این مورد انتخاب با شماست .

نكته دوم :

بخش دلخواه ولی ثابتی از هفت دهم باقی مانده را صرف صدقه و كمك به مستمندان كنید . این كار باعث ایجاد روحیه نشاط و اعتماد به نفس در شما می شود . قراموش نكنید كه نشاط و اعتماد بنفس ارزشمندترین دارایی شما در راه پیشرفت است .

این فرمول در عصر ما برای اولین بار توسط متخصص خواننده این لوحها مورد استفاده قرار گرفت . جالب است بدانید كه او توانست در مدت یك سال تمام بدهی خود را بپردازد و با سرمایه گذاری مناسب با حساب پس اندازش ، زندگی خود را دگرگون سازد .

هر کس همانرا ثابت میکند که به آن اعتقاد دارد.

1 دیدگاه

  1. فلاح

    راه کار خوبیه واسه افرادی که ی در آمد دارند ما که نداریم چه کنیم؟!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

تشخیص ربات از کاربر *

x

شاید بپسندید

هوش مالی

هوش مالی 2

در مقاله گذشته به دو عامل از عوامل نشان دهنده هوش مالی ...